1399-06-271399-07-06bool(false) 1399-06-271399-07-06bool(false) کانون پرورش فکری شهرک مدنی امسال افتتاح می‌شود همدان پیام
 
 
يكشنبه - 6 مهر 1399 - شماره 3862
 
امروز : يكشنبه ، 6 مهر 1399

Today : Sun, September 27, 2020




ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108355 تاریخ انتشار:  1399-02-21 - 07:00 تعداد بازدید:  75
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کانون پرورش فکری شهرک مدنی امسال افتتاح می‌شود

اجتماعی


 مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از پیشرفت رضایت‌بخش پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرک شهید مدنی خبر داد و گفت: اگر پیشرفت این پروژه به همین روال ادامه داشته باشد تا پایان سالجاری شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
بهناز ضرابی‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: به نتیجه رسیدن فعالیت‌ها و ‌پروژه‌ها به پیگیری مسئولان همان حوزه نیاز دارد و با پیگیری‌هایی که در چند ماه گذشته از طرف کانون انجام گرفت پروژه کانون شهید مدنی پیشرفت خوبی داشته است.
وی ادامه داد: دلیل به سرانجام نرسیدن این پروژه که قرار بود سال ۸۸ افتتاح شود هرچه بوده دیگر مهم نیست، مهم این است که در این پروژه نبض کار و تلاش می‌زند و همگی سعی می‌کنند هرچه زودتر درهای این کتابخانه زیبا به‌روی کودکان و نوجوانان گشوده شود.
ضرابی‌زاده افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام‌شده در چند ماه‌ اخیر، پروژه لالجین افتتاح شد و پروژه قهاوند نیز صد‌در‌صد تکمیل شده است و فقط به تجهیزات نیاز دارد که اگر تجهیزاتش فراهم شود، تابستان امسال افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به اینکه به‌دلیل افزایش هزینه‌ها، پروژه کانون شهرک مدنی در سال‌های گذشته راحت‌تر می‌توانست به اتمام برسد، خاطرنشان کرد: حمایت استاندار همدان از این پروژه سبب پیشرفت ساخت آن شده است.
وی با بیان اینکه استاندار همدان سال گذشته یک میلیارد تومان بودجه به پروژه کانون شهید مدنی تخصیص داد، افزود: این پروژه در 2 طبقه با مساحتی نزدیک به هزار و ۵۰۰ متر دارای مراکز تخصصی نجوم، علوم، عکاسی، سفالگری و سالن سینما خواهد بود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان ادامه داد: با توجه به جمعیت شهرک شهید مدنی نیاز است که هرچه سریع‌تر این مرکز فرهنگی هنری افتتاح شود و‌ کودکان و ‌نوجوانان این منطقه از امکانات آن برخوردار شوند.
ضرابی‌زاده با اشاره به اینکه منطقه شهرک مدنی فراوانی امکانات فرهنگی و‌ هنری  ندارد، گفت: از آنجا که در طول سال‌تحصیلی، طرح کانون مدرسه در کانون اجرا می‌شود، مدارس این منطقه می‌توانند با کانون در ارتباط باشند و دانش‌آموزان، بخشی از فعالیت‌های درسی خود را در این مرکز انجام دهند.
وی افزود: امروزه در کل دنیا بچه‌ها برای یادگیری، دست به ‌مشاهده و آزمایش می‌زنند و کانون فضای بسیار خوبی برای مشاهده، تجربه و شناخت عینی دانش‌آموزان است، زیرا کودکان و نوجوانان لازم است با شیوه‌های نوین آموزش جلو بروند و برای کانون، پرورش فکری، ارتقا دانایی و پرورش ذوق و ‌هنر آنها در کنار هم مهم است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در پایان گفت: پروژه شهرک مدنی می‌تواند انقلابی فرهنگی هنری در این منطقه ایجاد کند و این مرکز یکی از بهترین مراکز ما خواهد بود، این مرکز کتابخانه شماره ۷ کانون و بزرگ‌ترین کتابخانه کانون پرورش فکری استان همدان محسوب می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com