طبخ برنج ایرانی در دانشگاه صنعتی همدان در ترم جدید همدان پیام
 
 
شنبه - 26 اسفند 1396 - شماره 3159
 
امروز : يكشنبه ، 27 اسفند 1396

Today : Sun, March 18, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  82516 تاریخ انتشار:  1396-07-16 - 05:45 تعداد بازدید:  55
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

طبخ برنج ایرانی در دانشگاه صنعتی همدان در ترم جدید

اجتماعی

در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در حمایت از تولیدات داخلی و توجه به کیفیت غذایی، در ترم جدید برنج ایرانی در دانشگاه صنعتی همدان طبخ می شود.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی درباره نامگذاری شعال سال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، افزود: از عمده ترین مسایل کشور اشتغال و رونق تولید است که بدون شک بدون سرمایه گذاری در کارگاه های تولیدی و حمایت از تولیدات داخلی امکان پذیر نخواهد شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی همدان، محمود پری پور با بیان اینکه تکیه بر امکانات داخلی و نیروی انسانی از محورهای تحقق اشتغال و تولید است، افزود: توجه به کیفیت غذای سلف‌ دانشجویی در دانشگاه‌ یکی از اصلی ترین دغدغه ما بوده است و بر همین اسال در ترم جدید برنج ایرانی جایگزین برنج وارداتی می شود.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان اظهار کرد: طبق مصوبه دولت سیستم و امور خدماتی دانشگاه اعم از نقلیه، تاسیسات یا آشپزخانه و سلف سرویس دانشجویان باید به بخش خصوصی واگذار شود؛ که این مسأله به کل کشور مربوط می‌شود.
وی تصریح کرد: سعی کردیم در واگذاری آشپزخانه و سلف سرویس به بخش خصوصی اولویت را به افرادی بدهیم که در این کار شناخته شده هستند و سلامت و کیفیت غذایی همواره جزء اولویت‌های ما بوده است.پری پورافزود: با توجه به اینکه دانشجویانی که در دانشگاه هستند و از سلف سرویس‌ها استفاده می‌کنند دوران خاص جوانی را طی می‌کنند همواره سعی شده در وعده های غذایی از بهترین مواد استفاده شود و در وعده های غذایی به طبع و مزاج سنتی و اسلامی توجه شده است.
وی توجه به وعده های غذایی دانشجویان غیر بومی را ضروری دانست و افزود: یکی از مشکلات دانشجویان غیر بومی در سال های اخیر توجه نکردن به وعده صبحانه بود که مشکلات زیادی را برای آنان بوجود می آورد که امسال این مشکل را در ترم جدید برطرف کردیم و همراه وعده شام وعده صبحانه نیز به آنان تحویل داده می شود.
وی در ادامه به مشکل خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد و افزود: همدان از نظر خوابگاه دانشجویی با مشکل رو به رو است و امسال با توجه به پذیرش بالای نیروهای غیر بومی در همدان بحران خوابگاه داشتیم. مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان اظهار کرد: سال های اخیر 25 درصد از دانشجویان را غیربومی ها تشکیل می دادند در صورتی که امسال 66 درصد دانشجویان ما غیر بومی هستند و این موضوع ما را با مشکل مواجه کرد اما با پیگیری و اهتمام ریاست دانشگاه توانستیم مشکل خوابگاه دانشجویان را برطرف کنیم.
محمود پری پور اظهار داشت: وجود فضای مطلوب خوابگاه‌های دانشجویی از دغدغه‌های اصلی مسئولان دانشگاه و دانشجویان است و برهمین اساس با تلاش شبانه روزی توانستیم با بهترین خوابگاه های دانشجویی قرارداد همکاری امضا کنیم.
وی از نظارت مستمر بر خوابگاه های دانشجویی خبر داد و گفت: برای به روزرسانی، نوسازی و بهسازی این خوابگاه‌ها در جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان نظارتهای مستمر و مداوم در طول سال صورت می گیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com