مخالفت با نصب سرعتکاه در معابر همدان همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 اسفند 1397 - شماره 3438
 
امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

Today : Tue, March 19, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


اشتراک سال 98
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84408 تاریخ انتشار:  1397-03-10 - 05:45 تعداد بازدید:  95
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان مطرح كرد
مخالفت با نصب سرعتکاه در معابر همدان

اجتماعی

 رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با مخالفت نسبت به نصب سرعتکاه در معابر همدان، گفت: نباید شهر پلیسی در همدان ایجاد کرد.
به گزارش فارس ، کامران گردان در شورای هماهنگی ترافیک شهرستان همدان، با بیان اینکه در این شورا بیش از 17 سازمان عضو هستند که هر کدام ماموریتی داشته و باید تصمیم‌گیری کنند، اظهار کرد: ادعا داریم که همدان شهر گردشگری است اما نباید با اعمال اقداماتی این موضوع را تحت تاثیر قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه شاید گردشگران شهر پلیسی یعنی وجود سرعتکاه‌های فراوان را نپسندند، گفت: در راستای کنترل تصادفات نصب دوربین‌ها را در سطح شهر مورد توجه قرار داده‌ایم که اعتمادسازی نیز ایجاد شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه با اشکالات قانونی در خصوص اینکه سرور دوربین‌های کنترل سرعت و ثبت تخلفات کجا باشد، مواجهیم افزود: در حال حاضر سرور در شهرداری است که قبلاً پلیسی حضور داشت که از دوربین‌ها استفاده شود اما اکنون دیگر این نیرو آنجا را ترک کرده است.
وی با تاکید به اینکه باید نقاط حادثه‌خیز مشخص شود، گفت: به خاطر رویداد بزرگ گردشگری در همدان، در حال حذف چمن و اضافه کردن شمشاد هستیم که به عنوان نرده استفاده است، البته در برخی نقاط نیاز به نصب نرده وجود دارد.گردان با  اشاره به اینکه در این جلسه ادامه نرده‌کشی از سوی رئیس پلیس شهرستان مطرح شد که باید میزان آن مشخص شود، خاطرنشان کرد: باید به مقوله آموزش نیز توجه کنیم که متاسفانه هیچ کس توجه نمی‌کند، باید دید چرا آموزش مغفول مانده و تنها به موضوع اجرای مقررات توجه می‌کنیم؟
وی با بیان اینکه سال گذشته 36 فوتی تصادفات در  همدان گزارش شد که امسال به 28 نفر رسیده است؛ گفت: این کاهش تصادف در مقابل افزایش خودرو بوده است. رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان افزود: با افزایش سرعتکاه موافق نیستم و باید سرعتگیر بر اساس استاندارد و در مناطق مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com