خبرنگار پتانسیل ها را شناسایی و راهبرها را به مسئولین ارائه دهد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 20 آذر 1398 - شماره 3639
 
امروز : جمعه ، 22 آذر 1398

Today : Fri, December 13, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  97604 تاریخ انتشار:  1398-05-23 - 09:21 تعداد بازدید:  48
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خبرنگار پتانسیل ها را شناسایی و راهبرها را به مسئولین ارائه دهد

اجتماعی


 ملایر-خبرنگار همدان پیام: خبرنگارها گوش شنوا ،چشم بینا و زبان گویای مردم هستند آنها می توانند ظرفیت ها ، استعدادها و چالش های شهر را شناسایی کنند و راهبردها را به مسئولین ارائه دهند.
شهردار ملایر با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران ملایر با اشاره به اینکه خبرنگاری فقط خبررسانی نیست و خبرنگار باید جریان ساز باشد گفت: ما نیز جزئی از این مجموعه هستیم و باید پاسخگوی مردم باشیم .
حسین بابایی با بیان اینکه در شرایط خاص و جنگ اقتصادی قرار داریم تأکید کرد: در این شرایط ضروری است اعتماد مردم به نظام بیشتر شود از این رو باید رفتارها هم متناسب با وضعیت موجود باشد و خبرنگار می تواند نقش مؤثری در این مهم ایفا کند.
بابایی همچنین با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نحوه اطلاع رسانی تصریح کرد: همگام شدن با این پیشرفت ضروری است و آنچه اصالت خود را حفظ کرده است انتشار اخبار تحت رسانه های رسمی است.
شهردار در ادامه یکی از مشکلات امروزه بشر را پیچیده شدن الگو و نیازهای مردم بر اساس پیچیدگی تکنولوژی و سرعت پیشرفت فرهنگی دانست و تأکید کرد: رعایت اصول اخلاقی در درجه اهمیت بسیار بالایی قرار دار و اطلاع رسانی باید منصفانه و بی طرفانه باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر ملایر نیز خبرنگار را شخصیتی جریان ساز با قدمتی به بلندای عمر آدمی که حوداث و اخبار تلخ و شیرین روزگار را نگارش می کند عنوان کرد و افزود: خبرنگار با زبانش می تواند کم و کاستی های قدرتمندان را برملا سازد و آنان را به صراط مستقیم رهنمود کند.
جلیل کولیوند با تأکید بر داشتن نگاهی فارغ از جهت گیری سیاسی، حزبی و گروهی گفت: خبرنگار باید حقیقت گو باشد و با تحلیل و بررسی موارد نقد لازم را انجام دهد.
وی صداقت ، اخلاق مداری ، واقع گرایی و جامع گرایی را از اصول خبرنگاری برشمرد وتصریح کرد : خبرنگار باید به دل مشکلات برود ، مطالبه گر باشد و طوری قلم بزند که برای مردم و در خدمت مردم باشد .
کولیوند در پایان تأکید کرد : کسی که قلم در دست می گیرد باید تقوا ، صداقت و انصاف نسبت به دیگران را در سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com