1399-05-101399-05-20bool(false) دستگاه احراز هویت تا ۹۰ درصد در صحت رای‌گیری اطمینان می‌دهد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 20 مرداد 1399 - شماره 3823
 
امروز : دوشنبه ، 20 مرداد 1399

Today : Mon, August 10, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  100575 تاریخ انتشار:  1398-07-25 - 15:30 تعداد بازدید:  254
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وزیر کشور:
دستگاه احراز هویت تا ۹۰ درصد در صحت رای‌گیری اطمینان می‌دهد

بین الملل


 وزیر کشور با بیان اینکه فعالیت انتخاباتی متناسب با تقویم آن خوب پیش می‌رود، گفت: دستگاه احراز هویت تا ۹۰ درصد به ما از منظر صحت عمل در نحوه رای‌گیری اطمینان می‌دهد.
 عبدالرضا رحمانی فضلی درباره اخبار مربوط به انتخابات گفت: در مورد انتخابات روند فعالیت متناسب با تقویم انتخاباتی خوب پیش می‌رود و هماهنگی‌های لازم در همه‌ حوزه‌ها و ۲۵ دستگاه اجرایی وجود دارد.
وی افزود: در مورد بحث انتخابات الکترونیک نیز، دستگاه احراز هویت تا ۹۰ درصد به ما از منظر صحت عمل در نحوه رای‌گیری اطمینان می‌دهد که شورای نگهبان آن را تایید کرده و ما هم درصدد هستیم در سراسر کشور آن را اجرا کنیم.
وزیر کشور افزود: به هماهنگی‌های اولیه برای اینکه ۱۴۰ شهر در حوزه‌های دیگر یعنی شمارش و اخد آرا نیز الکترونیکی شود، رسیده‌ایم و امیدوار هستیم که انتخابات قانونی و سالم داشته باشیم.
وی درباره دستگیری روح ا... زم و اهمیت آن گفت: این موضوع خیلی مهم بود و باید از دستگاه‌های اطلاعاتی به ویژه سازمان اصلاعات سپاه تشکر کنیم و این را به عنوان رئیس شورای امنیت عرض می‌کنم. دوستان از مدت‌ها قبل روی این موضع یک تور اطلاعاتی وسعی پهن کرده بودند و سناریوهای مختلفی را روی این موضوع اجرا کرده بودند.
به گزارش ایلنا،رحمانی‌فضلی تصریح کرد: باید برای همه دستگاه‌ها و افرادی که به عنوان معاند و مخالف جمهوری اسلامی دست به اقداماتی خلاف امنیت و منافع ملی می‌زنند درسی باشد؛ اقتدار جمهوری اسلامی شاید دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد. وزیر کشور درباره منابع داخلی روح‌الله زم، گفت: هر کسی به هر نوعی که به منافع و اقتدار ملی چه در قالب نفود، جاسوسی و همکاری‌های رسانه‌ای مبتنی خلاف امنیت ملی ضربه بزند، حتما باید با آن برخورد شود اما باید تلاش شود که این برخورد مستند و دقیق باشد و به صورت کاملا اندازه‌گیری شده باشد تا خدای ناکرده در فضای رسانه‌ای این موضع نیز تبدیل به فضا سازی‌ها و جوسازی‌ها و اختلافات داخلی شود.
رحمانی‌فضلی تاکید کرد: حق نظام، حق قوه قضاییه، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و همچنین درخواست و حق اصلی مردم این است که امنیت را در حال حفظ کنیم و هر کسی در حوزه جاسوسی نفوذ و خیانت با دادن برخی اطلاعات به کشور ضربه می‌زند با آن برخورد شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com