1401-09-071401-09-17bool(false) اگر بایدن در اجرای برجام تسامح کند به خود خیانت کرده همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 17 آذر 1401 - شماره 4477
 
امروز : پنجشنبه ، 17 آذر 1401

Today : Thu, December 8, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  118477 تاریخ انتشار:  1400-04-10 - 09:36 تعداد بازدید:  238
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس‌جمهور:
اگر بایدن در اجرای برجام تسامح کند به خود خیانت کرده

بین الملل


 درباره عمل به برجام اگر بایدن ذره‌ای تسامح کند به رأی خود خیانت کرده است. مرتب هم تأکید کرده‌اند که برجام را قبول داریم و می‌خواهیم برگردیم.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس‌جمهور روز گذشته در جلسه هیأت دولت گفت: می‌دانید کسی که با همه توان می‌خواست نگذارد برجام به وجود بیاید و پس از ایجاد برجام نگذارد زنده بماند در رأس‌اش صهیونیست‌ها بودند. اسرائیل و صهیونیست‌ها می‌دانستند برجام چیست و معنی برجام را خوب می‌فهمیدند. ارتجاع هم در کنارشان بود و با تندروهای آمریکا که ترامپ هم جزوی از آنها بودند قاطی شدند و از برجام خارج شدند و این جنگ اقتصادی را علیه ما به راه انداختند.
 حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در ادامه افزود: البته مردم در این مدت زجر و سختی زیادی را تحمل کردند. به هرحال جنگ بدون شهید، مجروح و ویرانی نیست، اما ملت تسلیم نشد و مقاومت کرد و امروز هم این مقاومت را ادامه می‌دهد. نتیجه این ایستادگی این شد که دولت جدید آمریکا که می‌خواست روی کار بیاید در تبلیغات انتخاباتی خود گفت که این کار ترامپ غلط بوده و مردم آمریکا با این ایده به وی رأی دادند.
وی همچنین بیان کرد: امروز اگر بایدن ذره‌ای در اجرای برجام تسامح کند به رأی ملت خودش خیانت کرده است. آنها مرتب هم تأکید کردند که برجام را قبول داریم و می‌خواهیم برگردیم. مردم ما هم متوقع هستند که این کار سریع‌تر اجرایی و عملیاتی شود، چه از آن طرف و چه از این طرف. دولت دوازدهم در این مسیر هیچ کوتاهی، تسامح و تساهلی نداشته و با قدرت و دقت از تمام فرصت‌ها و ثانیه‌ها استفاده کرده است. اکنون یکسری مسائلی وجود دارد که امیدواریم از آن عبور کنیم و مردم به حق مسلم‌شان برسند.
رئیس دولت تدبیر و امید با تأکید بر اینکه ما هیچ‌گاه دنبال سلاح کشتارجمعی، میکروبی، شیمیایی و هسته‌ای نبوده‌ایم، نیستیم و نخواهیم بود، گفت: در این مدت مشخص شد که تهمت‌ها علیه ما بی‌دلیل بوده است. برجام سندی است که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی به دنبال سلاح کشتارجمعی نیست و ما به دنبال مقاصد صلح‌آمیز هسته‌ای هستیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com