1399-10-201399-10-30bool(false) مخالفت با عملکرد ترامپ رکورد زد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 30 دي 1399 - شماره 3954
 
امروز : سه شنبه ، 30 دي 1399

Today : Tue, January 19, 2021




ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109695 تاریخ انتشار:  1399-04-08 - 10:02 تعداد بازدید:  105
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مخالفت با عملکرد ترامپ رکورد زد

بین الملل

نتایج یک نظرسنجی نشان داد، درصد عدم محبوبیت دونالد ترامپ رکورد جدیدی را در افزایش تجربه کرده و این نشان دهنده نارضایتی آمریکایی‌ها از عملکرد او در قبال بحران‌های متعدد کشورشان است.

به گزارش ایسنا، بر اساس یک نظرسنجی جدید، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تنها ۴۰ درصد محبوبیت کسب کرده هر چند که بهتر از ۳۵ درصد محبوبیتی است که در نظرسنجی اوت ۲۰۱۷ برای وی ثبت شد.

با این حال درصد پاسخگویانی که با عملکرد او در کاخ سفید مخالفت کردند در ماه جاری میلادی به بالاترین سطحش یعنی ۵۸ درصد رسید.

ترامپ در میان گروه رای‌دهندگان ثبت شده‌ای که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند عملکرد چندان بهتری کسب نکرده است. ۵۷ درصد از این گروه با عملکرد ترامپ مخالفت کردند در حالی که ۴۱ درصد از آنها، عملکرد او را تایید کردند.

این نظرسنجی در عین حال دریافت که ترامپ نزاع سختی برای جلب آراء یک سری گروه‌های تاثیرگذار بر پیروزی‌اش در انتخابات ماه نوامبر دارد. ترامپ در میان گروه آمریکایی‌های سیاهپوست که معمولا جزو وفادارترین گروه‌ها به دموکراتها هستند تنها توانست پنج درصد تایید کسب کند و ۹۳ درصد از آنها با او مخالفت کردند.

ترامپ در میان آمریکایی‌های حومه نشین نیز تنها ۳۳ درصد تایید کسب کرد در حالی که دو سوم از این گروه با عملکرد ترامپ مخالفت کردند.

ترامپ حتی در میان رای‌دهندگان سفید پوستی که بخش عمده پایگاه حامیان او را تشکیل میدهند درصد تایید کمتری نسبت به درصد مخالفت به دست آورده و در میان آنها ۴۸ درصد محبوبیت داشته در حالی که ۵۱ درصد آنها با او مخالفت کردند.

در عین حال ترامپ بر اساس این نظرسنجی در رقابت با رقیب دموکراتش جو بایدن عقب می‌افتد. نتایج این نظرسنجی نشان داد که بایدن با رای ۵۲ درصد جلوتر از ترامپی است که ۴۴ درصد رای کسب کرد.

 مشابه این شکاف پیشتر در یک نظرسنجی قبلی همین شرکتها مربوط به ابتدای ماه ژوئن نیز تجربه شد هر چند که در آن زمان ترامپ با هفت درصد رای کمتر پشت سر بایدن قرار گرفت.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com