مرکز جامع آموزش‌ شهروندی در مجموعه عین‌القضات ایجاد می‌شود همدان پیام
 
 
دوشنبه - 20 مرداد 1399 - شماره 3823
 
امروز : چهارشنبه ، 22 مرداد 1399

Today : Wed, August 12, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110609 تاریخ انتشار:  1399-05-07 - 07:00 تعداد بازدید:  73
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مرکز جامع آموزش‌ شهروندی در مجموعه عین‌القضات ایجاد می‌شود

فرهنگی


 با تأکید شهردار، ریاست شورای شهر و نگاه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، مرکز جامع آموزش شهروندی در مجموعه عین القضات ایجاد می‌شود.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: یکی از اصلی‌ترین و راهبردی‌ترین کارها در معاونت اجتماعی سازمان، موضوع آموزش‌های شهروندی بوده که با تأکیدات شهردار، ریاست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و ریاست شورا تصمیم بر این است که در مجموعه عین‌القضات مرکز جامع آموزش‌های شهروندی ایجاد شود.
حسین رضایی با اشاره به بحث آموزش‌های شهروندی افزود: هدف از تغییر مجموعه عین‌القضات و ایجاد مرکز جامع آموزش شهروندی وحدت رویه و ساماندهی آموزش‌های شهروندی با نظم درونی در بحث سیاستگذاری‌ها است.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با ادارات و سازمان‌های مختلف در بحث آموزش شهروندی گفت: به‌دنبال تفاهم‌نامه با آموزش‌ پرورش، نهاد دانشگاه‌ها، علوم پزشکی و تمام دستگاه‌ها در بحث آموزش شهروندی هستیم تا بتوانیم در مجموعه عین‌القضات یک پایلوت آموزش شهروندی ایجاد کنیم.
رضایی خاطرنشان کرد: هدف در بحث آموزش شهروندی تربیت شهروندانی است که با وظایف شهروندی و حقوق خود آشنا بوده، همچنین نسبت به شهر خود تعلق خاطر دارند، که در نهایت این موضوع به توسعه و پیشرفت شهر همدان منجر خواهد شد.
وی با بیان اینکه آموزش شهروندی را در 3 مرحله دنبال می‌کنیم، بیان کرد: گام نخست افزایش دانش، گام دوم تغییر نگرش و در گام آخر تغییر رفتار شهروندان است که امیدواریم تا پیش از آغاز مهرماه سالجاری تمام اقدامات فرهنگی و عمرانی را برای ایجاد این مرکز آموزش انجام دهیم.
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: هرچند در این ایام ویروس شوم کرونا همه ما را غافلگیر کرد و با توجه به ماهیت ارتباط مستقیم آموزش شهروندی با شهروندان دست ما در این زمینه کمی بسته شد اما این تجربه تلخ موجب شد تا ما به سمت آموزش مجازی، تولید محتوا و استفاده از بستر فضای مجازی حرکت کنیم که در ایام نوروز 99 توانستیم 14 برنامه را به‌صورت استودیو مجازی برگزار کنیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com