وعده ماندن شهرک سینمایی همدان آزارم می‌دهد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : يكشنبه ، 27 مرداد 1398

Today : Sun, August 18, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  89761 تاریخ انتشار:  1397-11-13 - 09:54 تعداد بازدید:  67
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

قاسم زارع:
وعده ماندن شهرک سینمایی همدان آزارم می‌دهد

فرهنگی
 
■ 12 سال گذشت، وعده‌ غير عملی ندهيد
بازيگر سينما و تلويزيون با بيان اینکه سال‌های گذشته مسوولانی بودند که وعده‌هایی دادند اما عملی نشد گفت: از مسوولان تقاضا دارم وعده‌هایی که غير عملی ندهند؛ قرار بود شهرک سینمایی در همدان ساخته شود و مشخصات زمین را نیز دادند اما با گذشت 12 سال عدم تحقق اين وعده‌ها ما را آزار می‌دهد. به گزارش فارس ، قاسم زارع  در آیین افتتاحیه اکران فیلم‌های جشنواره فجر در همدان با بیان اینکه ما اهل فرهنگ و هنر هستیم به همین دلیل معتقدیم خدا ما را بیشتر دوست دارد اظهار کرد: اعتقاد بنده بر این است که نباید همه چیز را در مرکز دنبال کرد، شهرستان‌ها هم باید در این رویدادهای فرهنگی دخیل باشند.
وی با بیان اینکه طی سالهای قبل فیلم‌های جشنواره فجر تنها در تهران اکران می‌شد اما شهرستان‌ها بی‌نصیب بودند گفت: اجرای جشنواره‌ها و تقسیم‌بندی آن باعث می‌شود همه از آن بهره‌مند شوند. این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه مدیرکل ارشاد همدان دغدغه فرهنگی دارد افزود: من هم به عنوان یک هنرمند همدانی دغدغه‌مند هستم زیرا این شهر شناسنامه غنی دارد که خیلی از شهرها آن را ندارند. وی با اشاره به اینکه عنوان «پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین» برازنده نام و فرهنگ همدان است افزود: این جشنواره محدود به تهران نیست و اینکه اکران فیلم‌ها همزمان با تهران است، اتفاق خوبی است. زارع با تاکید بر اینکه باید در طول سال نیز شاهد اکران فیلم‌ها باشیم یادآور شد: شهری پویاست که چراغ فرهنگ و هنر آن همواره روشن باشد زیرا زیر سایه آن چراغ اقتصاد نیز روشن خواهد شد. 
وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر زیرساخت‌ها نیز باید فراهم باشد تا هنرمندان بتوانند عرض اندام کنند افزود: همدان این توانایی را دارد زیرا هنرمندان درجه یکی دارد. این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه سال‌های گذشته مسوولانی بودند که وعده‌هایی دادند اما عملی نشد گفت: از مسوولان تقاضا دارم وعده‌هایی که عملی نمی‌شود، ندهند؛ قرار بود شهرک سینمایی در همدان ساخته شود و مشخصات زمین را نیز دادند اما با گذشت 12 سال عدم تحقق این وعده‌ها ما را آزار می‌دهد. وی با تاکید بر اینکه این استان نیازمند زیرساخت است بیان کرد: همدان برای ارتقای سطح فرهنگ و هنر نیازمند ساخت سالن‌های تئاتر و موسیقی است.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com