1398-02-201398-02-30bool(false) میزبانی علیصدر؛ میسان را وعده‌گاه اهالي رسانه کرد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 30 ارديبهشت 1398 - شماره 3477
 
امروز : دوشنبه ، 30 ارديبهشت 1398

Today : Mon, May 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84627 تاریخ انتشار:  1397-05-14 - 09:54 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

میزبانی علیصدر؛ میسان را وعده‌گاه اهالي رسانه کرد

فرهنگی


پیش بینی حضور برای 200 نفر بود اما ، تعداد حاضرين اين برنامه کم‌کم به 250 نفر رسيد ، اين عدد شامل فعالان حوزه رسانه از قبيل خبرنگاران، مديران مسئول، سردبيران، تايپيست‌ها، صفحه‌بندها، موزعان و... بودند.
پس از پيمودن مسير پياده‌روي که حدفاصل بين ميدان قائم شهر تا رستوران ميسان در سايت تفريحي عباس‌آباد بود اعضاي حاضر در رستوران برای صرف صبحانه و برگزاری مراسم قرعه‌کشي حاضر شدند.
  میسان با سفره صبحانه
چندسالي است فضاي داخلي رستوران ميسان عباس آباد ؛  يادآور خاطره دور هم جمع شدن فعالان رسانه‌اي استان است حالا ديگر اين مکان به همت وحمايت مدیرعامل ؛ معاونان و روابط عمومی شرکت سياحتي عليصدر گويا به يک ميعادگاه رسانه‌اي تبديل شده است.
در این گردهمایی ، خبرنگاران رسانه‌هاي مختلف به همراه خانواده‌هايشان کنار يکديگر نشسته بودند ، ميزهاي چيده شده برای صبحانه ساده اما گرم بود ،  جاي جاي اين رستوران يادآور خاطرات سال‌هاي گذشته از دور هم جمع شدن خبرنگاران بود.
سايت تفريحي توریستی عباس‌آباد از آن بخش های تحت مدیریت شرکت سیاحتی علیصدر است که دارای پتانسیل های متعدد برگزاری چنین برنامه هایی است .  حمید رضا یاری مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر در بين فعالان بخش خصوصي و دولتي همواره با حمايت از برگزاري برنامه‌هاي هفته خبرنگار تلاش مي‌کند در کنار تقدير از فعاليت رسانه‌اي‌ها فضاي خاطره‌انگيزی را برايشان رقم زند.
به هر ترتیب این برنامه که حاصل برنامه ریزی و رایزنی هیات مدیره خانه مطبوعات با متولیان برگزار کننده بود با اجراي مدیر عامل خانه مطبوعات استان همدان پیشرفت .در بین مسئولان همراه ،  جالب تر از همه حضور صميمي معاون عمران استاندار بود که هميشه بيدرنگ همراه با اصحاب رسانه هم قدم مي‌شود.
 معاون  عمرانی  استاندار همراه همیشگی
محمودرضا عراقي در اين مراسم بار ديگر ثابت کرد رفاقت و وفاقش با خبرنگاران خيلي ربطي به سمت و موقعيت کاري وي ندارد چرا که در تمام لحظات برگزاري اين مراسم کنار رسانه‌ ای ها حضور داشت.
اتفاق متفاوت  ديگر حضور همزمان دو نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي بود اين بار حاج‌بابايي و خجسته هر دو با هم ميهمان ويژه مراسم بودند البته صرفاً نه براي سخنراني بلکه قصدشان ايجاد ارتباط دوستانه‌تر و تقدير از رسانه‌اي‌ها بود.
شوراي شهري‌ها هم از همراهي اين برنامه غافل نماندند و حميد بادامي عضو شوراي اسلامي شهر همدان در حالي که لباس ورزشي بر تن داشت قدم به قدم آنها را همراهي کرد و کنار ميز صبحانه رسانه‌اي نشست و البته از اصحاب رسانه  تقدير کرد.
قسمت پاياني اين مراسم از همه به يادماندني‌تر بود قسمتي که شامل قرعه‌کشي پرجايزه بود .
باز هم شرکت سياحتي عليصدر رکورد زد  و با بيشترين جوايز جدي‌ترين حامي رسانه‌ها بود .
  همدان 2018 رسالت خبرنگاران
امسال به واسطه برگزاري رويداد همدان 2018 شرکت سياحتي عليصدر يکي از ميزبان اصلي چهلمين اجلاس جهاني جهانگردي در ايران است و اين اتفاق کم اهميتي نيست چه بسا کشورهاي متعددي در صدد کسب اين امتياز بودند اما ورود جدي شرکت سياحتي عليصدر با حمايت استاندار و سازمان ميراث فرهنگي اين فرصت را نصيب همداني‌ها کرد.
اين اتفاق اين بار يک بهانه جدي است براي آنکه همراهي اصحاب رسانه با اجلاس UNWTO پاسخي باشد به حضور هميشگي عليصدر در برنامه‌هاي مناسبتي رسانه‌اي‌ها چه بسا انعکاس روند ميزباني اين اجلاس در گستره‌اي وسيع و سطحي مطلوب خواهد توانست پتانسيل‌هاي همدان را جهاني کند و این رسالتی می تواند باشد بر عهده رسانه های استان همدان
فارغ از اين توضيحات هداياي مراسم قرعه‌کشي که پايان‌بخش برنامه پياده‌روي اصحاب رسانه بود قابل ذکر است،  اين هدايا از سوي شرکت سياحتي عليصدر، معاون عمراني استاندار همدان، خانه مطبوعات استان همدان، حميدرضا حاج بابايي و امير خجسته نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي، شوراي اسلامي شهر همدان، فرماندار تويسرکان و شرکت مسافرتي تک بال به خبرنگاران در قالب قرعه‌کشي اهدا شد.
به هر ترتيب اين مراسم هم گذشت اما آنچه از آن باقي ماند ساعاتي از يک روز پرخبر براي رسانه‌اي‌هاي کوشاي همدان بود.
اميد آنکه ارگان‌ها، سازمان‌هاي بخش دولتي و خصوصي به اين باور رسيده باشند که فعالان حوزه رسانه چشم بينا و گوش شنواي رسانه هستند و همراهي آنها مي‌تواند نويد بخش آينده‌اي پر از موفقيت باشند و امید آنکه در هفته گرامیداشت خبرنگار مقام والای اهالی رسانه در شان مطلوب ارج نهاده شود .


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com