1400-06-211400-06-31bool(false) فعالیت بسیج به سمت خدمات اجتماعی سوق داده شود همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 31 شهريور 1400 - شماره 4134
 
امروز : چهارشنبه ، 31 شهريور 1400

Today : Wed, September 22, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119585 تاریخ انتشار:  1400-06-18 - 08:41 تعداد بازدید:  92
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

امام‌جمعه همدان:
فعالیت بسیج به سمت خدمات اجتماعی سوق داده شود

فرهنگی

 نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان گفت: امروزه فعالیت بسیج باید به سمت خدمات اجتماعی سوق داده شود چراکه گسترش این برنامه‌ها در عرصه فرهنگ‌سازی جامعه، تأثیرگذارتر است.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌ا... شعبانی‌موثقی در دیدار با فضل‌ا...‌کفیل فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور، با تأکید بر آماده بودن بسیجیان در همه عرصه‌ها برای حفاظت از دستاوردهای نظام و صیانت از حقوق اساسی افزود: مردم از نزدیک حضور بسیج در عرصه‌های خدمت‌رسانی را بخصوص در عصر کرونا مشاهده کرده‌اند.
وی بیان کرد: مجموعه بسیج در استان همدان دارای اقدامات مثبتی بوده که از جمله آنها باید به برگزاری میزهای خدمت که با اثرات اجتماعی خوبی همراه بوده اشاره کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان با تأکید بر اینکه وجود نیرویی با روحیه سالم بسیجی، بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌ها را حل می‌کند، گفت: وجود یک مدیر بسیجی دغدغه‌مند و دلسوز در کنار مردم، مراجعات به دفتر امام‌جمعه را کاهش می‌یابد.
شعبانی‌موثقی با بیان اینکه برای تشکیل دولت اسلامی، نیازمند اصلاحاتی در جامعه و در عرصه‌های گوناگون هستیم، افزود: تحولات ساختاری به عنوان یک مسأله جدی موردتوجه قرار نگرفته است.
وی بخشی از تحول را مربوط به مدیران دانست و گفت: این تحول با تغییر دولت اتفاق می‌افتد، اما برای تحقق عدالت صرف تغییر و تحول مدیر کافی نیست، چراکه مدیر کارآمد اگر گرفتار ساختار غیرمعقول باشد نیز کاری پیش نمی‌برد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان با تأکید بر اینکه دولت اسلامی باید ساختارهای اقتصادی، حقوقی و سیاسی معقول و عادلانه داشته باشد، افزود: رهبرمعظم انقلاب در سفری که سال 1388 به کردستان داشتند مسأله مطالعه نظام سیاسی، اقتصادی را مطرح کردند، اما با وجود آنکه این موضوع بحث عمیقی بود خیلی جدی گرفته نشد.
وی با بیان اینکه بسیج ادارات در معرفی و حمایت از نیروهای کارآمد نقش بسزایی دارد، گفت: بسیج ادارات نیروهای جهادی و کارآمد را به خوبی می‌شناسد، بنابراین می‌تواند از نیروهای انقلابی در ادارات حمایت کند.
نماینده ولی‌فقیه خواستار حفظ کرامت مردم شد و افزود: حفظ کرامت یعنی آنکه مردم برای برطرف شدن مشکل خود به کسی التماس نکنند و به سادگی آن را برطرف کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com