هزار لیتر گازوئیل قاچاق در همدان کشف شد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 31 تير 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 1 مرداد 1398

Today : Tue, July 23, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  92046 تاریخ انتشار:  1398-01-22 - 09:41 تعداد بازدید:  83
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

هزار لیتر گازوئیل قاچاق در همدان کشف شد

حوادث


 فرمانده انتظامی استان همدان گفت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان هنگام کنترل خودروهای عبوری و تشدید اقدامات کنترلی در ایستگاه بازرسی شهید زارعی 40 هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، بخشعلی کامرانی صالح بیان کرد: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند.
وی افزود: با وجود دستور ایست ماموران به راننده خودرو اما وی توجهی نکرد که در نهایت با اقدامات پلیسی، متوقف و در بررسی ها راننده بیان داشت، حامل بار پوکه معدنی است.
فرمانده انتظامی استان همدان اضافه کرد: در بررسی های مشخص شد یک عدد تانکر بزرگ به طرز ماهرانه ای در زیر پوکه معدنی جاساز شده که از این جاساز، 40 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.
کامرانی صالح ادامه داد: 2 متهم در این خصوص دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
 بستن دست و پا و سرقت زیورآلات صاحبخانه
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف منزل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران این نهاد قرار گرفت.
رضا زارعی اضافه کرد: سارقان با ورود به یک منزل مسکونی و بستن دهان و دست و پای صاحبخانه، با تهدید چاقو اقدام به سرقت النگو و انگشتر به ارزش 400 میلیون ریال کردند.
وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و تحقیق از شاکیان مشخص شد صاحب خانه یک روز قبل از سرقت به اتفاق همسرش در یکی از شهرستان استان همدان سوار یک دستگاه خودرو سمند شخصی با سرنشینی 2 نفر شدند.
زارعی اضافه کرد: نامبردگان اعتماد این زن و شوهر را جلب کرده و با حیله و نیرنگ به بهانه کمک، وارد منزل آنان شده و بعد از صرف ناهار خارج می شوند.
رئیس پلیس آگاهی همدان بیان کرد: آنها فردای آن روز با توجه به این که شماره تلفن صاحب خانه را داشتند با آنان تماس گرفته و اعلام می کنند به علت تصادف هم اینک در بیمارستان بستری شدند بنابراین تقاضای آوردن چای به بیمارستان می کنند.
زارعی ادامه داد: سارقان در حوالی خانه کمین کرده و پس از خروج شاکی، وارد منزل شده و پس از مواجهه با همسر شاکی با بستن دست و پا و دهان این خانم و با تهدید چاقو اقدام به سرقت طلاجات او می کنند.
وی گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و چهره نگاری توسط شاکی، مشخصات یکی از سارقان را دریافت کردند که مشخص شد متهم قصد عزیمت از تهران به یکی از استان های همجوار را دارد.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان افزود: 2 تیم از ماموران پلیس آگاهی با انجام ایست و بازرسی مقطعی در ورودی استان، خودروی متهم را متوقف و نامبرده را دستگیر کردند.
زارعی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی های فنی به سرقت طلاجات با همدستی فردی دیگر اعتراف کرد که با راهنمایی وی همدستش نیز دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com