پایان سرقت های سریالی خودرو در همدان همدان پیام
 
 
يكشنبه - 31 تير 1397 - شماره 3245
 
امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

Today : Sun, July 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  80729 تاریخ انتشار:  1396-05-14 - 05:45 تعداد بازدید:  84
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پایان سرقت های سریالی خودرو در همدان

حوادث

2 سارق مسلح که اقدام به سرقت خودروهای وانت نیسان در شهرهای همدان و ملایر و فروش آن در سایر نقاط کشور می‌کردند، دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان اظهار کرد: 20 اسفند سال گذشته پس از کشف جسدی در یکی از روستاهای حوالی ملایر که بوسیله سلاح گرم به قتل رسیده بود پرونده جدیدی روی میز پلیس آگاهی قرار گرفت.
رضا زارعی در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: شواهد و قرائن گویای این بود که 2 فرد ناشناس به بهانه جابه جایی بار و وسایل به مقتول که راننده خودروی نیسان بود مراجعه کرده و پس از خارج شدن از شهر و نزدیک شدن به مکانی خلوت در حوالی یکی از روستاهای ملایر اقدام به سرقت خودرو کرده اند.
وی اضافه کرد: تلاش راننده خودرو برای پیشگیری از سرقت وانت نیسان به مرگ وی ختم شد و سارقان با استفاده از سلاح گرم وی را به قتل رساندند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان اظهار کرد: پس از این موضوع، سه پرونده مشابه مرتبط با سرقت وانت نیسان در شهرهای همدان و ملایر با یک شیوه و شگرد به پلیس اطلاع داده شد.
زارعی اضافه کرد: سارقان در دومین سناریوی از پیش طراحی شده اقدام به دام انداختن یک راننده خودروی وانت نیسان در شهر همدان کردند.
وی افزود: راننده بی خبر از عاقبتی که در انتظارش است برای کسب روزی حلال به گفته های سارق اعتماد کرده و مبلغ پیشنهادی برای جابجایی وسیله را قبول کرد.
رئیس پلیس آگاهی همدان ادامه داد: سارق مسلح راننده را به جاده فرعی کشانده سپس با همدست خود که منتظر رسیدن طعمه بود اقدام به بستن دست و پای وی و سرقت خودروی اش کردند.
زارعی بیان کرد: با موفقیت آمیز بودن 2 سرقت نخست، سارقان جوان وسوسه شدند به سرقت سریالی خود ادامه دهند.
وی اضافه کرد: سرقت سوم نیز به همین منوال بود ولی راننده جسور در برابر تهدیدهای آنان مقاومت کرده و سارقان اقدام به شلیک به طرف وی می کنند.
وی افزود: پس از به سرقت رفتن خودرو، راننده مجروح به زحمت خود را به کنار جاده رساند و توسط مسافران عبوری این فرد به بیمارستان منتقل شد.
رئیس پلیس اگاهی استان همدان بیان کرد: پس از وقوع چهارمین سرقت مسلحانه توسط این افراد ناشناش، در یک عملیات ضربتی سارقان شناسایی و دستگیر شدند.
زارعی گفت: متهمان جوان 23 و 27 ساله در بازجویی های پلیسی به سرقت خودروهای وانت نیسان و فروش آن در دیگر استانها اعتراف کردند.نرخ سرقت در سال 95 نسبت به سال 94 در استان همدان 29 درصد کاهش داشته است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com