1399-04-081399-04-18bool(false) شلیک وزیر به اسرار استاد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 18 تير 1399 - شماره 3796
 
امروز : چهارشنبه ، 18 تير 1399

Today : Wed, July 8, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  94331 تاریخ انتشار:  1398-03-09 - 09:59 تعداد بازدید:  429
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شلیک وزیر به اسرار استاد

حوادث

خبر قتل «میترا استاد» همسر شهردار اسبق تهران شوک بزرگی بود، او که متولد سال 62 است دارای فرزندی 13 ساله از همسر سابق خود است، یعنی پسری که نخستین فردی بود که جسد مادرش را پس از برگشت از مدرسه دیده است.
زن 36 ساله، محمد علی نجفی در برج آرمیتا واقع در شهرک غرب تهران که مکان قتل مقتولی که علت مرگ آن اصابت گلوله کلت کمری شهردار اسبق تهران بود کشته شد.
موج اخبار تأیید نشده در خصوص این جنایت تا آنجایی رسید که برخی از پیدا شدن دست خط نجفی در محل قتل خبر دادند تا اینکه در نهایت دقایقی قبل از غروب سه‌شنبه محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران خبر بازداشت نجفی و اقرار به قتل او را منتشر کرد.
رسانه‌های داخلی و خارجی مختلفی نسبت به این خبر واکنش نشان دادند تا جایی که صدا و سیما هم به عنوان مرجع رسمی خبر کشور مصاحبه‌ای با محمدعلی نجفی پخش کرد که در آن او درباره قتل همسرش سخن می‌گوید.
شهردار سابق تهران درگیری و اختلاف خانوادگی را علت اصلی انگیزه قتل اعلام کرده و اینکه میترا اجازه نمی‌داد با خانواده همسر اولش رفت و آمد کند و به شدت نجفی را تحت فشار گذاشته بود بر اساس اخبار منتشر شده نجفی ساعاتی پس از وقوع حادثه دستگیر و با مراجعه به پلیس آگاهی خود را قاتل همسرش معرفی می‌کند.
در پی تازه‌ترین خبر‌های منتشر شده ایسنا،   محمدعلی نجفی که در پی اعتراف به قتل همسر دوم خود برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده و معترف شده است که: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم اما می‌گفت می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که در پی اعتراف به قتل همسر دوم خود برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است گفت: مهریه همسرم ١٣٦٢ سکه بود و هر چقدر اصرار می‌کردم که از یکدیگر جدا شویم، قبول نمی‌کرد.
وی افزود: یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.
شهردار پیشین تهران گفت: بعد از این حادثه به سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خود را بکشم؛ اما زمانی که با خود فکر کردم به این نتیجه رسیدم که قانون راه بهتری است و تصمیم گرفتم که خود را معرفی کنم.
متهم گفت: از وقتی که به عقد من درآمد از اردیبهشت پارسال تا دیروز مسائل ناموسی نبود، اما تهدید ناموسی زیاد می‌کرد و یکی از اصلی‌ترین مسائل دعوای ما همین موضوع بوده است. هر وقت صحبت از طلاق می‌کردیم آغاز به شکستن وسایل خانه می‌کرد و با کارد حمله می‌کرد.
نجفی افزود: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم اما می‌گفت می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.
شهردار پیشین تهران گفت: من به قصد کشتن نرفتم و می‌خواستم بترسانمش.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com