1398-03-191398-03-29bool(false) 1398-03-191398-03-29bool(false) طبیعت تاریک دره همدان از زباله پاکسازی شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 خرداد 1398 - شماره 3499
 
امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

Today : Wed, June 19, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84844 تاریخ انتشار:  1397-06-04 - 06:00 تعداد بازدید:  258
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

طبیعت تاریک دره همدان از زباله پاکسازی شد

حوادث


به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با برگزاری مراسمی در کوهستان الوند با همکاری شرکت صنایع غذایی سحر همدان و اداره کل حفاظت محیط زیست استان، تعدادی از فعالان محیط زیست استان همدان معرفی شدند.
بنا بر این گزارش در این مراسم از فاطمه هاشمی نیکو برای اجرای طرح جمع آوری درب بطری و نهادینه سازی مفهوم بازیافت، حمید نوروزی برای راه اندازی نخستین مدرسه طبیعت استان همدان، علی جهانگیری برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای حوزه محیط زیست استان، علی ثقفی برای عکاسی حیات وحش استان، مصطفی موسیوند برای اجرای برنامه های منظم پاکسازی در همدان، آرش زینتی برای گسترش فضای سبز همدان از طریق اجرای طرح کاغذ و درخت، عرفان معین برای درمان و تیمار حیات وحش ، مرتضی شیردره برای تیمار و نگهداری پرندگان شکاری قدردانی شد و این افراد به عنوان حافظان محیط زیست استان همدان که اقدامات موثری به صورت داوطلبانه داشته اند معرفی گردیدند.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان در حاشیه این مراسم که پس از انجام پاکسازی کوهستان در طبیعت تاریک دره برگزار شد بیان کرد: پاکسازی طبیعت، امری است در راستای تقویت مسئولیت های اجتماعی که به پاک و سالم شدن طبیعت کمک می کند و به همگان می آموزد که با طبیعت چگونه برخورد نمایند.
مرداد نادری فر افزود: محیط زیست و طبیعت، میراث گذشتگان و امانت آیندگان است که باید امانتداران خوبی باشیم تا مواهب طبیعی را بدون تخریب و آسیب به نسل آینده تقدیم کنیم.
وی شرکت صنایع غذایی سحر را نه تنها یک شرکت تولیدی، بلکه یک ارگان فعال اجتماعی و فرهنگی دانست و در حوزه های متنوع فرهنگی و اجتماعی استان نقش ایفا می کند.مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان نیز شرکت صنایع غذایی سحر را یک واحد تولیدی خوشنام و دوستدار محیط زیست خواند و ابراز امیدواری کرد هر روز شاهد توسعه صنایع و شرکت هایی باشیم که برای حفظ محیط زیست و بهبود شرایط اجتماعی و زیستی استان و کشور تلاش می کنند. گفتنی است در این برنامه، پرسنل شرکت صنایع غذایی سحر و پرسنل حفاظت محیط زیست استان به پاکسازی کوهستان الوند پرداختند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com