1402-08-291402-09-09bool(false) 1402-08-291402-09-09bool(false) انجام بیش از ۳ هزار مأموریت ‌توسط اورژانس تویسرکان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 9 آذر 1402

Today : Thu, November 30, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  127203 تاریخ انتشار:  1401-07-24 - 15:47 تعداد بازدید:  168
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

انجام بیش از ۳ هزار مأموریت ‌توسط اورژانس تویسرکان

حوادث


 در شش ماه اول سال ١٤٠١ اورژانس ١١٥ تویسرکان تعداد بیش از سه هزار مأموریت انجام داده است که حدوداً به ٥٠٠٠ نفر خدمت رسانی کرده است.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی تویسرکان گفت: از تعداد مأموریت‌های انجام شده در این شهرستان ٣١٠ مأموریت تصادفی، ٩١مورد مأموریت ویژه خودکشی، مسمومیت با گاز منواکسید کربن، ١٣١مأموریت مربوط به نزاع و درگیری و ١٣٥مورد مأموریت مربوط به بیماران قلبی بوده است و مابقی مأموریت‌ها مربوط به سایر بیماری‌ها بوده است.

امین مالمیر در گفتگو با مهر بیان کرد: شهرستان تویسرکان با دارا بودن ۵ پایگاه جاده‌ای، ۲ پایگاه شهری، ۵۰ نیروی عملیاتی وداشتن ۷ دستگاه آمبولانس در ۲۴ ساعت شبانه روز آمادگی خدمت به مردم شهرستان را دارد.

وی در ادامه بابیان اینکه ٧٣ مأموریت مربوط به سقوط از درخت گردو بوده است که ازاین تعداد خوشبختانه قطع نخاع و فوتی دراین شهرستان نداشته‌ایم خاطرنشان کرد: تعداد ٦٠مورد توسط اورژانس و مابقی توسط همراهان به بیمارستان منتقل شده‌اند.

 مالمیر با تأکید بر اینکه تقویت زیرساخت‌ها و منابع انسانی از اولویت‌های اورژانس تویسرکان است بیان کرد: خوشبختانه با عنایت خیرین نیکوسرشت در حال ساخت سه پایگاه جاده‌ی در روستاهای وردآورد، سرکان و فرسفج هستیم که هزینه ساخت این سه پایگاه از ظرفیت خیرین تأمین اعتبار شده است که ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی را دارد.

وی در ادامه از کمبود آمبولانس در مواقع بحران و خرابی آمبولانس‌های موجود شهرستان سخن به میان آورد و متذکر شد: جهت تکمیل این ناوگان دو دستگاه آمبولانس بنز اسپریتر ٣١٥ نیاز است که این امر اگر با پیگیری مسئولین ذی ربط اضافه شود مشکلات این مرکز مرتفع خواهد شد.

مدیر اورژانس تویسرکان مطرح کرد: اورژانس شهرستان در بحث آموزش عمومی و کارکنان اقدامات بسیار خوبی انجام داده است و جهت رفع مشکلات، اعزام آمبولانس به صحنه حادثه، کاهش زمان پاسخگویی و اعزام هرچه سریع‌تر آمبولانس به صحنه حادثه در حال پیگیری و رفع نواقص است که خوشبختانه روز به روز این روند رو به بهبود است.

مالمیر در پایان از مهمترین چالش و مشکل قابل پیگیری در اورژانس تویسرکان گفت و متذکر شد: ساخت ساختمان ستاد مرکزی مناسب و استاندارد و اختصاص بودجه جهت هموار کردن پدهای بالگرد برای این شهرستان بسیار الزامی است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com