بزرگترین شبکه قاچاق موادمخدر در جنوب و جنوب شرق کشور منهدم شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 9 آذر 1401 - شماره 4470
 
امروز : پنجشنبه ، 10 آذر 1401

Today : Wed, November 30, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124457 تاریخ انتشار:  1401-04-05 - 10:17 تعداد بازدید:  102
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بزرگترین شبکه قاچاق موادمخدر در جنوب و جنوب شرق کشور منهدم شد

حوادث

 بنابر اعلام جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با هوشیاری و تلاش تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، بزرگترین شبکه قاچاق مواد مخدر و روانگردان صنعتی شیشه در جنوب و جنوب شرق کشور شناسایی و منهدم شد.
به گزارش ایرنا، مهرداد مشوق در مراسم انهدام این باند قاچاق در جمع خبرنگاران افزود: در پی دریافت اخبار و اطلاعات مبنی بر قاچاق مواد مخدر صنعتی توسط قاچاقچیان از کشور افغانستان به داخل خاک ایران و قاچاق به کشورهای حوزه خلیج فارس و تأثیر این پدیده شوم بر روابط اقتصادی ایران و متضرر شدن تجار ایرانی، پیگیری موضوع توسط مقام‌های کشوری و استانی به صورت ویژه در دستورکار پلیس قرار گرفت. وی بیان کرد: تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با انجام اقدام‌های فنی و اطلاعاتی به طور شبانه‌روزی و هدایت پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا، در نهایت شبکه قاچاق مواد مخدر صنعتی شیشه را به سرکردگی «حمید.س»ا شناسایی کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان استان هرمزگان اظهار کرد: با بررسی‌های دقیق صورت گرفته مشخص شد سرکرده شبکه، مراوده و رفت و زیادی به کشورهای مختلف منطقه‌ و فرامنطقه‌ای داشته که با اشراف اطلاعاتی و طرح‌ریزی عملیاتی پلیس‌، تمامی اقدام‌های وی و دیگر اعضای شبکه تحت نظر اطلاعاتی قرار گرفت و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه، اعضای اصلی شبکه دستگیر و در این عملیات بیش از ۶۰ کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه در حین انتقال کشف و ضبط شد.
مشوق اذعان داشت: با بررسی مالی و اقدام‌ها و ارتباطات سرشبکه «سلطان کویر» با ایادی خود مشخص شد مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر صنعتی از استان‌های شرقی به استان هرمزگان به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس قاچاق کرده است.
وی ادامه داد: در عملیات مشترک، سرشبکه این باند در یکی از شهرستان‌های شمالی کشور و3 عضو دیگر این باند در بندرعباس دستگیر و با عنایت به فرمایش رهبرمعظم انقلاب در خصوص ضربه به بنیان مالی قاچاقچیان مواد مخدر و جرائم حوزه پولشویی، ۱۷ دستگاه خودرو لوکس، ۳۵ باب ملک شامل آپارتمان، واحد تجاری و شرکت تولیدی و زمین کشاورزی به ارزش مالی افزون بر ۳۰۰ میلیارد تومان (‌حاصل معاملات نامشروع مواد مخدر) متعلق به این شبکه شناسایی و توقیف شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com