کارگاه تولید مواد مخدر نداریم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 1 آبان 1399 - شماره 3882
 
امروز : يكشنبه ، 4 آبان 1399

Today : Sat, October 24, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  69600 تاریخ انتشار:  1394-12-17 - 05:45 تعداد بازدید:  1818
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کارگاه تولید مواد مخدر نداریم

حوادث

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به رشد ۱۴درصدی کشفیات مواد مخدر در سالجاری گفت:۳۴۰ هزار نفر تا امروز دستگیر شده‌اند که ۲۳۰هزار نفر قاچاقچی و بقیه معتادان آلوده به مواد بوده‌اند.
علی مویدی با اشاره به عملکرد سال ۹۴ نسبت به سال‌های گذشته افزود: کمیت و کیفیت کار مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۴ کاملا مشهود و قابل دفاع است، تا جایی که کارشناسان پلیس اذعان دارند هر چقدر درگیر معضل جدی اعتیاد هستیم با گذشت زمان کسب تجربه و به کارگیری تاکتیک‌های جدید توانستیم کیس‌های ویژه‌تری را پیگیری و به سرانجام برسانیم.مویدی گفت: امروز دیگر چیزی به اسم کارگاه تولید مواد مخدر وجود ندارد و تولیدکنندگان در خانه‌های خود اقدام به تولید می‌کنند. ۱۹۰ آشپزخانه در سال جدید کشف و منهدم شده که نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباره ورود مواد مخدر جدید تصریح کرد: به هیچ وجه ماده مخدر جدید در کشور وارد نشده است اگر چنین موردی اتفاق بیفتد قطعا پلیس از همکاری رسانه‌ها برای معرفی این مواد استفاده خواهد کرد.به گزارش مهر، مویدی وجود مخدرهای صوتی در کشورمان را نیز رد کرد و گفت: چنین مواد مخدری در دنیا وجود دارند اما وجود آن در کشور ما تاکنون تایید نشده است!
وی با پرده برداری از آخرین مدل جاسازی مواد مخدر در تخته‌های ام. دی. اف افزود: قاچاقچیان قصد داشتند مواد مخدر از نوع تریاک را که به صورت فشرده در لایه‌های ورق‌های ام. دی. اف قرار داده بودند، قاچاق کنند که خوشبختانه پلیس موفق به کشف و جلوگیری از قاچاق آن از داخل کشور شد.مویدی با اعلام اینکه تلاش برای شناسایی همه سرشاخه‌های این باند که اقدام به قاچاق تریاک از داخل ایران به خارج از مرزها در قالب ورق‌های ام. دی. اف می‌کردند همچنان ادامه دارد، گفت: تاکنون چند نفر در ارتباط با این باند دستگیر شده‌اند و تحقیقات درباره شناسایی و دستگیری بقیه اعضای باند همچنان ادامه دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com