1401-02-221401-03-02bool(false) کشف 126 هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان همدان پیام
 
 
دوشنبه - 2 خرداد 1401 - شماره 4317
 
امروز : دوشنبه ، 2 خرداد 1401

Today : Sun, May 22, 2022




ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  118497 تاریخ انتشار:  1400-04-12 - 09:07 تعداد بازدید:  193
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حوادث استان:
کشف 126 هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان

حوادث


 فرمانده انتظامی استان از کشف 126 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش 13میلیارد و 100 میلیون ریال در همدان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، سلمان امیری با بیان اين خبر گفت: مأموران پليس امنيت اقتصادي استان همدان با تلاش‌هاي شبانه‌روزي  و چند ماهه موفق به شناسايي باند قاچاق سوخت شدند.
وی افزود: اين باند بزرگ قاچاق سوخت سهميه سوخت‌هاي يارانه‌اي را از نقاط مختلف با پرداخت مبالغ ناچيز خريداري و پس از جمع‌آوري با خودروهاي نفتکش به جهت کسب و منفعت زياد به صورت غير قانوني قاچاق مي‌کردند.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: مأموران پليس با هوشياري کامل و در یک عملیات ضربتی 5نفر از افراد اصلی این باند را دستگیر و مقدار 126هزار لیتر گازوییل قاچاق را کشف کردند.
وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی این محموله را 13میلیارد و 100میلیون ریال برآورد کرده‌اند گفت: پرونده متهمان جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

*کشف 40 فقره سرقت در ملاير
 همچنین فرمانده انتظامی از شناسایي باند سارقان حرفه‌اي لوازم داخل خودرو و کشف 40 فقره سرقت در شهرستان ملاير  خبر داد.
امیری در این‌باره نیز گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در شهرستان ملاير، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران کلانتري12 این شهرستان قرار گرفت و با انجام اقدام‌های اطلاعاتي و شبانه‌روزي، مخفيگاه يکي از سارقان شناسایي و با اخذ مجوز قضایی در يک عمليات غافلگيرانه دستگير شد.
وی با اشاره به اینکه در تحقيقات فني و تخصصي، همدست اين سارق نيز شناسایي و در يک اقدام ضربتي دستگير شد، افزود: متهمان در تحقيقات و بازجویی‌های تخصصی، به 40 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه ارزش ريالي اموال مسروقه توسط این 2نفر 4میلیارد و 500 میلیون ريال برآورد شده است، گفت: متهمان با تشکيل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی بیان کرد: رعايت توصيه‌هاي انتظامي، اجتماعي و بازدارنده به منظور جلوگيري از ايجاد فرصت‌هاي ارتکاب سرقت داخل خودرو، از جمله انتظارات پليس از شهروندان است.

دستگيري 5 سارق در شهرستان بهار
 فرمانده انتظامي شهرستان بهار  از دستگيري 5سارق و کشف 7 فقره انواع سرقت در نتيجه اجراي طرح‌هاي انتظامي در 24 ساعت گذشته در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، بزرگعلي نوري، در بیان اين خبر گفت: در پي تشديد اقدام‌های پيشگيرانه، اجرايي کردن راهکارهاي مبارزه با سرقت و همچنين کنترل مجرمان، طرح مبارزه با سرقت در شهرستان بهار اجرا شد.وي افزود: در نتيجه اجراي اين طرح با انجام اقدام‌های اطلاعاتي و شگردهاي خاص پليسي،7 فقره انواع سرقت شامل مزارع و باغ‌های کشاورزي، اماکن خصوصي و کابل و سيم برق کشف و 5 سارق نيز دستگير شدند.
نوري با اشاره به ساير عملکرد رده‌هاي تابعه در اين مدت، بيان کرد: همکاران انتظامي در شهرستان موفق شدند 7معتاد و خرده‌فروش موادمخدر را به همراه مقاديري موادمخدر صنعتي و سنتي دستگير و 2دستگاه خودرو را نيز توقيف کنند.

كشف 2 دستگاه موتورسيكلت سرقتي در رزن
 فرمانده انتظامي شهرستان رزن، از كشف 2دستگاه موتورسيكلت سرقتي در اين شهرستان خبر داد .
به گزارش پايگاه خبري پليس، مظاهر عليجاني، در بیان اين خبر گفت: در پی کسب خبري مبني بر نگهداري و استفاده از يك دستگاه موتورسيكلت سرقتي توسط فردي در سطح شهرستان رزن، بررسي موضوع در دستور كار مأموران پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: با انجام اقدام‌های اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي خاص پليسي، محل اختفاي اين متهم شناسايي و در بازرسي از آن يك دستگاه موتورسيكلت سرقتي كه سابقه سرقت از حوزه كلانتري 152خاني‌آباد تهران را داشت كشف شد. عليجاني بیان كرد: مأموران انتظامي بخش سردرود نيز با شناسايي يك متهم يك دستگاه موتورسيكلت سرقتي كه از حوزه كلانتري 15 قم به سرقت رفته بود را كشف كردند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com