1403-01-181403-01-28bool(false) اختصاص ۲۱ میلیارد تومان به ۴ پروژه عمرانی تویسرکان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 28 فروردين 1403

Today : Tue, April 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125675 تاریخ انتشار:  1401-05-22 - 13:16 تعداد بازدید:  230
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اختصاص ۲۱ میلیارد تومان به ۴ پروژه عمرانی تویسرکان

ورزشی

 
 ۲۱ میلیارد تومان به ۴ پروژه عمرانی شهرستان تویسرکان در سفر ریاست‌جمهوری به استان همدان اختصاص یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان در نشست بررسی وضعیت ورزش شهرستان تویسرکان که با حضور نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار برگزار شد؛ گفت: شهرستان تویسرکان در حوزه‌های مختلف به‌خصوص ورزش سابقه خوبی در کشور و استان دارد و به‌واسطه همدلی و همراهی مسئولین شهرستان در سال جدید برنامه‌های مطلوبی برگزار شده و دستاوردهای خوبی کسب شده است.
علی حقیق با اشاره به دستاورد سفر ریاست جمهوری به استان گفت: در سفر رئیس‌جمهوری برای ورزش استان ۱۸۴ میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که ۲۱ میلیارد تومان مربوط به ۴ پروژه ورزشی تویسرکان می‌باشد که شامل زمین چمن سرکان، مجموعه بانوان و سالن باستانی است.
وی با اشاره به اینکه سایر پروژه‌ها نیز باید با اولویت‌بندی اجرا شود؛ افزود: در خصوص تجهیز خانه‌های ورزشی نیز تلاش بر این است که خانه ورزش روستایی در روستاها تجهیز شود.
حقیقی با اشاره به کمبود نیرو در استان گفت: در بحث نیروی انسانی در شهرستان تویسرکان با کمبود نیرو مواجه هستیم و باتوجه‌به گستردگی و حجم بالای امور باید سهمیه استخدامی‌ها افزایش یابد.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: روند اجرای پروژه‌های ورزشی در شهرستان بیش از حد معمول طولانی شده است، متأسفانه در سنوات گذشته نیز جلساتی برگزار شده اما نتیجه قابل قبولی حاصل نشده است.
محمدمهدی مفتح با تأکید بر اینکه زمین چمن سرکان یکی از اولویت‌های عمرانی ورزش تویسرکان است، گفت: پروژه‌های خوابگاه ورزشی، مجموعه بانوان و سالن باستانی را نیز باید با پیگیری به نتیجه رساند. وی با بیان اینکه ورزشگاه شهید هرمزی محلی مناسب برای احداث پیست تارتان است، گفت: در جلساتی که با وزیر ورزش داشتیم باتوجه‌به اخذ اطلاعات فنی و همچون ارتفاع از سطح دریا وزیر ورزش و جوانان نسبت به نصب تارتان در این مجموعه نظر مثبت داشتند. مفتح با تأکید بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های ورزش روستایی باتوجه‌به حضور جوانان و نوجوانان بااستعداد، تصریح کرد: پیگیری لازم جهت احداث 6 زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان انجام شده و به‌محض تصویب و تخصیص اعتبار اجرایی خواهند شد.
فرماندار تویسرکان نیز بر ضرورت تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های ورزشی شهرستان تویسرکان تأکید کرد.
افشاری با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی پیگیری گفت: باتوجه‌به اهمیت موضوع ورزش و حوزه جوانان تصمیم بر این شده که نشست با مدیرکل ، معاونین و مدیران ستادی به‌صورت میدانی در شهرستان انجام شود و امیدواریم در توسعه زیرساخت‌های ورزشی با حمایت نماینده مردم شهرستان و استاندار پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی را به نتیجه برسانیم.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان طی روزهای اخیر و ایجاد روحیه شادی و نشاط در بین جامعه ورزش و جوانان شهرستان، گفت: لازمه تداوم این مهم باتوجه‌به موقعیت جغرافیایی شهرستان فراهم‌سازی بستر خوابگاه ورزشی است.
افشاری با بیان اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه ورزش در بحث اعتبارات استانی موردتوجه قرار گرفته است، گفت: خوشبختانه نماینده تویسرکان نیز از محل اعتبارات در اختیار ۱.۵ میلیارد تومان به حوزه ورزش و جوانان اختصاص داده‌اند.
وی با بیان اینکه حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در برنامه استقبال از مدال‌آوران شهرستان قابل‌تقدیر است، گفت: امیدواریم با وحدت و همدلی، حمایت استاندار و امام‌جمعه بتوانیم بهتر از گذشته فعالیت کنیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com