دعوت از پیشکسوتان داوری در استـان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 خرداد 1397 - شماره 3199
 
امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

Today : Mon, May 21, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84192 تاریخ انتشار:  1397-02-03 - 05:45 تعداد بازدید:  111
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دعوت از پیشکسوتان داوری در استـان

ورزشی

 رئیس کمیته داوران فوتبال همدان با بیان اینکه تحول مثبت و نوینی در انتظار جامعه داوری فوتبال همدان است، گفت: برنامه‌هایی دارم که در هیچ کجای کشور انجام نشده است.
علی خسروی با اشاره به قبول تصدی ریاست کمیته داوران فوتبال همدان، اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم که این پیشنهاد از جانب مهندس صوفی که شهردار همدان نیز هست به بنده شده است.
وی ادامه داد: من همیشه به زادگاه و اصالت خودم احساس دِین داشتم و باید آن را ادا می‌کردم، این ادای دین نباید تنها به گذاشتن پست در صفحه اینستاگرام منوط می‌شد.
رئیس کمیته داوران فوتبال همدان در گفت‌وگو با فارس فضای داوری این استان را خوب ارزیابی کرد و افزود: استان همدان پیشرفت‌های خوبی در امر داوری فوتبال و فوتسال داشته است و در حال حاضر دارای دو داور و یک داور بین‌المللی است.وی اضافه کرد: داوری در فوتبال همدان منوط به امروز نیست و در گذشته هم آقایان یثربی و مشفق هم از داوران و کمک‌داوران خوب و بین‌المللی استان بوده‌اند.
 از همه پیشکسوتان داوری برای همکاری دعوت می‌کنم
خسروی خواستار کمک همه جامعه داوری استان به خصوص پیشکسوتان شد و گفت: به کمک همه داوران از جمله پیشکسوتان نیاز داریم و دست همه پیشکسوتان ساکن استان و حتی بزرگان داوری که خارج از همدان هستند، نظیر منوچهر نظری داور بین‌المللی فوتسال، کاظم سلیمانی دبیر فعلی کمیته فوتسال فدراسیون، معصومه شکوری داور بین‎المللی و... را برای کمک می‌فشارم.
وی بیان کرد: حتی حاضرم برای دعوت به درب منازل تک‌تک پیشکسوتان داوری همدان که حتی خارج استان زندگی می‌کنند رفته و از آنها خواهش کنم تا به ما کمک کنند. این پیشکسوت داوری کشورمان تصریح کرد: از همین‌جا به همه داوران فوتبال استان می‌گویم اختلافات را کنار بگذارند و سال 97 باید سال آشتی ملی جامعه داوری همدان باشد.
 بستر داوری فوتبال باید در همه استان گسترده شود
رئیس کمیته داوران فوتبال همدان با اشاره به اینکه داوری همدان باید ریشه‌ای شود، افزود: همدان یکی از استان‌های پیشرو در داوری است و حتی من بر این باورم استان‌های غربی در داوری از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و باید برای توسعه آن کار ریشه‎ای و پایه‌ای کرد.
وی اضافه کرد: باید تدریس داوری را در آموزش و پرورش شروع کنیم تا داوران بین‌المللی ما نظیر بیژن حیدری با حضور در زنگ ورزش مدارس به اشاعه فرهنگ داوری کمک کنند. خسروی تصریح کرد: آماده هستیم با مساجد، بسیج، هلال احمر، دهیاری‌ها نیروی انتظامی، مدارس و... برای آموزش داوری و جذب داوران جوان، همکاری کنیم تا بستر داوری در همه استان گسترده شود. وی تأکید کرد: وقتی از یک خانه دو داور بین‌المللی بیرون می‌آید این نشانگر وجود پتانسیل است و ما باید آن را بزرگ کنیم تا شاهد رشد بیش از بیش داوری همدان شویم.
رئیس جدید کمیته داوران هیأت فوتبال همدان بیان کرد: برای پیشبرد اهداف کمیته نیاز به یک دپارتمان قوی، مسئول آموزش خوب، یک روابط عمومی کاربلد و... هستیم تا کارها را به خوبی به جلو حرکت دهند.
وی تأکید کرد: کارها در کمیته داوران همدان توسط یک نفر انجام نخواهد شد زیرا ما یک تیم هستیم و کارها باید توسط تیم اداره شود تا نیازی به رئیس کمیته نباشد.
خسروی یادآور شد: من در شهرداری تهران یاد گرفته‌ام که تنها فکر رئیس باید حاکم باشد نه حضورش و مابقی کارها باید توسط تیم انجام شود.
 اگر برنامه نداشتم به همدان نمی‌آمدم
خسروی با اشاره به اینکه من هنوز همان علی خسروی سابق هستم گفت: من هنوز هم همان منتقد قبلی هستم و تنها برای پیشرفت داوری به همدان آمدم و قبول مسئولیت کردم. وی بیان کرد: من معتقدم وقتی برنامه نداشته باشی نباید جایی بروی و من با برنامه کاملی به همدان آمدم.
این داور بین‌المللی اسبق فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در این مدت از باشگاه‌های فوتبال برای همکاری، دعوت داشتم که هم از لیگ برتر بودند و هم از لیگ دسته اول، اما چون از جامعه داوری هستم تنها برای کمک به این جامعه وارد کار می‎شوم و خوشحالم می‌توانم به داوری زادگاهم همدان کمک کنم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com