پاس، روی ریل ناکامی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 8 آبان 1399 - شماره 3886
 
امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

Today : Sat, October 31, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  75293 تاریخ انتشار:  1395-10-11 - 05:45 تعداد بازدید:  2152
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس، روی ریل ناکامی

ورزشی

در حالی که تیم فوتبال پاس همدان بحرانی‌ترین شرایط خود را در یک دهه اخیر تجربه می‌کند، لازم است رئیس و سایر اعضای هیأت مدیره باشگاه نسبت به مشکلات موجود ورود کرده و فکری به حال این تیم بحران‌زده کنند تا از سقوط آن به دسته سوم جلوگیری شود.
با گذشت 14 هفته از مسابقات لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه‌های کشور تیم پاس همدان با کسب 20 امتیاز از 5 برد، 5 مساوی و 4 باخت در رده پنجم جدول گروه c این مسابقات قرار دارد و با روند نزولی که در پیش گرفته بعید است بختی برای صعود به لیگ دسته اول داشته باشد و این در حالی است که این تیم با پیشینه‌ای درخشان در فوتبال ایران و آسیا پیش از آغاز فصل از دیدگاه کارشناسان بخت اصلی صعود به لیگ دسته اول به شمار می‌رفت.
تیم پاس که امسال برخلاف سال‌های گذشته فصل را با مدیرعامل بومی، سرمربی بومی و بیشترین تعداد بازیکنان بومی آغاز کرد و به همین سبب هم مورد حمایت تماشاگران و اهالی ورزش استان بود، با 3 برد پی در پی در 3 هفته ابتدایی لیگ 2 جایگاه نخست جدول گروه c را به خود اختصاص داد، اما رفته رفته با بروز مشکلات مالی و بی‌توجهی رئیس و سایر اعضای هیأت مدیره باشگاه نسبت به مشکلات موجود روند نزولی تیم آغاز و رفته رفته از جمع مدعیان صعود از گروه خارج شد.
محمدتقی رحیمی، مدیرعامل پاس که در ابتدای فصل با توجه به وعده‌های اعضای هیأت مدیره باشگاه مبنی بر حمایت مادی و معنوی از تیم این مسئولیت سنگین را پذیرفت حالا زیر بار کوهی از مشکلات تیم پاس کمر خم کرده و بر اساس اخباری که از درون باشگاه به گوش می‌رسد قصد دارد به دلیل مشکلات مالی و عدم اجابت درخواست‌های مکرر وی برای تشکیل جلسه هیأت مدیره استعفا دهد.
آنطور که تقی رحیمی چندی پیش در نشست خبری خود با اصحاب رسانه مدعی شد؛ پیش از پذیرفتن این مسئولیت رئیس و اعضای هیأت مدیره باشگاه در جلسات متعدد متعهد شدند دو سوم از بودجه یک‌ونیم میلیاردی این فصل تیم را تأمین کنند. وی نیز قول درآمدزایی 500 میلیون تومانی را از طریق جذب حامی مالی هیأت داده بود.
اما حالا در حالی که 14 هفته از مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور سپری شده است این وعده‌ها عملی نشده و پاس همچنان گرفتار مشکلات متعدد است.
به گزارش تسنیم، مدیرعامل باشگاه پاس علاوه بر عمل به تعهد خود در قبال تأمین یک‌سوم از بودجه تیم در این فصل تاکنون جور تعهدات هیأت مدیره را نیز کشیده و برخی از بدهی‌های باشگاه به بازیکنان خارجی، هزینه خرید لباس زمستانی تیم و تأمین برخی از هزینه‌های جاری باشگاه را از حساب شخصی خود پرداخت کرده است.
از سوی دیگر بخش عمده‌ای از قرارداد بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرداخت نشده و به گفته سرمربی تیم این موضوع بر نتایج پاس تأثیر منفی گذاشته است. همچنین به دلیل عمل نکردن اعضای هیأت مدیره باشگاه به تعهدات مالی خود مدیرعامل و مربی نتوانستند در تعطیلات نیم‌فصل برای تقویت تیم بازیکنان تأثیرگذاری را جذب کنند که این اتفاق نیز بی‌شک بر نتایج پاس در ادامه مسابقات تأثیر منفی خواهد گذاشت.
حال جای سؤال است؛ چرا هیأت مدیره باشگاه تیم را به حال خود رها کرده‌اند و به مشکلات موجود و خواست هواداران مبنی بر حمایت از تیم پاس رسیدگی نمی‌کنند؟ چرا در این شرایط بحرانی پولی به باشگاه تزریق نمی‌شود؟ چرا در زمانی که مدیران عامل و مربیان غیربومی بر پاس حکومت می‌کردند میلیارد میلیارد پول در اختیارشان بود و حالا که افراد بومی در پاس مسئولیت دارند از سوی مسئولان استان حمایت نمی‌شوند؟
چرا سایر اعضای هیأت مدیره در قبال این مشکلات سکوت کرده‌اند و موضعی اختیار نمی‌کنند؟ و در نهایت با این شرایط چه سرنوشتی در انتظار آخرین قهرمان ایرانی باشگاه‌های آسیا خواهد بود؟ش


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com