سروش مستحق حذف از جام تختی نبود همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 6 مهر 1401 - شماره 4418
 
امروز : پنجشنبه ، 7 مهر 1401

Today : Thu, September 29, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  122661 تاریخ انتشار:  1400-12-16 - 07:00 تعداد بازدید:  72
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سروش مستحق حذف از جام تختی نبود

ورزشی

 حذف از رقابت‌های جام بین‌المللی تختی حق «محمدسروش رنجبر» تنها فرنگی‌کار همدانی حاضر در این مسابقات نبود و وی می‌توانست درصورت فراهم شدن برخی مسائل، نشان طلای ۱۳۰ کیلوگرم این مسابقات را کسب کند.
مربی کشتی فرنگی همدان با اعلام این خبر به ایرنا، گفت: سروش امسال فشار تمرینی زیادی را متحمل شد و یکی از آماده‌ترین کشتی‌گیران در جام تختی بود. مهران محسنی با اشاره به اینکه به همراه محمد فتحی و مصطفی یونسی‌نیا از مربیان خوب کشتی استان همدان تمرینات آماده‌سازی سروش رنجبر را زیرنظر داشتیم، افزود: این کشتی‌گیر نباید از جام تختی حذف می‌شد و یکی از دلایل اصلی این اتفاق هم نبود یکی از مربیان همدانی برای همراهی با او در مسابقات بود.
وی با بیان اینکه از راه دور برای این کشتی‌گیر برنامه تاکتیکی و فنی ارائه دادیم و طبیعی است که وقتی مربی بالای سر او نباشد، به تنهایی نمی‌تواند به هدف خود برسد، گفت: رنجبر به تنهایی راهی جام تختی شد و همه حریفان او دارای کوله‌باری از تجربه بودند و اگر یکی از مربیان همدانی او را همراهی می‌کرد، نتایج درخشانی را می‌توانست کسب کند.
این مربی رشته فرنگی همدان افزود: سروش می‌توانست با هدایت یکی از مربیان همدانی خود حتی به نشان طلای این مسابقات برسد، اما متأسفانه نتیجه تلخی را برای او شاهد بودیم.
محسنی گفت: در طول مسابقات با سروش در ارتباط بودم و عنوان کرد که اغلب کشتی‌گیران با مربیان خود حاضر شده‌اند و متأسفانه مربیانی او را در مبارزات همراهی کردند که شناختی از وی نداشتند ضمن اینکه در طول رقابت‌ها آنطور که باید نسبت به اعتراض برای گرفتن حق سروش رنجبر و نیز انتقال مباحث فنی و تاکتیکی به او اقدام مؤثری انجام نشد.
مربی کشتی فرنگی همدان، نبود حریف تمرینی برای سروش را دیگر مشکل پیش روی این کشتی‌گیر دانست و گفت: سروش از استعدادهای درخشان کشتی کشور است که همین چند ماه اخیر توانست قهرمان کشور شود و با این‌حال نیاز به حمایت بیشتر دارد.
محمدسروش رنجبر کشتی‌گیر سنگین‌وزن همدانی تنها نماینده این استان در جام تختی بود که در وزن ۱۳۰کیلوگرم به میدان رفت، رنجبر در یک‌هشتم نهایی با قبول شکست مقابل امیر قاسمی‌منجزی به گروه بازنده‌ها رفت و در این گروه نیز برابر سجاد موسوی تن به شکست داد.
این کشتی‌گیر همدانی در این رقابت‌ها حرفی برای گفتن نداشت و درنهایت نتوانست بین ۱۰کشتی‌گیر برتر وزن ۱۳۰کیلوگرم قرار بگیرد. این در حالیست که او در مسابقات قهرمانی کشور به مدال طلا دست یافته و نخستین مدال تاریخ ورزش کشتی فرنگی همدان را کسب کرده بود.
همدان همواره در کشتی فرنگی آنطور که باید نتوانسته در سطح بهترین‌های کشور و تیم ملی قرار بگیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com