این بار استعفای چیت‌سازیان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  127504 تاریخ انتشار:  1401-08-04 - 20:17 تعداد بازدید:  200
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وضعیت پاس همدان بحرانی است
این بار استعفای چیت‌سازیان

ورزشی

 
وضعیت قهرمان اسبق آسیا در این روزها به شدت بحرانی است.

این تیم با بی‌توجهی و با استعفای چیت‌سازیان و اعتصاب بازیکنان وارد مرحله تازه‌ای از بحران شد وروزهای تاریکی را سپری می‌کند.

 پاس همدان این روزها در مرحله ابطال قرارداد مدیریت پیمانی با شرکت جویبارشهر قرار گرفته و متولیان پاس، این شرکت را به علت اجرائی نکردن تعهدات خود تهدید به ابطال قرارداد کرده‌اند.

 از آن طرف صادق چیت‌سازیان به عنوان نماینده تام الاختیار هیأت امنای شهدای الوند در امور پاس همدان با ارسال نامه‌ای خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان، امور پاس را به این اداره کل سپرد و کاظم اولیایی عضو هیأت امنای شهدای الوند به شدت از مسئولان ارشد استان همدان گلایه کرد.

هر چقدر از وضعیت بحرانی پاس همدان صحبت کنیم کم گفته‌ایم، قهرمان سابق آسیا به لطف بی‌مهری‌هایی که طی سالیان اخیر از سوی مسئولان ورزش استان نصیبش شده کاسه چه کنم چه کنم به دست گرفته و تمام مشکلات این تیم در یک کلمه خلاصه می‌شود «بی پولی»!

اکنون در پی مذاکرات اعضای هیأت امنای شهدای الوند(که متولی و صاحب امتیاز پاس همدان شناخته می‌شوند) با شرکت جویبار شهر، این شرکت به علت اجرا نکردن تعهدات لازمه خود رسماً تهدید به ابطال قرارداد شد و هیأت امناء با انتشار نامه‌های قبلی خود بر روی این موضوع تأکید کرد.

صادق چیت‌سازیان، نماینده تام‌الاختیار هیأت امنای شهدای الوند در امور پاس همدان که با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان مسئولیت انتخاب مدیرعامل و نظارت بر اعمال باشگاه پاس همدان را برعهده داشت با انتشار این نامه از سمت خود استعفا کرد و اداره کل ورزش و جوانان را مسئول اصلی پیگیری مشکلات پاس همدان دانست.

وی به ایسنا گفت : طی این مدت حتی در بستر بیماری و بیمارستان هم پیگیر امور پاس همدان بوده و یک قدم از این مسیر عقب نکشیده‌ام، اظهار کرد: طی این مدت با وجود تمام کاستی‌ها و بی توجهی استانداری و دستگاه ورزش امورات پاس را بدون دریافت بودجه دولتی و با ورود بخش خصوصی پیگیری کردیم. این موضوع ناراحت کننده است که اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و همچنین در رأس آن استانداری همدان کوچکترین حمایت مالی و معنوی از پاس همدان نداشتند.

چیت‌سازیان تصریح کرد: اکنون امور پاس را به آنها محول کردیم، خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند چه کاری انجام بدهند. هیأت امنای شهدای الوند و هیأت مدیره باشگاه پاس همدان اعضای دیگری هم دارد اما حواشی فقط به سمت ما می‌آید و از آنها بابت مشکلات پاس سؤال نمی‌شود و آن‌طور که به نظر می‌رسد برای دیگر اعضاء این مشکلات اهمیتی نداشته است!

کاظم اولیایی نیز با تأکید بر اینکه استاندار همدان علاوه بر اینکه حمایتی از پاس ندارد، در مقطعی باعث شد شرکت پتروشیمی از حمایت‌های سنگین و میلیاردی خود از پاس صرف نظر کند و گله‌مند شد واظهار کرد: نمی‌دانم چرا دیگر اعضای هیأت امنای شهدای الوند اعم از افرادی که همه می‌شناسید و شاکله آن نماینده مجلس و امام جمعه سابق و استاندار اسبق بوده، سؤال نمی‌شود و از آنها نمی‌خواهند که به کمک تیم بیایند.

وی افزود: چرا ذره‌ای کمک از سوی استانداری و دستگاه ورزش به پاس همدان تزریق نمی‌شود که تا این حد وضعیت قهرمان سابق آسیا بحرانی نباشد؟

اولیایی تصریح کرد: هیأت امنای شهدای الوند یا اعضای آن از امورات پاس به طور کلی استعفا نکرده‌اند، ما به دنبال این هستیم مسئولان ارشد استان همدان هم پای کار بیایند تا بتوانیم این تیم را دوباره به اوج برگردانیم.

وی در پایان گفت: در تمام این مدت با وجود حاشیه‌سازی‌ها تلاش کردیم سرمایه‌گذاران بسیاری را جذب کنیم تا پاس بدون حمایت مسئولان هم زنده بماند؛ تعجب آور و شگفت‌انگیز است که استاندار حتی به درخواست دیدار حمیدرضا عابری‌منصور، مدیرعامل پیشین پاس هم توجه نکرد و حتی آقایان راضی به یک دیدار هم نیستند؛ همه شهرها به تیم‌های فوتبال‌شان کمک می‌کنند اما اینجا مانع کار می‌شوند. به گزارش ایسنا، مذاکرات برای انتخاب مدیرعامل جدید پاس همدان از سوی متولیان این تیم آغاز شده و یک گزینه به طور جدی برای در اختیار گرفتن امور پاس وارد گود شده است که به احتمال زیاد تکلیف این موضوع تا پایان هفته مشخص خواهد شد، شایان ذکر است چند شرکت برای در اختیار گرفتن امورات باشگاه با متولیان این تیم وارد مذاکره شده‌اند.

گفتنی است؛ پاس همدان از اموال هیأت امنای شهدای الوند به شمار می‌رود و این هیأت امناء اختیار فروش یا عقد قرارداد مدیریت پیمانی با شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران را دارد، پاس همدان که زیرمجموعه هیأت امنای شهدای الوند به شمار می‌رود، خود نیز دارای هیأت مدیره است.

اعضای هیأت امنای شهدای الوند را افرادی چون حمیدرضا حاجی بابایی، بهروز مرادی، کرم‌رضا پیریایی، صادق چیت‌سازیان، کاظم اولیایی، آیت‌ا... طه‌محمدی و... تشکیل می‌دهند و استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان وقت نیز در تصمیم‌گیری‌های این تیم مشارکت دارند که متأسفانه طی چند سال اخیر این موضوع به درستی اجراء و پیگیری نشده است.

مشکلات مدیریتی وپرداخت نشدن در صد قرار دادهای بازیکنان باعث شده تا بازیکنان تمرینات تیم را تحریم کنند وتهدید کرده‌اند تا پول پرداخت نشود حاضر به تمرین نخواهند شد. این در شرایطی است که پاس در روز جمعه پیش‌رو باید راهی بجنورد شود ودر هفته پنجم با اترک این شهر دیدار کند که با توجه به اتفاقت پیش آمده انجام این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com