1402-11-281402-12-08bool(false) حاجیلو رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 8 اسفند 1402

Today : Tue, February 27, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126730 تاریخ انتشار:  1401-06-30 - 17:04 تعداد بازدید:  262
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حاجیلو رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان شد

ورزشی

 با رأی اعضای مجمع انتخاباتی، عباس حاجیلو به عنوان رئیس جدید هیأت انجمن‌های ورزشی استان همدان انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیأت انجمن‌های ورزشی استان  با حضور رییس فدراسیون،مدیرکل ورزش وجوانان استان واعضای مجمع برگزار شد ودر پایان عباس حاجیلو با کسب ۱۶ رأی از ۱۸ رأی مأخوذه برای ۴ سال به عنوان رئیس جدید این هیأت انتخاب شد.در ادامه این مجمع همچنین سمانه نظری به عنوان نایب‌رئیس بانوان، مهدی شهبازی خزانه‌دار، سید محمد عیوقیان کارشناس خبره ورزشی، علی شریفی و راحله مشتاق نیز به عنوان اعضای هیئت رئیسه از مجمع انتخاباتی انجمن‌های ورزشی رأی اعتماد گرفتند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مجمع با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰ انجمن ورزشی زیر مجموعه این فدراسیون، اظهار کرد: امیدواریم در ادامه راه شاهد فعال‌شدن هرچه بیشتر تمامی انجمن‌ها و رشته‌های ورزشی هیأت استان در بخش‌های مختلف باشیم.
علی حقیقی اظهار کرد: امیدواریم رئیس جدید هیأت انجمن‌های ورزشی استان به همراه اعضای هیأت‌رئیسه بتوانند ضمن تداوم برنامه‌ها در جهت تعالی هرچه بیشتر و بهتر هیأت انجمن‌ها که رشته‌های مختلفی را زیرمجموعه خود قرار داده است در بحث همگانی و قهرمانی نیز تلاش کنند.
وی توسعه ورزش در شهرها و روستاهای استان را از دیگر موارد مهم عنوان کرد و گفت: لازمه تعالی و موفقیت در امر ورزش تلاش و پیگیری میدانی است؛ لذا انتظار داریم ادامه راه هیأت همراه با برنامه مدون و راهبردی باشد.
رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی جمهوری اسلامی ایران نیز در این مجمع گفت: با حمایت وزارت ورزش و جوانان پیگیر تأسیس فدراسیون ورزش‌های هوایی هستیم.
غلامعلی محمد علیپور اظهار کرد: امروز فدراسیون انجمن‌های ورزشی در زمین، اسمان و دریا دارای رشته‌های ورزشی متعددی است که علاقه‌مندان بسیاری را نیز جذب خودکرده است.
وی با اشاره به اینکه این فدراسیون در قالب ۲۱ انجمن، ۶۵ رشته ورزشی و بیش از ۸۴ تیم ملی در کشور فعال است، گفت: ساماندهی رشته‌های ورزشی که مورد بی‌توجهی قرار گرفته بودند و همچنین رشته‌هایی که از طرف فدراسیون‌های جهانی در آستانه تعلیق و یا تحریم بودند عمده علت تأسیس این فدراسیون با حمایت‌های وزیر فعلی ورزش و جوانان کشور بوده؛ لذا قدردان همه عزیزان هستیم.
علیپور با بیان اینکه خوشبختانه هیأت‌های انجمن‌های ورزشی استان‌ها در جهت رشد و توسعه خود حرکت روبه‌جلو دارند، گفت: انجمن ورزش‌های هوایی از رشته‌های مهیجی است که علاقه‌مندان بسیار زیادی نیز دارد؛ لذا کمک می‌کنیم از امکانات بیشتر و بهتری برخوردار شود. علاوه بر این پیگیری می‌کنیم با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان انجمن‌های ورزش هوایی به فدراسیونی مستقل تبدیل شوند.
در این مجمع از زحمات و خدمات چندین ساله سیدمحمد عیوقیان سکاندار سابق این هیأت تجلیل شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com