1403-02-191403-02-29bool(false) 1403-02-191403-02-29bool(false) فردا سایپا از شهرداری همدان پایان کار می گیرد. همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 29 ارديبهشت 1403

Today : Sat, May 18, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124085 تاریخ انتشار:  1401-03-16 - 10:04 تعداد بازدید:  234
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

توقف شهرداری در ایستگاه ملاثانی
فردا سایپا از شهرداری همدان پایان کار می گیرد.

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی

تیم فوتبال شهرداری همدان در ایستگاه 33 فوتبال دسته یک کشور مقابل میهمان خود استقلال ملاثانی بدون گل متوقف شد تا جایگاه خود را در میانه جدول حفظ کند.

هفته سی وسوم رقابت های فوتبال دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور جام آزادگان با انجام 9 بازی در شهرهای مختلف دنبال شد و رقابت‌ها در انتهای جدول برای سقوط یک تیم به روز پایانی کشیده شد.

در یکی از این بازی ها تیم فوتبال شهرداری همدان در دیداری تشریفاتی میزبان استقلال ملاثانی بود.

هر دو تیم با 42 امتیاز در میانه جدول قرار داشتند و در این بازی 6 امتیازی و حساس به دنبال کسب پیروزی بودند تا خود را به یک سوم بالای جدول برسانند.

تشریفاتی بودن بازی باعث شد تا دوتیم احتیاط را در دستور کار قرار بدهند و به همین دلیل توپ در نیمه نخست بیشتر در میانه میدان بین بازیکنان دو تیم رد و بدل می‌شد دو تیم در نیمه نخست هیچ طرح و برنامه‌ای نداشتند و چشم به اتفاقات دوخته بودند و دروازه بان هر دو تیم از بازیکنان کم کار میدان بودند.

تیم شهرداری در این بازی با ترکیب پرویز کریمی، محمد شعبانی، ساسان جعفری کیا، امیرحسین پورقاسمی، میثم زمانی (امیرحسین سوری 74)، امیر محمد نسائی، مهدی خلج، محمد عباس تبار، سجاد برخورداری (سیاوش بهرامی 73) مرتضی کرمی و محمد بیرانوند بازی را آغاز کردند.

شاگردان طلائی منش در نیمه نخست بازی جالبی ارائه ندادند و از میزبانی خود سودی نبردند بازی سرد و کسل کننده دو تیم در نیمه نخست حوصله حاضران در ورشگاه شهید حاجی بابایی مریانج را برد و نیمه نخست بدون گل مساوی به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و پس از دو تعویض تیم شهرداری، تیم همدانی جنب و جوش بیشتری گرفت و با طرح حملاتی روی دروازه استقلال ملاثانی به دنبال پیروزی بود. تیم شهرداری در 15 دقیقه پایانی بازی بارها تا یکقدمی گلزنی پیش رفت و حتی یکبار هم بوی پنالتی در ورزشگاه پیچید که داور اعتقاد به آن نداشت و از این حملات امیرحسین سوری و مهدی خلج سود نبردند و نتوانستند گلزنی کنند. تیم اسقلال ملاثانی با وقت کشی و تلف کردن وقت سعی داشت تا دورازه خود را بسته نگه دارد و در دیار هگمتانه به حداقل امتیاز برسد. ترفند کادر فنی استقلال ملاثانی به بار نشست و سرانجام این دیدار بدون گل مساوی به آخر رسید و هر دو تیم با تقسیم امتیاز جایگاه خود را در میانه جدول حفظ کردند اما در دیگر دیدارهای این هفته هر چند رقابت در صدر جدول بدون حساسیت دنبال شد و دو تیم صعود کرده ملوان و مس تنها برای قهرمانی به میدان می روند.

در این بازی ها ملوان انزلی مقابل تیم انتهای جدولی و سقوط کرده شاهین شهرداری بوشهر با یک گل پیروز شد و بار دیگر به صدر جدول بازگشت تیم فوتبال مس کرمان نیز در خانه مقابل پارس جنوبی جم یک بر یک متوقف شد تا قهرمانی اش در لیگ یک به روز آخر کشیده شود و راهش برای قهرمانی ناهموار شد.

اما در انتهای جدول چند بازی حساس دنبال شد و با ثبت نتایج این هفته سرنوشت تیم سوم سقوط کننده گره خورد و به روز پایانی کشید.

در این هفته تیم رایکا بابل که بیش از دیگر تیم ها در معرض سقوط قرار داشت در بابل دست به کتر بزرگی زد وبا یک گل موفق شد دیگر تیم فانوس به دست سایپا تهران را مغلوب کند. تا به بقا در لیگ یک امیدوار باشد تیم سایپا نیز با این شکست به قعر جدول سقوط نزدیک شد و سرنوشت سقوط به هفته پایانی کشیده شد.

در دیگر بازی حساس انتهای جدول این هفته قشقایی شیراز با 3 گل مغلوب شمس آذر قزوین شد، شمس آذر با این پیروزی در لیگ ماندنی شد و قشقایی شیراز نیز باید در هفته پایانی برای بقا بجنگد دیگر تیم فانوس به دست ویستاتوربین تهران در خانه با دو گل مقابل خیبر خرم آباد شکست خورد و این تیم هم برای بقا باید منتظر بازی های هفته پایانی باشد در سایر دیدارها استقلال خوزستان برابر خوشه طلائی ساوه بدون گل مساوی کرد و آرمان گهر سیرجان با 5 گل ماشین سازان را در هم شکست.

با انجام بازی های هفته سی و سوم تیم ملوان انزلی با 68 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و مس کرمان نیز با 67 امتیاز دوم شد اما در انتهای جدول دو تیم سقوط کننده شاهین و ماشین با 12 امتیاز قرار دارند و برای سقوط دیگر تیم هنوز تیم های ویستاتوربین، سایپا، رایکا، قشقایی و استقلال خطر سقوط را احساس می کنند و هفته پایانی تیم سقوط کننده را مشخص خواهد کرد.

تیم فوتبال شهرداری نیز با 43 امتیاز در رده هشتم ایستاد اما در هفته پایانی چند بازی حساس و سرنوشت ساز برگزار می شود.

هفته پایانی این رقابت ها فردا سه شنبه با انجام 9 بازی دنبال می شود تا پرونده قطور لیگ یک در فصل جاری بسته شود.

در این هفته چند بازی حساس و سرنوشت ساز انجام می شود که در یکی از این بازی ها تیم شهرداری همدان در تهران به مصاف تیم سایپای فانوس به دست می رود. سایپایی ها برای دریافت پایان کار خود چشم به دیدار شهرداری دوخته اند و بقای خود را در این بازی جستجو می کنند. شهرداری که برای این بازی حساسیت خاصی ندارد وظیفه سنگینی دارد و باید برای اجرای فوتبال جوانمردانه و پاک به میدان بروند و تلاش کنند تا در انتها نتیجه ای بدون حرف و حدیث ثبت شود زیرا سرنوشت تیم های دیگر نیز به این بازی گره خورده است و رضا طلائی منش با توجه به شرایط جدول باید بازیکنان بخود را به انجام فوتبال جوانمردانه تشویق کند تیم سایپا که بیش از هر زمان دیگری خطر سقوط را احساس می کند برای آنکه در لیگ یک بماند در این بازی خانگی فقط به پیروزی و کسب 3 امتیاز فکر می کند.

در دیگر بازی سرنوشت ساز تیم رایکا بابل راهی قزوین می‌شود تا با شمس آذر دیدار کند. رایکا با پیروزی هفته گذشته به بقا امیدوار شد و حالا فردا در این بازی که برای قزوینی‌ها حساستی ندارد و فقط به کسب 3 امتیاز فکر می‌کند، تیم ویستاتوربین دیگر تیم قرار گرفته در منطقه سقوط راهی انزلی می‌شود تا در دیداری سخت با ملوان این شهر دیدار کند هر دو تیم در این بازی محکوم به پیروزی هستند. ملوان میزبان برای کسب قهرمانی و ویستاتوربین برای بقا در لیگ به 3 امتیاز این بازی سخت نیاز دارند. حتی تساوی نیز ممکن است جایگاه این دو تیم را با خطر مواجه سازد. تیم قشقایی شیراز دیگر تیم فانوس به دست در بازی خارج از خانه در ساوه میهمان خوشه طلایی این شهر است و استقلال اهواز نیز در شهر‌بابک باید برای بقا به مصاف مس این شهر برود.

در سایر دیدارها مسی کرمان از خیبر خرم آباد پذیرایی می کند استقلال ملاثانی میزبان آرمان گهر سیرجان است. پارس جنوبی، در جم از شهرداری آستارا پذیرایی می کند و دو تیم انتهای جدولی و سقوط کرده لیگ، شاهین بوشهر و ماشین سازی تبریز در دیداری تشریفاتی به مصاف هم می روند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com