1401-02-171401-02-27bool(false) تلاش برای لیگ‌یکی‌شدن پاس همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : سه شنبه ، 27 ارديبهشت 1401

Today : Tue, May 17, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119763 تاریخ انتشار:  1400-06-29 - 09:21 تعداد بازدید:  135
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تلاش برای لیگ‌یکی‌شدن پاس

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی


 شایعات خرید امتیاز لیگ یکی برای تیم فوتبال پاس همدان جدی شده است و این تیم در یک قدمی حضور در رقابت‌های لیگ یک قرار دارد.
تیم فوتبال پاس همدان که قهرمانی در آسیا را در ویترین افتخارات خود دارد چند سالی است که در لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور حضور دارد و در این سال‌ها با مربیان و مدیران مختلف نتوانسته به لیگ یک صعود کنند و هر سال هزینه‌های هنگفتی برای این تیم خرج می‌شود، ولی از آنجا که ساختار و مدیریت ثابتی ندارد تمام این تلاش‌ها آب در هاون کوبیدن می‌شود و تا امروز راه به جایی نبرده است.
هرسال پس از پایان رقابت‌های فوتبال شایعاتی مبنی بر خرید امتیاز برای فوتبال همدان و پاس بر سرزبان‌ها می‌افتد که این شایعات در حد همان شایعه باقی می‌ماند به عمل نمی‌رسد، اما گویا امسال شرایط متفاوت است و یک علاقه‌مند به فوتبال همدان درنظر دارد تا با خرید امتیاز تیم لیگ یکی به نام پاس تیم‌داری کند. در روزهای گذشته خریدار با مدیرکل ورزش‌وجوانان استان جلساتی را برگزار کرده و توافقاتی صورت گرفته است.
آدینه گذشته این خریدار در همدان با حمید سیفی نشستی داشت و خرید امتیاز تیم لیگ یکی را نهایی کردند و ظاهراً این انتقال مراحل پایانی را می‌گذراند.
شنیده‌های ما حاکی از آن است که این انتقال تا عصر امروز نهایی می‌شود و آنطور که از شواهد پیداست تقریباً قطعی است مگر آنکه در دقیقه 90 اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ دهد.
گویا قرار شد تیم فروشنده امور مربوط به خروج تیم از استان فروشنده را تا امروز به انجام برساند و این انتقال عصر امروز نهایی شود. مدیر کل ورزش‌وجوانان درخصوص این اتفاق به خبرنگار ما گفت: جلسات خوبی با طرف قرارداد داشتیم و توافقاتی نیز صورت گرفت.
حمید سیفی افزود: قرار است عصر امروز این اتفاق نهایی شود و اگر آنطور که پیش‌بینی می‌شود و پاس لیگ یکی شود از چند روز دیگر با شکل‌گیری مدیریت و معرفی کادرفنی تمرینات پاس در روزهای آینده برای حضور در رقابت‌های لیگ یک آغاز می‌شود.
وی افزود: اداره‌کل ورزش‌وجوانان درحد توان با توجه به ضوابط و قوانین در تأمین زیرساخت‌ها این تیم را کمک خواهد کرد تا پاس با قدرت در مسابقات لیگ یک حضور پیدا کند.
سیفی در ادامه گفت: تا عصر امروز منتظر خرید امتیاز خواهیم بود و اگر این توافق عملی نشود آنگاه با قدرت برای حضور در رقابت‌های لیگ 2 استارت می‌زنیم.
آنطور که شنیده می‌شود این انتقال تقریباً قطعی شده و تا امروز مسائل خروج از استان تیم فروشنده انجام می‌شود و پاس فصل نوینی را در لیگ یک تجربه خواهد کرد.
اگر این رؤیا به واقعیت تبدیل شود فصل آینده شهر همدان با 2 نماینده در لیگ دسته یک شرکت می‌کند. تیم‌های شهرداری و پاس باید خود را برای این رقابت‌ها که یک ماه دیگر شروع می‌شود و 18تیم در آن شرکت دارند آماده کنند و با تیمی قوی قدم به عرصه این رقابت‌ها بگذارند.
متأسفانه در روزهای اخیر شاهد هستیم که برخی در استان تمایلی به لیگ یکی شدن پاس ندارند و با سنگ‌اندازی و مانع‌تراشی درصدد هستند این کار عملی نشود و گویا منافع آنها در لیگ 2 ماندن پاس تأمین می‌شود.
رقابت‌های لیگ یک از سطح بالایی برخوردار است و می‌تواند باعث دیده شدن فوتبال استان بشود. به لیگ یک رسانه‌ها و فدراسیون توجه ویژه‌ای دارند و انگیزه بازیکنان و هواداران فوتبال بالا می‌رود، البته زمان برای تیم فوتبال پاس تنگ است و برای حضور در لیگ یک یا 2باید هرچه زودتر تکلیف کادرفنی و مدیریت خود را روشن کند و تمرینات آماده‌سازی را شروع کند. فدراسیون فوتبال درنظر دارد از دهه نخست آبان‌ماه این رقابت‌ها را آغاز کند و پاس وقت چندانی برای جذب بازیکن و مربی و آماده‌سازی ندارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com