صعود عقاب و ستاره‌سرخ به صدر جدول همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 1 تير 1403

Today : Fri, June 21, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126295 تاریخ انتشار:  1401-06-14 - 16:09 تعداد بازدید:  271
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

درهفته دوم لیگ برتر استان رقم خورد
صعود عقاب و ستاره‌سرخ به صدر جدول

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی


 تیم‌های فوتبال عقاب الوند اسدآباد و ستاره سرخ تویسرکان همدان به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر استان صعود کردند.
هفته دوم رقابت‌های لیگ برترفوتبال استان یادواره سردار شهید سلیمانی با پیروزی تیم‌های عقاب اسد‌آباد، ستاره سرخ تویسرکان و الوند نوین همدان دنبال شد و دو بازی نیز به تساوی انجامید.
در این هفته از رقابت‌ها 13 بار توپ از خط دروازه‌ها گذشت و میانگین 6/2 گل در هر بازی ثبت شد.

 پرواز عقاب بر فراز مریانج
در این هفته عقاب اسدآباد پرواز بلندی بر فراز شهرداری مریانج داشت و موفق شد 4 بر یک در غربت تیم شهرداری را شکست دهد.
عقاب اسدآباد که به دلیل زیر کشت بودن ورزشگاه خدا رحمی بدون زمین است و همچون خانه بدوشان بازی‌های خانگی خود را در دیگر شهرها برگزار می‌کند در هفته دوم میزبان تیم شهرداری مریانج در ورزشگاه شهید هرمزی تویسرکان بود در این دیدار عقاب پرواز برق آسانی داشت و موفق شد چهار بار چنگال خود را بر گلوی کم رمق شهرداری مریانج فرود آورد و در یک بازی برتر و یک طرفه در نهایت 4 بر یک پیروز شد.
عقاب که سکان هدایت تیم خود را به کورش قپانوری مربی نهاوندی سپرده است در دو هفته گذشته نشان داد که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد وخود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کرد.
نیمه نخست این بازی متعادل پیش رفت و این شهرداری مریانج بود که در دقایق پایانی این نیمه به گل رسید و محمد امیرپور موفق شد در دقیقه 45 برای شهرداری مریانج گلزنی کند در نیمه دوم عقاب بال گشود و زمین شهرداری مریانج را جولانگاه خود قرارداد تا 4 بار به گل دست پیدا کند. ابتدا شهاب فروتنیان در دقیقه 47 بازی را به تعادل کشاند و سپس مهدی فلاح در دقیقه 53 بازی گل دوم را به ثمر رساند. عقاب‌ها در دقایق پایانی نیز موفق به گلزنی شدند در دقیقه 85 سهراب ذوالفقاری گل سوم را به ثمر رساند و در وقت‌های تلف شده نیز افشین طاهرآبادی اقدام به گلزنی کرد.
این بازی را محمد امیرنژاد، امین سخایی و محمدامین احمدزاده قضاوت کردند و قپانوری در ترکیب تیم عقاب از بازیکنانی چون امیر سلیمانی، حامد نوری، جمشید فریدونی، حسین رضایی، مجید مومیوند، افشین طاهرآبادی، سهراب ذوالفقاری، میلاد حنیفه(محمد فلاح)، شهاب خروشان، (امیرحسین موسی‌آبادی)، مجتبی بشیری (حامد مولوی) و فرامرز انصاری، (ابراهیمی حمزه‌ئی) استفاده کرد. ناظر هیأت فوتبال در این بازی جعفر فرهمند بود.

 کامبک الوند در 5 دقیقه
تیم فوتبال الوند نوین همدان نیز با هدایت سجاد جعفری دست به کار بزرگی زد و موفق شد میهمان خود پاسارگاد نوین نهاوند را دو بر یک با شکست بدرقه کند.
نیمه نخست این دیدار با برتری تیم میهمان دنبال شد و شاگردان احسان کولیوند در دقیقه 45 به گل برتری دست یافتند. امیر مرآتی در دقیقه 45 گل برتری پاسارگاد نوین را به ثمر رساند.
در نیمه دوم تیم میزبان تغییر تاکیک داد و با برنامه‌تر بازی کرد و در عرض 5 دقیقه کامبک زد و شکست را با پیروزی عوض کرد. ابتدا در دقیقه 73 بهنام رسولی گل مساوی را به رساند و سپس نوبت به امین وکیلی راد رسید تا در دقیقه 77 گل برتری را به ثمر برساند و الوند نوین 3 امتیاز شیرین این بازی را به حساب خود واریز کرد.
این دیدار را بهروز عالمی، مرتضی فاطمی صدرو اصغر سهرابی قضاوت کردند و نماینده هیأت حمیدرضا رحیمی بود.
سجاد جعفری در این بازی از بازیکنانی چون وحید روحی، علی ابوالفتحی، مجید بیات، امیرحسین امیرپور، شهاب زارعی، محمد سعید پیرهادی، وحید شانه‌ای، علیرضا شیری، محمد احمدی، جمال فتاحی و بهنام رسولی استفاده کرد.
 برد اقتصادی ستاره سرخ
تیم فوتبال ستاره سرخ تویسرکان نیز این هفته با یک گل موفق شد مهر همدان را مغلوب کند این دیدار در نیمه نخست بدون حادثه پیش رفت و بازی دو تیم چنگی به دل نزد اما در نیمه دوم بازی بهتری دو تیم ارائه دادند و سرانجام این تیم ستاره سرخ بود که در دقیقه 80 به گل برتری و 3 امتیازی بازی رسید. سیدعلیرضا میرمعینی از غفلت مدافعان مهر نهایت سود را برد و تنها گل بازی را به ثمر رساند.
سرمربی تیم ستاره سرخ تویسرکان در این دیدار از بازیکنانی چون حسین عسگری، حسین شیری، محمدرضا بختیاری، مسعود جامه بزرگ، رضا محمد حسینی، حسین اسکندری، امیرحسین آقابابایی، منصور جامه بزرگی، حمید جلیلوند، علیرضا چراغعلی و فریدون زندی در ترکیب خود استفاده کرد.
این دیدار را حامد رنجبر صولتی، متین مصباحی و حسین صالحی‌منش قضاوت کردند و ابوالحسن عاکفی نماینده هیأت فوتبال بود.

 تقسیم امتیاز در دوبازی
در این هفته دو بازی نیز به تساوی انجامید. تیم فوتبال یاران داریوش که در هفته نخست به دلیل نرسیدن مدارک بازی نکرد در این هفته میزبان ذوب فلزات بهار بود. این بازی را رحمان راستین، احمد احمدوند و رضا جامه بزرگ قضاوت کردند و باقر عارفی نماینده هیأت بود.
در این بازی ابتدا تیم ذوب فلزات به گل دست یافت و در دقیقه 3 امین رحیمی تیم ذوب را پیش انداخت اما این گل در دقیقه 31 خنثی شد و میثم راستگو گل مساوی را به ثمر رساند. در نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند.
دو تیم گرین کشاورز نهاوند و شهدای جورقان نیز به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در این دیدار پر برخورد و خشن ابتدا این شاگردان محمود الماسی در شهدای جورقان بود که به گل رسید و فرهاد قاسمی موفق شد در دقیقه 11 گل برتری را به ثمر رساند تا نیمه نسخت با برتری شهدای جورقان به پایان رسید.
اما در نیمه دوم شاگردان علی گروسی فوتبال بهتری ارائه دادند و بابک سلطانی در دقیقه 70 بازی را به تساوی کشاند. در این دیدار پربرخورد که 3 اخراجی داشت دو تیم به تساوی رضایت دادند.
این دیدار را علی نیکو قضاوت کرد و احمد رضایتی و میثم ترک جوکار نیز وی را در امر قضاوت همراهی کردند و جعفر فرهمند نیز نماینده هیأت بود.
با گذشته دو هفته از رقابت‌ها دو تیم عقاب الوند اسدآباد و ستاره سرخ تویسرکان با دو پیروزی و 6 امتیاز صدرنشین هستند و تیم ذوب فلزات بهار نیز با 4 امتیاز سوم است. در انتهای جدول نیز پاسارگاد نوین نهاوند و مهر همدان بدون امتیاز قرار دارند. هفته سوم این رقابت‌ها پنجشنبه و جمعه همین هفته دنبال می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com