1399-12-021399-12-12bool(false) 1399-12-021399-12-12bool(false) رقابت نزديك و فشرده در ليگ دسته سوم كشور همدان پیام
 
 
سه شنبه - 12 اسفند 1399 - شماره 3988
 
امروز : سه شنبه ، 12 اسفند 1399

Today : Tue, March 2, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  3468 تاریخ انتشار:  1390-09-06 - 00:49 تعداد بازدید:  138
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ذوب‌فلزات الوند بهار صدرنشين شد
رقابت نزديك و فشرده در ليگ دسته سوم كشور

ورزشی

همدان‌پيام: تيم فوتبال ذوب‌فلزات الوند بهار نماينده استان در ليگ دسته سوم كشور صدرنشين اين رقابت‌ها شد.
هفته نهم رقابت‌هاي ليگ دسته سوم كشور با انجام 6 بازي دنبال شد كه در يكي از اين ديدارها ذوب‌فلزات الوند بهار ميزبان هماي جوانرود بود. ذوب كه هفته گذشته با ارائه بازي ضعيفي فرصت صدرنشيني را از دست داده بود در مقابل هما بدون اشتباه ظاهر شد و موفق شد با 3 گل مهمان خود را با شكست بدرقه كند و با كسب 16 امتياز صدرنشين تازه اين رقابت‌ها شود.
شاگردان علي ضميري در مصاف با تيم قعرنشين ليگ كار چندان سختي نداشت و موفق شد با ارائه يك بازي منطقي با 3 گل پيروز شود. ذوبي‌ها كه در ورزشگاه خانگي خود بازي مي‌كردند تنها 15 دقيقه انتظار كشيدند و پس از حملات متعدد سرانجام مهدي قاسملو در دقيقه 15 اولين گل بازي را به ثمر رساند. پس از اين گل بهاري‌ها فوتبال روان‌تري را به نمايش گذاشتند و در دقيقه 35 بازي مهدي عسگري دومين گل را براي ذوب‌فلزات به ثمر رساند تا نيمه اول با برتري بهاري‌ها خاتمه يابد.
علي ضميري سرمربي تيم كه در اين بازي به بازيكناني چون مهراب فريدي، رسول جوادي، مجيد شعباني، بهروز قاسملو، علي يادگاري، ميثم مرادي، مهدي عسگري، حميد سراجچي، محمد ميهني، بهنام رسولي و تيمور شكري ميدان داده بود با ارائه تاكتيكي قابل قبول اجازه خودنمايي به تيم مهمان را نداد. ذوبي‌ها در نيمه دوم به اداره بازي پرداختند و در حملاتي كه روي دروازه‌ هما تدارك ديدند راه به جايي نبردند تا سرانجام در واپسين دقايق بازي صادق ديني‌خواه سومين گل بازي را به نام خود ثبت كرد تا ذوب‌ با 16 امتياز صدرنشين تازه ليگ دسته سوم در گروه چهارم لقب بگيرد.
اين هفته نتايج جالبي رقم خورد و حساسيت بازي‌ها را دوچندان كرد فاصله امتيازات در ليگ 3 آنقدر به هم نزديك است كه با يك برد و باخت تيم‌ها چند پله بالا و پايين مي‌شوند.
در اين هفته تيم صدرنشين دومين شكست تلخ خود را پذيرا شد و در بانه مقابل شهرداري اين شهر با 3 گل شكست خورد. شهرداري بروجرد كه صدرنشين ليگ بود پس از شكست 2-3 مقابل ذوب‌فلزات اين هفته نيز با همين نتيجه مغلوب همنام خود از بانه شد و به رده چهارم جدول سقوط كرد. شهرداري بانه نيز با اين پيروزي 13 امتيازي شد و به سكوي سوم صعود نمود.
تيم مهر اراك نيز اين هفته شاهكار كرد و پرسپوليس دره‌شهر را با پنج گل درهم كوبيد و با چند پله صعود ششم شد.
ميناشي اسلام‌آباد در مصاف با دارتاك لرستان يك بر يك متوقف شد و دو تيم شهرداري صحنه و فجر دهلران نيز بدون گل مساوي شدند.
در تنها ديدار باقي مانده اين هفته روز گذشته دارايي اراك و گلچين رباط‌كريم در ورزشگاه 5 مرداد اراك به ميدان رفتند كه اين بازي با برتري گلچين خاتمه يافت.
با گذشت 9 هفته از رقابت‌ها تيم ذوب‌فلزات بهار همدان با كسب 16 امتياز صدرنشين است و تيم‌هاي دارتاك لرستان و شهرداري بانه با 14 امتياز در تعقيب ذوب‌فلزات هستند.
5 تيم ديگر شهرداري بروجرد، گلچين رباط‌كريم، مهر اراك، ميناشي اسلام‌آباد و فجر دهلران نيز با 13 امتياز فاصله نزديكي با صدر جدول دارند. نزديكي امتيازات ديدارهاي اين گروه را در هفته‌هاي آينده با حساسيت دوچنداني مواجه ساخته است. توان تيم‌ها در گروه چهارم يك اندازه است و ذوب‌فلزات الوند اگر مرتكب اشتباه نشود به راحتي مي‌تواند يكي از تيم‌هاي صعودكننده به مرحله دوم باشد و با توجه به بازي‌هاي اين تيم مي‌توان به صعود نماينده استان اميدوار بود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com