آریان، اکباتان و علم و ادب مدعی قهرمانی هستند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125756 تاریخ انتشار:  1401-05-24 - 13:05 تعداد بازدید:  1131
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فوتبال نوجوانان همدان:
آریان، اکباتان و علم و ادب مدعی قهرمانی هستند

نویسنده : آیت بیاتی

ورزشی


 رقابت‌های فوتبال باشگاهی همدان در رده سنی نوجوانان دنبال شد و تیم‌های آریان، اکباتان و علم و ادب خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کردند.

هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان شهرستان همدان هفته گذشته با انجام 7 بازی دنبال شد و تیم‌های پارسیا، شهدای جورقان، آریان، اکباتان و شهرداری مریانج مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و 2 بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسید.
در این هفته دو تیم آریان و شهرداری مریانج مقابل حریفان خود جشنواره گل به راه انداختند. تیم فوتبال آریان که  تیم نخست علم وادب است به رهبری مهدی امینی خود را به عنوان مدعی معرفی کرده است در مصاف با تیم خانه جوان حریف را گل باران کرد و با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید تیم فوتبال شهرداری مریانج نیز در یک بازی پرگل موفق شد پدیده سرخ را با شکست سنگین روبه‌رو کند.
تیم اکباتان دیگر مدعی قهرمانی نیز در یک بازی نزدیک موفق شد با نتیجه 3 بر 2 از سد شاگردان علی شایان در شهید امینی عبور کند و جدال دو تیم ستارگان جوان و شاهین نیز در گروه نخست به تساوی یک بر یک انجامید با گذشت 3 هفته از رقابت‌ها در گروه نخست دو تیم آریان و اکباتان با کسب 3 پیروزی و 9 امتیاز حداکثر امتیازات را کسب کردند و خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کردند دو تیم شهید امینی و شهرداری مریانج نیز با 6 امتیاز سایه به سایه دو تیم بالای جدول را تعصب می‌کنند. تیم‌های ستارگان جوان، خانه جوان و پدیده نیز در انتهای جدول قرار دارند.
در ادامه این رقابت‌ها و در هفته چهارم آریان در یک بازی حساس به مصاف شهرداری مریانج می‌رود و دو تیم شاهین و خانه جوان نیز با هم مصاف می‌کنند این دو بازی روز شنبه 29 مرداد ماه در ورزشگاه شهید شمسی‌پور انجام می‌شود.
همچنین روز یکشنبه 30 مرداد ابتدا شهید امینی با پدیده سرخ دیدار می‌کند و سپس اکباتان به مصاف تیم نگون‌بخت ستارگان جوان می‌رود.
اما در گروه دوم این رقابت‌ها تیم مدعی علم و ادب به رهبری باقر جنتی در یک بازی پرگل مقابل پندار 3 بر 3 متوقف شد. تیم پارسیا نیز با نتیجه 3 بر یک مهر را مغلوب کرد و شهدای جورقان با 3 گل از سد میثاق گذشت.
با گذشت 3 هفته از این رقابت‌ها تیم نوجوانان علم و ادب با هدایت باقر جنتی با کسب 7 امتیاز صدرنشین است و تیم پارسیا با 6 امتیاز در جای دوم قرار دارد شاگردان  محمود الماسی در شهدای جورقان نیز با 3 امتیاز پنجم است دو تیم پندار و سرخپوشان نیز 4 امتیازی هستند البته با یک بازی کمتر دو تیم میثاق و مهر نیز در انتهای جدول جای دارند.
در هفته چهارم این رقابت‌ها روز دوشنبه 31 مرداد ماه ابتدا سرخپوشان و شهدای جورقان مقابل هم قرار می‌گیرند و سپس پارسیا به مصاف پندار می‌رود روز سه‌شنبه یکم شهریور نیز یک بازی انجام خواهد شد و طی آن تیم میثاق با مهر در ورزشگاه شهید شمسی‌پور مصاف می‌کنند.
این رقابت‌ها در رده نونهالان نیز دنبال شد و در هفته دوم این مسابقات آبی‌پوشان 6 بر یک مهر را شکست داد. شهرداری مریانج با یک گل از سد ستارگان جوان گذشت. بازی پرگل دو تیم علم و ادب و سرخپوشان با نتیجه 4 بر 3 به سود علم و ادب به پایان رسید و شاهین با دو گل میثاق را شکار کرد. با گذشت دو هفته از این رقابت‌ها نونهالان آبی‌پوشان با 6 امتیاز صدرنشین است و 3 تیم شاهین، علم و ادب و شهرداری مریانج با 4 امتیاز در تعقیب آبی‌پوشان هستند.اما در گروه دوم این رقابت‌ها تیم اکباتان در کارناوال گل 15 بر صفر الوند نوین را مغلوب کرد شهرداری همدان 4 بر یک بر پندار فائق آمد و شهید امینی 9 بر یک شهرداری جورقان را در هم کوبید. در این گروه شهید امینی با 6 امتیاز صدرنشین است و 4 تیم پندار، شهرداری همدان، اکباتان و آینده سازان با 3 امتیاز شهید امینی را تعقیب می‌کنند.
در ادامه این رقابت‌ها ودر هفته سوم از گروه نخست سه‌شنبه 25 مرداد ماه آبی‌پوشان به مصاف علم و ادب می‌روند و روز چهارشنبه 26 مرداد ابتدا مهر با شاهین و سپس سرخ‌پوشان با ستارگان جوان دیدار می‌کنند و دو تیم میثاق و شهرداری مریانج نیز روز پنجشنبه 27 مرداد در ورزشگاه شهید شمسی‌پور به مصاف هم می‌روند. در گروه دوم نیز ابتدا پنجشنبه 27 مرداد آینده سازان با اکباتان دیدار می‌کند و روز جمعه 28 مرداد ماه نیز ابتدا الوند نوین با شهدای جورقان و سپس شهید امینی با شهرداری همدان دیدار می‌کنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com