پس از پاس، شهرداری هم خصوصی می‌شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 16 بهمن 1401

Today : Sun, February 5, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  123783 تاریخ انتشار:  1401-02-29 - 10:43 تعداد بازدید:  165
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پس از پاس، شهرداری هم خصوصی می‌شود

ورزشی

 مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار با شهردار همدان و مسئولین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان که با حضور مسئول حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان ، کاظم اولیایی عضو کمیته بدوی فدراسیون فوتبال، رئیس هیأت‌مدیره تیم پاس و تنی چند از کارشناسان استان برگزار شد، اظهار کرد: امروز لازمه توسعه ورزش در دو بخش همگانی و حرفه‌ای نیازمند جذب اسپانسر و حامی مالی توانمند است.
حمید سیفی با بیان اینکه ورزش در بعد اقتصادی محل سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغل بزرگ است، گفت: امروز باید سعی کنیم برای تحول هرچه بیشتر در ورزش استان تعامل سازنده با اسپانسرها داشته باشیم چراکه موجبات نزدیک شدن تیم‌های حرفه‌ای به قله افتخار را فراهم می‌کنند.
وی با اشاره به مدل موفقیت‌آمیز بهره‌گیری مشترک بخش خصوصی از تیم فوتبال پاس و بلعکس، گفت: خوشبختانه امروز شاهد رفع بسیاری از مشکلات تیم فوتبال پاس همدان هستیم و علاوه بر این نیز عایدات آن نصیب ورزش استان می‌شود.
وی با بیان اینکه الگوی واگذاری تیم پاس برای واگذاری تیم شهرداری همدان به بخش خصوصی می‌تواند الگویی موفق باشد که باید زیر نظر کارشناسان خبره و توانمند اتفاق بی افتد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرداری همدان و مجموعه فرهنگی ورزشی تحت امر در حوزه توسعه ورزش همگانی و قهرمانی اقدامات شایانی در سطح شهرستان همدان انجام داده‌اند که باید این اقدامات در این دوره با برنامه‌ریزی صحیح و بهره‌گیری از خرد جمعی و نظر شورای اسلامی شهر به بهترین و بالاترین سطح خود برسد.
سیفی با اشاره اعلام آمادگی دو اسپانسر برای تیم شهرداری همدان، تصریح کرد: در حال حاضر این موضوع با تشکیل کمیته‌ای مشورتی متشکل از کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، شهرداری همدان و فدراسیون فوتبال در حال بررسی جهت انتخاب و واگذاری است امیدواریم بتوانیم با تطابق شرایط، الزامات و چهارچوب‌های قانونی آینده‌ای روشن برای تیم فوتبال شهرداری همدان رقم بزنیم.
سیدمسعود حسینی با بیان اینکه تیم شهرداری همدان یک تیم نیست بلکه دارای هزاران دوستدار در سطح استان است، بیان کرد: همه ما به ‌پاس علاقه مندیم اما برای ایجاد شور و نشاط مضاعف حضور دو تیم در لیگ‌های مختلف نیاز است.
وی اضافه کرد: هر آنچه نیاز باشد برای تعالی آن انجام می‌دهیم و درخشش این تیم دستاوردهای مهم اقتصادی و زیرساختی را برای استان همدان در پی خواهد داشت.
حسینی خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین برنامه ما در شهرداری سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار است زیرا اعتبارات دولتی جوابگوی تیم داری حرفه‌ای نیست و این آمادگی را داریم بر اساس ظرفیت‌های قانونی از توان‌بخش خصوصی استفاده کنیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com