1400-10-201400-10-30bool(false) پاس به دنبال حکم برائت همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 دي 1400 - شماره 4231
 
امروز : پنجشنبه ، 30 دي 1400

Today : Thu, January 20, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119207 تاریخ انتشار:  1400-05-20 - 08:38 تعداد بازدید:  378
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس به دنبال حکم برائت

ورزشی

 در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور اتفاقاتی رخ داد که منجر به محرومیت تعدادی از تیم‌های لیگ شد و پاس نیز یکی از این تیم‌ها بود که در مظان اتهام قرار گرفت و حالا متولیان پاس به دنبال تهیه اسناد و ارائه آن به کمیته استیناف هستند تا حکم برائت بگیرند و پاکی خود را به اثبات برسانند.
در هفته پایانی لیگ دسته دوم در 3 بازی نتایج غیرقابل قبولی رقم خورد و شائبه تبانی را به وجود آورد. در این دیدارها تیم‌های شهرداری ماهشهر و شاهین بندرعامری مقابل تیم‌های پاس همدان و میلاد تهران با 6 گل به پیروزی رسیدند و در یک بازی عجیب‌تر تیم شهید قندی یزد 11 گل به تیم سردار بوکان زد تا کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به این 3 بازی ورود کند و موشکافانه اتفاقات این مسابقه را بررسی کند.
کمیته اخلاق پس از بازبینی فیلم بازی‌ها احکام سنگینی را برای تیم‌های خاطی در نظر گرفت و تیم پاس را نیز 12 امتیاز جریمه کرد و 3 بازیکن این تیم را یک تا دو سال محروم نمود و مبالغ سنگینی نیز جریمه مالی در نظر گزفت.
پاسی‌ها که از صدور این رأی شوکه شده‌اند مدعی هستند که خلافی انجام نداده‌اندو به دنبال اسناد و مدارک برای ابطال این رأی شدند و باشگاه و بازیکنان با گرفتن وکلایی اختصاصی در تلاش هستند تا کمیته استیناف را مجاب به تغییر رای ‌نمایند.
وکلای باشگاه در روزهای گذشته پرونده این بازی را مطالعه کردند و مدعی شدند که کمیته اخلاق بدون سند و مدرک چنین حکمی صادر کرده است.
6 نماینده سازمان لیگ و کمیته اخلاق پس از بازبینی فیلم بازی 4 تن، بازیکنان پاس را محکوم به سایه‌زنی کردند و دو تن دیگر نیز بر سلامت بازی صحه گذاشتند و به غیر از این اظهارنظر کمیته اخلاق هیچ سند و مدرکی دال بر وجود تبانی ارائه نداده است و همین باعث شد تا وکلای پاس تلاش بیشتری کنند و با تهیه اسناد و مدارک و ارائه لایحه دفاعی از حق و حقوق باشگاه دفاع نمایند.
پاسی‌ها اعتقاد دارند که تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشته و با چند بازیکن جوان و امید قدم به میدان مسابقه گذاشته و بازیکنان مذکور نیز با مصدومیت مواجه بودند و تنها برای آنکه تعداد نفرات تیم به حد نصاب برسد بازی کردند.
3 بازیکن یاد شده در پرونده نیز با گرفتن وکیل در تلاش هستند تا پاکی خود را به اثبات برسانند. امین کاشفی به خبرنگار ما گفت: مصدوم بودم و دستم در گچ بود و چون بازیکن نداشتیم به اجبار بازی کردم و از آمادگی مطلوب به دور بودم.
سروش حیدری دیگر بازیکن محروم نیز گفت: از بازیکنان جوان پاس هستم و این دیدار دومین بازی بود که به میدان می‌رفتم و در حد توانم تلاش کردم.
به هر حال پاس و بازیکنان محروم لایحه دفاعی خود را توسط وکلای خود به کمیته استیناف ارائه کردند و حال باید منتظر تشکیل جلسه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال باشیم و اینکه آیا این احکام شکسته می‌شود و یا مجدداً تأیید می‌گردند.
پس از صدور احکام کمیته استنیاف در خصوص این پروند بیشتر می شود قلم زد آن طور که از باشگاه پاس خبر می‌رسد آنها به رأی کمیته استیناف خوش‌بین هستند و مدعی می‌باشند که تمامی مدارک و اسناد لازم را برای دریافت حکم برائت به فدراسیون و کمیته استیناف ارائه داده‌اند و هیچ خطایی دامن باشگاه و بازیکنان پاس را نخواهد گرفت.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com