1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) نواقص رختکن دوومیدانی برطرف می‌شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آبان 1400 - شماره 4161
 
امروز : پنجشنبه ، 6 آبان 1400

Today : Thu, October 28, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119571 تاریخ انتشار:  1400-06-17 - 09:17 تعداد بازدید:  95
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار ورزشی استان:
نواقص رختکن دوومیدانی برطرف می‌شود

ورزشی


 نواقص رختکن دوومیدانی در مجموعه ورزشی شهدای قدس همدان برطرف می‌شود.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان در هجدهمین جلسه بررسی موانع و مشکلات هیأت دوومیدانی استان خواهان برنامه‌ریزی صحیح برای تربیت دوومیدانی‌کاران توانمند و آتیه‌دار در رده‌های سنی مختلف شد.
حمیدسیفی با تقدیر از دبیر هیأت دوومیدانی استان همدان گفت: مسعود عنوان مصداق بارز ایثار و از خودگذشتگی برای توسعه بیش‌ازپیش ورزش دوومیدانی در استان است که خوشبختانه در این زمینه نیز اقدامات بسیار مثبتی انجام داده‌اند.
وی با تأکید بر معرفی هرچه بیشتر سایت کمپ‌های تیم ملی در داخل و خارج از کشور افزود: باید زوایای مختلف ورزش را دید، بنابراین لازمه این مهم ارتباط بیشتر صنعت ورزش با دانشگاه برای انجام کارهای پژوهشی مشترک است و امیدواریم با نگاه مثبت و تعامل هرچه بیشتر بتوانیم در مسابقات آسیایی و المپیک نماینده‌ای قدرتمند از ورزش استان داشته باشیم.
سیفی در پایان از رفع نواقص رختکن دوومیدانی مجموعه ورزشی شهدای قدس همدان خبر داد و گفت: امیدواریم با رفع نواقص جزئی بتوانیم شرایط حضور و تمرین هرچه بهتر قهرمانان استان را فراهم کنیم.


تکمیل زورخانه رزن در اولویت قرار گرفت
 تکمیل و افتتاح زورخانه شهرستان رزن که از طرح‌های ملی است در اولویت اداره ورزش‌وجوانان قرار گرفت.
رئیس جدید اداره ورزش‌وجوان شهرستان رزن در حاشیه مراسم معارفه گفت: نخستین اولویت ما تکمیل و افتتاح زورخانه و افتتاح زمین چمن شهرستان رزن است و تلاش می‌کنیم مجموعه ورزشی بانوان را نیز به بهره‌برداری برسانیم. حمیدرضا درویشی با قدردانی از زحمات مدیر پیشین این اداره بیان کرد: برنامه‌های ویژه‌ای برای قهرمانی ورزشکاران چه در رشته‌های تیمی و چه در رشته‌های انفرادی داریم تا بتوانیم ورزش قهرمانی را در این شهرستان رونق دهیم.
وی افزود: برای تعمیر، تجهیز و همچنین افتتاح پروژه‌ها نیاز به اعتبارات میلیاردی داریم‌.


ژیمناستیک‌کار همدانی در اردوی تیم ملی
 سید امیرحسین حسینی ورزشکار نخبه همدانی به اردوی تیم ملی ترامپولین دعوت شد.
نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی ترامپولین در رده سنی ۱۷ الی ۲۱سال از ۱۵شهریور آغاز شده و تا ۲۶ شهریورماه جاری به صورت مجازی و آنلاین زیرنظر مربیان تیم ملی ژیمناستیک برگزار می‌شود.
رئیس هیأت ژیمناستیک استان با بیان این خبر گفت: در این اردو نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی در مراکز یا شهرستان محل اقامت خود، تمرینات مدنظر سرمربی تیم ملی را به صورت آنلاین فراگرفته و در مدت‌زمان مشخص انجام می‌دهند.
پارساجو افزود: سید امیرحسین حسینی ورزشکار شایسته استان به عنوان تنها ورزشکار همدان در این اردو شرکت می‌کند.
لازم به یادآوری است که سرمربیگری تیم ملی ترامپولین برعهده ناصر خضری است و فرشاد فرهانی به عنوان مربی استان همدان در این اردو حضور دارد.
ترامپولین یکی از رشته‌های ورزش ژیمناستیک است که بر روی تشک فنری برگزار می‌شود و ورزشکاران با انجام پرش و حرکات نمایشی(پشتک‌وارو) امتیاز کسب می‌کنند.
مسابقات این رشته که به صورت یک نفری و ۲ نفری انجام می‌شود برای نخستین‌بار در سال ۲هزار میلادی به عنوان یکی از بخش‌های ورزش ژیمناستیک به بازی‌های المپیک سیدنی استرالیا راه یافت.

هیأت ناشنوایان در بهار فعال شد
 بزودی هیأت ورزش‌های ناشنوایان در شهرستان بهار راه‌اندازی می‌شود.
رئیس اداره ورزش‌وجوانان بهار با بیان این خبر گفت: حضور افراد دارای معلولیت در جامعه و سوق دادن این عزیزان به سمت ورزش چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی بسیار مؤثر است و امروزه تحقیقات نشان داده است که ورزش نقش بسزایی در توانمندسازی افراد دارای معلولیت ایفا می‌نماید.
علیرضا صفی‌زاده راه‌اندازی این هیأت را نقطه عطفی در زمینه ورزش این قشر از جامعه دانست و افزود: در حال‌حاضر بیش از 200 ناشنوا در شهرستان بهار زندگی می‌کنند و نیاز است ورزش ناشنوایان شهرستان فعال شود. وی گفت: تا حدودی ورزشکاران ناشنوا و کم‌شنوای شهرستان شناسایی شده‌اند و متأسفانه این عزیزان به دلیل نبود ساختار هیأت تمرینات خود را در بسیاری از رشته‌های ورزشی در همدان انجام می‌دهند و انشاءا... بزودی با همکاری هیأت استان ورزشکاران ناشنوا و کم‌شنوای شهرستان ساماندهی می‌شوند.صفی‌زاده همچنین بیان کرد: با  برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با همکاری دستگاه‌های اجرایی بخصوص بهزیستی امیدواریم ناشنوایان و کم‌شنوایان شهرستان به راحتی بتوانند تمرینات خود را در شهرستان ادامه دهند و با پشتکار خود در رده‌های نخست کشوری و استانی قرار بگیرند.

رئیس هیأت فوتبال استان همدان: تعیین تکلیف تیم فوتبال پاس بر عهده دستگاه ورزش استان است
  رئیس هیأت فوتبال استان همدان گفت: تعیین تکلیف تیم فوتبال پاس همدان برای حضور در مسابقات برعهده اداره کل ورزش و جوانان استان همدان است.
عباس صوفی در گفت وگو با مهر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پاس همدان گفت: هیأت فوتبال استان همدان در سال‌های اخیر همواره حامی تیم‌های فوتبال استان بوده و تا جایی که در توان داشتیم با ارتباطات مشکلات در فدراسیون رفع و رجوع کرده‌ایم.
وی افزود: در تمام سال‌هایی که پاس در همدان حضور داشته و در دوران مدیریت بنده هیأت فوتبال استان همدان یکی از حامیان اصلی پاس بوده است. رئیس هیأت فوتبال استان همدان با بیان اینکه باز هم با تمام توان حامی تیم فوتبال پاس همدان خواهیم بود، گفت: در بحث محاکم فدراسیون همواره در رای‌هایی که به ضرر پاس صادر شده با قدرت ورود کرده‌ایم.
صوفی بیان کرد: در رأی هفته‌های اخیر که پاس را محکوم به تبانی کرده بودند با درخواست هواداران ورود کردیم و خدا را شاکریم که در نهایت در کمیته استیناف پاس تبرئه شد.
وی با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت تیم فوتبال پاس همدان گفت: خوشبختانه مدیر توانمند و ورزشی سکان هدایت دستگاه ورزش استان را در اختیار دارد انتظار می‌رود که به زودی وضعیت تیم بزرگ پاس را با درایت و دانش خود تعیین تکلیف کند.

تیم فوتبال شهرداری همدان فروشی نیست
 فروش تیم فوتبال شهرداری شایعه بوده و این تیم فروشی نیست و شورای اسلامی شهر همدان با تمام توان از حضور تیم در لیگ دسته یک فوتبال کشور حمایت می‌کند.
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی همدان با بیان این مطلب به مهر، گفت: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر همدان قاطعانه از حضور تیم فوتبال شهرداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور حمایت می‌کند. نظر اعضای شورای اسلامی شهر همدان کاملاً به تیم فوتبال شهرداری مثبت بوده و از شور و شعفی که از صعود این تیم با زحمات فراوان به لیگ دسته یک فوتبال کشور در سطح شهر به وجود آمده حمایت می‌کند.
اکبر کاووسی افزود: کادرفنی بومی و با دانش فصل گذشته را حفظ کرده‌ایم و شاکله اصلی تیم فوتبال شهرداری نیز همچون فصل گذشته از ظرفیت بومی استفاده می‌شود و امیدواریم در لیگ دسته یک نیز شاهد درخشش تیم فوتبال شهرداری همدان باشیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com