ناجیان غریق برتر همدان معرفی شدند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  135503 تاریخ انتشار:  1402-08-30 - 14:08 تعداد بازدید:  177
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ناجیان غریق برتر همدان معرفی شدند

نویسنده : نصرالله طاقتی احسن

ورزشی


 ناجیان غریق برتر همدان در بخش بانوان روز شنبه با برگزاری یک دوره مسابقات قهرمانی معرفی شدند.

در این پیکارها ۳۲ ناجی غریق در قالب هفت تیم و۲ رده سنی زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات و در ماده ۱۰۰ متر شنای با مانع (انفرادی) ۱۳ تا ۱۴ سال، پانیسا سیفی، سها نصیری فر، و درسا بیات هر سه از ملایر به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ماده ۱۰۰ متر شنای با مانع (انفرادی) ۱۵ تا ۱۷ سال ،جانبه محمودیان از پارک آبی قروه قهرمان شد، نادیا نقدعلی از ملایر مقام دوم را کسب کرد و ستایش حجار از آبیاران بر سکوی سوم قرار گرفت ضمن این‌که در ماده ۱۰۰ متر شنای با مانع (انفرادی) ۱۸ تا ۲۵ سال معصومه جباری از تیم هیات نجات غریق قهرمان شد، سحر رجبی از آبیاران عنوان دوم را به دست آورد و فرناز صفری سیار از پارک آبی قروه مقام سوم را کسب کرد.

همچنین در ۱۰۰ متر شنای با مانع (انفرادی) بالای ۲۵ سال مهیا میرزایی پارسا از آبیاران قهرمان شد، شیوا مهرجویان از پارک آبی قروه مقام دوم را به دست آورد و بتول اکرادی از استخر شهدای شهرداری عنوان سوم را کسب کرد.

در ماده ۵۰ متر حمل آدمک رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال درسا بیات از ملایر قهرمان شد، پانیسا سیفی از ملایر عنوان دوم را به دست آورد و فرنوش حق محمدی از آبیاران جایگاه سوم کسب کرد و در ماده ۵۰ متر حمل آدمک رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال نیز سارینا آذر تکین از آبیاران قهرمان شد، ستایش حجار از آبیاران مقام دوم را کسب کرد و نادیا نقدعلی از ملایر بر سکوی سوم ایستاد.

در ماده ۵۰ متر حمل آدمک رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال سحر رجبی از آبیاران مقام نخست را به دست آورد.

نرگس روستایی از ملایر دوم شد و معصومه جباری از تیم هیبت نجات غریق مقام سوم را کسب کرد ضمن این که در همین ماده و در رده سنی ۲۶ تا ۳۰ سال نیز مهیا میرزایی پارسا از آبیاران بر سکوی اول ایستاد، الهه غفاری از استخر گلها دوم شد و فرزانه سهامی از پارک آبی قروه مقام سوم را کسب کرد.

در ماده۵۰ متر حمل آدمک رده سنی ۳۱ تا ۳۵ نیز رویا شفیعی از آبیاران، نسا هاشمی از هیات نجات غریق و هانیه باب الحوائجی از آبیاران به ترتیب اول تا سوم شدند و در در ماده پرتاب طناب زیر ۲۵ سال سارینا آذر تکین و ستایش حجار، از آبیاران مقام اول را به دست آوردند و فرنوش حق محمدی و آوا هاشمی خواه از آبیاران سکوی دوم را کسب کردند.

در پرتاب طناب بالای ۲۵ سال نیز مهیا میرزایی پارسا و سحر رجبی از آبیاران اول شدند، رویا شفیعی و هانیه باب الحوائجی از آبیاران به همراه عذرا بیات و نازنین رجبی همگی از آبیان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ماده ۵۰×۴ متر شنای با مانع (تیمی) زیر ۱۸ سال تیم ملایر متشکل از پانیسا سیفی، درسا بیات، نادیا نقدعلی و سها نصیری فر بر سکوی نخست ایستادند، آوا هاشمی خواه، ستایش حجار، فرنوش حق محمدی و سارینا آذرتکین از آبیاران نیز دوم شدند.

ضمن این‌که در ماده ۵۰×۴ متر با مانع (تیمی) رده سنی بالای ۱۸ سال تیم سحر رجبی، رویا شفیعی،نازنین رجبی و مهیا میرزایی پارسا از آبیاران قهرمان شدند، تیم نرگس روستایی، سهیلا زندیه، زهرا مرادی نژاد و مریم شهبازی از ملایر مقام دوم را کسب کردند و تیم فرناز صفری، شیوا مهرجویان، فرزانه سهامی و مهسا حق گو از پارک آبی قروه عنوان سوم را کسب کردند.

در پایان این مسابقات به نفرات و تیم‌های برتر لوح، مدال و جام قهرمانی اهدا شد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com