خرید امتیاز لیگ یک از شایعه تا واقعیت! همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 25 تير 1403

Today : Mon, July 15, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  119864 تاریخ انتشار:  1400-07-04 - 10:11 تعداد بازدید:  351
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خرید امتیاز لیگ یک از شایعه تا واقعیت!

ورزشی

 حواشی در دنیای حرفه‌ای ورزش هرچند چاشنی تلخ و شیرین به شمار می‌رود، اما این گونه حواشی برای تیم فوتبال پاس که بیش از یک دهه به همدان انتقال یافته، همواره ناخوشایند بوده است.
به گزارش ایرنا، وضعیت نامناسب پاس با گذشت ۱۴سال از انتقالش به همدان بیش از همه، هوادارانش را دل شکسته و مغموم کرد، اما این موضوع موجب نشد هواداران از تیم خود دلسرد و دلزده شوند.
محبوبیت و تعصب به تیم پاس همچنان در بین هواداران این تیم موج می‌زند و حاضر نیستند قید حمایت و همراهی تیمی که هر سال جز ناکامی، نتیجه‌ای به دنبال نداشته را بزنند.
با وجود گذشت سال‌ها از انتقال پاس به همدان و هزینه‌های میلیاردی برای این تیم، باز هم پاس ملقب به همان پاس بزرگ است و هوادارانش همچنان پای این تیم ایستاده‌اند.
پاس فصل گذشته نیز به دلیل برخی اشتباهات مدیریتی و مشکلات مالی نتوانست نتایج مطلوبی را در لیگ دسته ۲ کشور کسب کند و بازهم از صعود بازماند.
5 فصل از درجا زدن پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور سپری می‌شود و بی‌تدبیری‌ها و تصمیم‌گیری‌های اشتباه منجر به این ناکامی شده است. همه‌ساله قبل از آغاز فصل جدید مسابقات فوتبال کشور، بازار خرید امتیاز برای تیم پاس در یک دسته بالاتر گرم می‌شود و هواداران را در مقطعی مشغول خود می‌سازد.
از همان سال که پاس به لیگ یک سقوط کرد و بحث خرید امتیاز لیگ برتری مطرح شد تا سقوط پاس به لیگ ۲ و شایعه همیشگی خرید امتیاز لیگ یک، در مقاطعی2، 3 هفته‌ای موجب شور و شعف هواداران شده و امسال نیز همین موضوع تکرار شد.
حال اینکه خرید امتیاز لیگ یکی برای تیم پاس که اکنون در لیگ ۲ حتی مدیر و مربی مشخصی ندارد، خبر خوشحال‌کننده‌ای برای هواداران بود، اما آنها براساس شایعات فصل گذشته که هرگز به واقعیت تبدیل نشد، امسال نیز این موضوع خرید امتیاز را دروغ‌پردازی عنوان کردند و آن را باور نکردند.
عضو اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور بحث خرید امتیاز لیگ یکی برای پاس از سوی سیروس رکنی از چند هفته گذشته کلید خورد و حتی نشست‌هایی را با مسئولان اجرایی ورزش همدان که اسپانسری را برای تأمین هزینه‌ها پیش‌قدم شده بود، انجام شد، ولی طولی نکشید که بنابر سنگ‌اندازی‌ها در همدان، قید خرید امتیاز از سوی اسپانسر زده شده و این موضوع به‌طور کامل منتفی است.
براساس محاسبات مالی، خرید امتیاز لیگ یک برای خریدار نزدیک به ۱۴میلیارد تومان آب می‌خورد و همین موضوع هواداران پاس را متعجب ساخت که چه کسی حاضر شده این میزان منابع مالی را فقط برای خرید امتیاز تأمین کند. با گذشت یک هفته از نشست مسئولان اجرایی استان و برقراری ارتباط آنلاین در فضای مجازی با اسپانسر خرید، اما در عمل اتفاق خاصی صورت نگرفت و براین اساس مشخص شد اسپانسر خرید فردی همدانی ساکن کشور سوئد است و از خانواده‌های شناخته شده فوتبالی در همدان به شمار می‌رود.
این فرد دلیل انصراف خود از خرید امتیاز را سنگ‌اندازی‌های صورت‌گرفته در همدان عنوان کرد و مدعی شد عده‌ای به دلیل منافع شخصی در تیم پاس، اجازه ندادند این انتقال قطعیت یابد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com