تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی 400 میلیارد پول می‌خواهد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 25 مهر 1400 - شماره 4152
 
امروز : يكشنبه ، 25 مهر 1400

Today : Sun, October 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119581 تاریخ انتشار:  1400-06-18 - 08:27 تعداد بازدید:  98
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی 400 میلیارد پول می‌خواهد

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی


 برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی، استان نیاز به اعتباری حدود 400 میلیارد تومان دارد.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان در برنامه سه‌شنبه‌ها با خبرنگاران ورزشی همدان با بیان این مطلب با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در 11ماهه گذشته، گفت: در بدو ورود به استان با پروژه‌هایی مواجه بودیم که از 3 تا 10سال راکد مانده بودند و درنهایت برخی از پروژه‌ها به این نتیجه رسیده بودند که در پروژه‌ای همچون مجموعه 3 سالن تخصصی استادیوم شهیدشمسی‌پور آهن‌آلات و اسکلت را تخریب و به فروش برسانند.
حمید سیفی افزود: خوشبختانه با خودباوری و همچنین همت جمعی گروه مدیریتی دستگاه ورزش، پیگیری‌ها و حمایت‌های استاندار و مجمع نمایندگان استان پس از چند سال این پروژه مجدداً آغاز به کارکرد و ان‌شاءا... تا 2ماه آینده شاهد احداث سقف این مجموعه خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر پروژه‌های مختلفی همچون خانه رزمی شهرستان اسدآباد و چندین زمین چمن رها شده در سال‌های گذشته آماده بهره‌برداری هستند، گفت: در یک سال گذشته در بحث تجهیز خانه‌های ورزش روستایی، پیست صحرانوردی، زمین ساحلی هاکی در 2نقطه استان اقدام شده است.
سیفی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر ۴۵ پروژه استانی و ۳۲ پروژه ملی در استان همدان در دست احداث است، افزود: تاکنون برای این تعداد پروژه 82 میلیارد تومان هزینه شده است و برای بهره‌برداری کامل نیز نیازمند ۱۶۰میلیارد تومان اعتبار هستیم.
وی از جذب ۱۰۵میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات متوازن خبرداد و گفت: امیدواریم با حمایت‌های مقام عالی وزارت ورزش‌وجوانان، مجمع نمایندگان استان و همه مسئولان بتوانیم پروژه‌های موجود را به اتمام برسانیم.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان با قدردانی از همه نمایندگان استان به جهت تخصیص اعتبار از محل اعتبارات در اختیار خود برای پروژه‌های ورزشی استان، افزود: امیدواریم با خردجمعی و حمایت‌های همه‌جانبه در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد رشد و شکوفایی ورزش استان همدان باشیم.
سیفی گفت: برای تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های نیمه‌تمام استان نیاز به اعتباری حدود 400میلیارد تومان داریم که با تخصیص این اعتبار ورزش استان سال‌ها از نظر زیرساخت‌ها تأمین می‌شود و استان می‌تواند پذیرای مسابقات بزرگ بین‌المللی باشد.
وی با اشاره به نداشتن ورزشکار در المپیک 2020 توکیو افزود: در حوزه ورزش به سبب کم‌توجهی‌های گذشته در المپیک نماینده‌ای نداشتیم، باید بپذیریم در گذشته خوب کار نشده و اصل تخصص‌محوری مغفول مانده بود.
سیفی با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم در آینده پیش برویم باید اصل مهم تخصص‌محوری تداوم یابد، گفت: در بحث توسعه و تجهیز ورزش در روستاها درحال اقدام هستیم و زمین چمن طبیعی شهرستان اسدآباد نیز با استانداردهای روز در 3 الی 4 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وی شورای جدید شهر همدان را مثبت‌اندیش دانست و افزود: درحال برنامه‌ریزی برای حضور در صحن شورا جهت ارتقای سطح همکاری‌ها و روابط هستیم، خوشبختانه اعضای شورای شهر قول‌مساعد جهت حمایت از ورزش را داده‌اند ما نیز درجهت خدمت به مردم شریف استان هرآنچه در توان باشد به کار می‌گیریم.
سیفی با تغییر مواضع خود نسبت به تیم پاس گفت: علی‌رغم آنکه اداره‌کل براساس قانون اجازه تیم‌داری و حمایت‌های مالی از تیم‌ها را ندارد، اما خود را متولی ورزش و تیم پاس می‌دانیم و درحد توان حامی، هدایت‌گر و تسهیل‌گر امور هستیم.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان با قدردانی از زحمات مدیرعامل تیم پاس همدان، افزود: در رایزنی‌های صورت‌گرفته وی همچنان مدیرعامل تیم باسابقه پاس همدان خواهند ماند و در تلاش هستیم تا هفته آینده مشکلات تیم را برطرف کنیم و با معرفی کادرفنی تمرینات این تیم آغاز شود و با آمادگی قدم به رقابت‌های لیگ دسته دوم بگذارد.
وی با رد شایعات خرید امتیاز برای پاس گفت: متأسفانه در جذب اسپانسر برای تیم پاس موفق نبودیم و شیوع بیماری کرونا دست بنگاه‌های اقتصادی را بسته است پاس با قدرت در لیگ 2 شرکت می‌کند و درحد توان از این تیم حمایت می‌کنیم.
سیفی با اشاره به حمایت‌های مالی از هیأت‌های ورزشی متناسب با فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرا شده آنها، افزود: امیدواریم در ادامه کار نیز بتوانیم با تأمین بخشی از نیازهای هیأت‌های ورزشی به امر مهم توسعه ورزش همگانی و قهرمانی جامه‌عمل بپوشانیم.
وی حضور تیم شهرداری در لیگ یک را به فال نیک گرفت و گفت: شهرداری با توان بومی کار بزرگی کرد و بدون حاشیه به لیگ یک صعود کرد و ما نیز آنچه در توان داشته باشیم در حمایت از این تیم انجام می‌دهیم.بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com