معرفی رکابزنان برتر کوهستان استان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 14 اسفند 1402

Today : Mon, March 4, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126461 تاریخ انتشار:  1401-06-20 - 17:36 تعداد بازدید:  239
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار ورزشی استان:
معرفی رکابزنان برتر کوهستان استان

ورزشی

معرفی رکابزنان برتر کوهستان استان
 قهرمانان مسابقات دوچرخه سواری رشته‌ کراس کانتری کوهستان انتخابی استان، با برگزاری یکدوره مسابقه معرفی شدند. رئیس هیأت دوچرخه سواری استان همدان گفت:در این مسابقات ۵۰ رکابزن در ۲ بخش پسران و دختران حضور داشتند که در بخش بانوان و در رده سنی جوانان سلما سیف از نهاوند قهرمان شد، سبا صالحی از همدان بر سکوی دوم ایستاد و رها رضیی از همدان سوم شد. همچنین در رده سنی بزرگسالان فیروزه زرگرها از ملایر قهرمان شد، مبینا ورمزیار از همدان بر سکوی دوم ایستاد و مهسا پریشکانی از ملایر نیز سوم شد.
در بخش پسران و رده سنی نوجوانان بردیا صفری از همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد، سیدمحمدمهدی سجادی از همدان دوم شد و عرشیا مستقیمی دیگر رکاب زن همدانی بر سکوی سوم قرار گرفت. در رده جوانان نیز مهدی یوسفی از نهاوند قهرمان شد، کسری محمودی از همدان عنوان دوم را به دست آورد و محمد چگینی از نهاوند سوم شد.همچنین در رده سنی بزرگسالان نادر مبتقا از همدان قهرمان شد، مصطفی نعمتی از همدان دوم و شهرام ایمانی نصرتی از رزن عنوان سوم را کسب کرد. در پایان و در بخش تیمی تیم همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد، نهاوند دوم شد و ملایر در رده سوم قرار گرفت.

تکواندو استان در لیگ برتر کشور
 به منظورشکوفایی استعدادها در لیگ برتر تکواندو شرکت کردیم.
مدیرعامل باشگاه تکواندو پیشرو هگمتانه همدان با اعلام این خبربه ایرنا گفت: هدف ما از حضور در لیگ برتر نوجوانان کشور، شکوفایی استعدادهای تکواندو استان است زیرا حضور در این مسابقات که بهترین‌های کشور شرکت کرده‌اند، قطع به یقین کمک شایانی به رشد و پیشرفت استعدادهای نوجوان استان همدان خواهد کرد.
امید رحیمیان اضافه کرد: تکواندو از رشته‌های محبوب در بین نوجوانان و جوانان همدانی است و از این رو تصمیم به حضور در لیگ برتر کشور گرفتیم. رویکرد ما کمک به شکوفایی استعدادهای نخبه تکواندو نوجوانان استان همدان است و این روند را ادامه می‌دهیم.
وی با اشاره به نتایج تیم پیشرو هگمتانه در لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور گفت: در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران، تیم پیشرو تمدن هگمتانه با کسب ۲ پیروزی گام نخست را محکم برداشت و برابر تیم آکادمی موفقیت اهواز به برتری ۹ بر یک رسید. در دیدار دوم برابر تیم قدرتمند لوازم خانگی کن قهرمان دوره گذشته با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد اما در بازی سوم برابر گچساران ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید.

چوب‌کشی بانوان در همدان
 مسابقات چوب کشی قهرمانی بانوان استان گرامیداشت شهید علیرضا شمسی پور و یادبود شهید مدنی با حضور 27 ورزشکار در 5 وزن به میزبانی همدان برگزار شد.
در وزن منفی 55 کیلوگرم بهاره صالح میرزایی از تویسرکان قهرمان شد و معصومه قربان زاده از همدان و نرجس ارجمند از کبودراهنگ دوم و سوم شدند.
در وزن منفی 65 کیلوگرم فاطمه قربان زاده از همدان و زینب جلالوند از نهاوند به ترتیب اول و دوم شدند و نازنین سروآرام از فامنین و زهرا خانلر از بهار مشترکا سوم شدند.
در وزن منفی 75 کیلوگرم الهام میرزایی از درگزین در سکوی نخست رسید و سیده فاطمه نظری از کبودراهنگ و آرزو میرزاپور از همدان دوم و سوم شدند.
در وزن منفی 85 کیلوگرم مریم فراهانی نیا از درگزین نرگس بربط از همدان و زینب گودرزی از نهاوند به ترتیب عنوان نخست تا سوم را کسب کردند.
در وزن مثبت 85+ کیلوگرم راضیه کاظمی از درگزین قهرمان شد و فاطمه بهرامی از همدان دوم شد و هانیه کردی از کبودراهنگ و اکرم فلک الدین از نهاوند به طورمشترک سوم شدند.

همدان میزبان مسابقات تنیس روی میز
 مسابقات تنیس روی میز انتخابی بزرگسالان آقایان منطقه ۶ کشور به میزبانی همدان برگزار شد.
به منظور انتخاب بازیکنان بزرگسالان آقایان جهت شرکت در مسابقات کشوری یک دوره مسابقه با شرکت ۵۰ بازیکن از منطقه ۶ کشور با حضور استان های قم، مرکزی و همدان به صورت دوره‌ای ، حذفی و حذفی آسیایی به میزبانی هیأت تنیس روی میز همدان برگزار شد.
در پایان این رقابت‌ها محمد جواد سهرابی از مرکزی قهرمان شد، محمد امین منتظری از قم دوم شد و پارسا معصومی از همدان و پوریا سخایی از مرکزی به طورمشترک در رده سوم ایستادند.
قضاوت این رقابت‌ها را حامد حق دین، حسام شیخ محمدی، ترکشوند ، یعقوبی، محمدی، شاهین سمیعی، جلال احمدی و مصطفی آریا فر بر عهده داشتند و روزبه خلیلی و محمد رضا صنعتی مسئول برگزاری مسابقات بودند.
در پایان به نفرات برتر با حضور علی رشیدی رئیس اداره ورزش و جوانان همدان، زهره ابوطالبیان ریاست هیأت پینگ پنگ استان همدان جوائز نقدی اهدا گردید.

مسابقات اسکواش در همدان
 یک دوره مسابقات اسکواش به مناسبت گرامیداشت شهید آیت ا... مدنی در دو گروه دختران و پسران در محل کورت شهید شمسی پور برگزار شد.
هدف از این مسابقات ارتقا سطح فنی و ایجاد رقابت بین ورزشکاران اسکواش بود که با استقبال خوبی روبرو شد. در پایان این رقابت‌ها در رده سنی کمتر از ۱۵ سال پسران مانی رنجبرگل، امیرعباس ربانی مهر و صدرا عارفیان عناوین نخست تا سوم را کسب کردند.
همچنین در رده سنی آزاد امیر صالح نصرتی قهرمان شد، محمد مهدی دواتگر و امین بهمن پور نیز دوم و سوم شدند.
در بخش دختران کمتراز ۱۹سال پرنیان صلواتیان، زهرا ملکی و نسترن صفی‌ئی به ترتیب به مقام نخست تا سوم رسیدند.
در بخش دختران کمتراز ۳۰ سال هم فاطمه رسولی ثمر عنوان نخست را کسب کرد و زیبا منصوری و ریحانه شیخ حسنی نیز دوم و سوم شدند و در رده کمتراز ۴۰ سال الهام نجاری، مریم نوری و زهره رضایی به ترتیب در رده نخست تا سوم قرار گرفتند.

مربی استان در اردوی طرح توسعه روئینگ
 فاطمه صفری به عنوان مربی جهت حضور در اردوی طرح توسعه روئینگ بانوان المپیک سولیداریتی انتخاب شد.
در پی برگزاری اردوی طرح توسعه روئینگ بانوان المپیک سولیداریتی از سوی کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی روئینگ به میزبانی فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران، فاطمه صفری مربی شاسیته روئینگ استان همدان به عنوان مربی برای این طرح انتخاب شد.این اردو از چند روز پیش آغاز شده و تا پایان کاپ روئینگ آسیا ادامه دارد.
این پروژه با هدف آموزش مربیان و نخبه گزینی ورزشکاران زیر 19 سال برگزار شد.

همدان قهرمان مسابقات کاراته غرب کشور
 استان همدان عنوان قهرمانی مسابقات کاراته غرب کشور در بخش پسران و دختران را کسب کرد و تیم‌های لرستان و کردستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
مسئول برگزاری مسابقات کاراته استان‌های غرب کشور با اعلام این خبر به ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با حضور هزار و ۳۰۰ کاراته کا و در ۲ بخش پسران و دختران(به صورت مجزا) به میزبانی همدان به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد.
ا... کرم شهگل افزود: در این مسابقات ۴۰۰ کاراته کا در بخش پسران و ۹۰۰ نفر در بخش دختران‌ از استان‌های همدان، کردستان، لرستان و کرمانشاه حضور داشتند.
وی هدف ازبرگزاری مسابقات کاراته استان‌های غرب کشور را شناسایی و شکوفایی استعدادها عنوان کرد و افزود: اکثر شرکت کنندگان در این مسابقات دارای عناوین کشوری و آسیایی بودند که نقش مهمی در ارتقای سطح فنی و کیفی مسابقات داشتند.

کسب ۹ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران‌ نهاوندی
 در یک سال اخیر ۹ مدال رنگارنگ در رقابت‌های بین‌المللی، آسیایی و جهانی در رشته های مختلف توسط ورزشکاران نهاوندی کسب شده است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند با اعلام این خبر به ایسنا گفت: این مدال‌ها در رشته‌های دوچرخه سواری، کشتی، کوراش، فوتبال و دیگر رشته‌ها کسب شده و نوید بخش روزهای خوب برای ورزش نهاوند است.
سلیمان جوانمردی افزود: دعوت بیش از ۱۲۰ ورزشکار به اردوهای تیم ملی در رشته‌های مختلف و هم‌چنین کسب بیش از ۲۷۰ مدال قهرمانی کشور در دیگر رشته‌ها از جمله موفقیت‌های ورزشی شهرستان نهاوند در یک سال اخیر بوده است.
وی به پروژه‌های ورزشی شهرستان نهاونداشاره کرد و گفت: ۱۱ پروژه عمرانی ورزشی در سطح شهرستان فعال هستند و اعتبار استانی مصوب در سال جاری چهارمیلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان است.همچنین اعتبار مصوبه سفر ریاست جمهوری به استان جهت سه پروژه ۳۵ میلیارد تومان است.
جوانمردی یادآور شد: برگزاری بیش از ۷۰۰ برنامه ورزشی و فرهنگی به مناسبت‌های مختلف، حضور ۱۰ تیم ورزشی در لیگ‌های کشور در رشته‌های فوتبال، بسکتبال و دوچرخه‌سواری از دیگر تلاش‌ها و موفقیت‌های شهرستان می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری اردوی تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران به میزبانی شهرستان نهاوند، تشکیل مجمع خیرین ورزش در شهرستان نهاوند، اعزام بیش از ۳۰۰ تیم ورزشی به مسابقات مختلف استانی، کسب بیش از هزار عنوان قهرمانی تا سومی در رشته‌های مختلف در مسابقات استانی و اجرای جام پرچم و طرح ورزش خیابانی نیز در طول این یک سال انجام شده است.

افتتاحیه مسابقات جام پرچم در اسدآباد
 نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در اسدآباد با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.
افتتاحیه نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در دو بخش مرکزی و پیر سلمان با شرکت ۱۱ تیم شرکت کننده و با حضور سرمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی, معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و سرپرست هیأت بومی و محلی و روستایی استان در محل زمین چمن مصنوعی مجموعه آزادی این شهرستان برگزار شد.
در این رقابتها 11 تیم در دو بخش مرکزی و پیرسلمان با هم به رقابت می پردازند و تیم‌های برتر ابتدا به مسابقات استانی و سپس به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.


پاس را به تیمی حرفه‌ای تبدیل می‌کنیم
تحقق رؤیای هواداران متعصب باشگاه پاس برای داشتن تیمی حرفه ای مهم‌ترین رویکرد مدیریت جدید باشگاه محسوب است که به جدیت دنبال می‌شود.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان با اعلام این مطلب گفت: با انتخاب هادی گل‌محمدی به عنوان سرمربی و همچنین اعضای کادر فنی، امید و شادابی را به تیم فوتبال پاس همدان و همچنین طرفداران متعصب تیم تزریق کردیم و اکنون با حمایت هیأت مدیره به دنبال تحقق دیگر اهداف موردنظر باشگاه هستیم.
هادی خرمیان با اشاره به اینکه فعالیت‌های باشگاه بدون هرگونه حاشیه سازی گفت: تلاش و جدیت تمامی ارکان تیم و هیأت مدیره باشگاه در کنار همراهی و حمایت رئیس هیأت فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در مسیر تحقق اهداف و اجرای برنامه‌ها، بسیار قابل توجه و ارزشمند است.
وی ضمن تقدیر از عملکرد حمایتی رسانه‌های استان همدان در اطلاع رسانی مؤثر از فعالیت‌های تیم پاس، گفت: رسانه‌ها وهواداران سرمایه اصلی و یار دوازدهم باشگاه هستند و قدردان حمایت آنها از اقدامات انجام شده و صبوری برای تحقق اهداف باشگاه هستیم.
خرمیان اظهار داشت: خوابگاه باشگاه نیز به زودی تجهیز و اعضای تیم در آن مستقر می‌شوند ضمن اینکه پیگیر تأمین زمین چمن اختصاصی برای تمرینات تیم هستیم.
وی ادامه دادک، کمیته تسویه حساب‌های مالی در باشگاه فعال شده ودر صدد هستیم تا کمیته فنی و نظارت را نیز برای بهبود فعالیت‌های باشگاه و تیم پاس تشکیل بدهیم. همچنین ایجاد ساختار رسمی کانون هواداران و راه‌اندازی سامانه الکترونیکی باشگاه هواداری با ارائه خدمات ویژه از دیگر طرح‌های در دست اجرای باشگاه پاس است. خرمیان در پایان گفت: ایجاد آکادمی فوتبال باشگاه پاس در رده‌های سنی پایه در دستور کار مدیریت جدید باشگاه است و به زودی فراخوان نام نویسی از نوآموزان و نخبه‌های فوتبالی در تیم‌های پایه اطلاع رسانی خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com