ورزش شهروندی همدان در کشور سرآمد است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  117807 تاریخ انتشار:  1400-03-05 - 10:29 تعداد بازدید:  99
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ورزش شهروندی همدان در کشور سرآمد است

ورزشی

 ورزش شهروندی شهرداری همدان در کشور الگو و سرآمد است.
شهردار همدان در آئین افتتاحیه دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان اظهار کرد: ورزش شهروندی شهرداری همدان سال گذشته موفق شد در طرح شهر فعال در حوزه ورزش از وزیر ورزش و جوانان کشور لوح تقدیر دریافت کند. شهرداری همدان مبدع ورزش محلات بوده که با تغییر ساختار به ورزش شهروندی تغییر نام داده تا بتوانیم قدم‌های بزرگ‌تری برداریم.
عباس صوفی با اشاره به اهداف ورزش شهروندی شهرداری همدان گفت: با تلاش مجموعه ورزش شهروندی شهرداری همدان امیدواریم ۵۰ هزار نفر از جمعیت همدان در سایت ورزش شهروندی ثبت‌نام کنند. در کنار اهداف عمرانی و توسعه شهر، سلامت و نشاط شهروندان را با گسترش ورزش شهروندی در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی با بیان اینکه در تمام مناطق شهرداری زیرساخت‌های ورزشی رشد داشته است، بیان کرد: تا تابستان امسال چمن مصنوعی مجموعه معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین یک سالن تخصصی رشته کشتی را نیز در منطقه خضر همدان در حال ساخت داریم.
صوفی با اشاره به عملکرد مثبت شهرداری همدان در بحث ورزش گفت: خوشبختانه در حال حاضر تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری در لیگ دسته دوم فوتبال کشور عملکرد خوبی داشته که امیدواریم در پایان فصل به لیگ دسته اول صعود کند. تیم‌های پایه شهرداری نیز عملکرد خوبی داشته‌اند و تیم جوانان شهرداری همدان به لیگ یک جوانان کشور صعود کرد.
آیین افتتاحیه دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان با حضور فرماندار همدان، شهردار همدان، رئیس دفتر حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و رئیس و مجموعه ورزش شهروندی شهرداری همدان برگزار شد.
فرماندار همدان در این مراسم گفت: ورزش شهروندی شهرداری همدان در کشور اقدام بزرگ و خوبی است.
محمدی خاطرنشان کرد: ورزش شهروندی شهرداری همدان با گسترش ورزش در تمامی محلات همدان به ویژه مناطق کم‌برخوردار قدم بزرگی در عدالت اجتماعی برداشته است.
وی با بیان اینکه باید از دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان حمایت شود، بیان کرد: نباید دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان بعد از افتتاح به فراموشی سپرده شود.
فرماندار همدان عنوان کرد: باید افرادی که در دوره بعدی هم در راس شورای اسلامی شهر همدان قرار می‌گیرند از ورزش شهروندی حمایت کنند.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان هم گفت: شهرداری همدان در بحث رشد زیرساخت‌های ورزشی با احداث ۲۹ زمین در مناطق چهارگانه عملکرد خوبی داشته است.
روح‌ا... وجدی‌هویدا در آیین افتتاحیه دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان اظهار داشت: از سال ۱۳۸۵ ورزش شهروندی شهرداری همدان با نام ورزش محلات با حضور ۲۲ تیم در رشته فوتبال کار خود را آغاز کرد. سال گذشته با همکاری مجموعه ورزش محلات با ایجاد یک چارچوب و ساختار ورزش محلات شهرداری همدان به ورزش شهروندی تغییر نام داد.
وی افزود: با افتتاح دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان و رونمایی از سایت، این مجموعه وارد مرحله جدیدی خواهد شد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به گسترش ورزش شهروندی شهرداری همدان گفت: در سال جدید ورزش شهروندی شهرداری همدان در ۲۵ رشته در ۲ بخش آقایان و بانوان از تیر ماه مسابقات خود را با مطلوب شدن شرایط کرونا آغاز خواهد کرد که ثبت نام به صورت الکترونیکی خواهد بود.
وجدی‌هویدا با بیان اینکه ۲۹ زمین ورزشی در مناطق ۴گانه شهرداری همدان ایجاد شده است، بیان کرد: در بحث زیرساخت‌ها ۱۰۰ میلیون تومان برای نوسازی استخر شهدا شهرداری و ۱۵۰ میلیون تومان برای ایمن‌سازی سالن ورزشی شهرداری هزینه شد.
رئیس ورزش شهروندی شهرداری همدان گفت: پیش‌بینی ثبت نام ۵۰ هزار نفر از شهروندان همدانی تا پایان سال در ورزش شهروندی شهرداری همدان را می‌کنیم.
سعید پناه‌آبادی اظهار داشت: ورزش شهروندی شهرداری همدان حاصل تلاش ۱۵ ساله مجموعه ورزش محلات است.
وی افزود: تمام مجموعه ورزش شهروندی شهرداری همدان به صورت داوطلبانه و بدون دریافت ریالی در این مجموعه فعالیت می‌کنند.
پناه‌آبادی با بیان اینکه ساختار و اساس‌نامه این مجموعه به خوبی ایجاد شده است، گفت: تا ۲ سال گذشته ورزش شهروندی شهرداری همدان تنها در فوتبال و کشتی و در مناطق کم‌برخوردار همدان فعال بود. اما امروز ورزش شهروندی شهرداری همدان در ۲۵ رشته در ۲ بخش آقایان و بانوان در تمامی محلات اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به چشم انداز ورزش شهروندی شهرداری همدان بیان کرد: ورزش شهروندی شهرداری همدان در تمام محلات همدان به صورت گسترده به اجرا در خواهد آمد.و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال ۵۰ هزار نفر از شهروندان همدانی در سایت ورزش شهروندی ثبت نام کنند.
در پایان این مراسم از لوگو ورزش شهروندی شهرداری همدان رونمایی و دفتر دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان نیز افتتاح شد. همچنین ابلاغ اعضای ورزش شهروندی شهرداری همدان نیز اهدا شد و شهردار همدان نیز به صورت نمادین در سایت ورزش شهروندی شهرداری همدان ثبت‌نام کردند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com