الوند مساوي كرد تا قعرنشين بماند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 1 آبان 1399 - شماره 3882
 
امروز : يكشنبه ، 4 آبان 1399

Today : Sun, October 25, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  64792 تاریخ انتشار:  1394-08-07 - 05:45 تعداد بازدید:  1751
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

الوند مساوي كرد تا قعرنشين بماند

ورزشی

 تيم فوتبال الوند همدان روز گذشته همزمان با پاس در ليگ دسته دوم پا به ميدان گذاشت. همداني‌ها آمده بودند تا آب رفته را به جوي بازگردانده و به وضعيت قرمز خود در جدول سر و سامان بخشند كه دست آخر با كسب نتيجه تساوي برابر رقيب، همچنان قعرنشين گروه چهارم ليگ 2 باقي ماندند.
الوند عصر روز گذشته در همدان از خلخال‌دشت اردبيل ميزباني كرد و اتفاق بد براي اين تيم وقتي بود كه برد را با تساوي عوض كرد تا فقط با يك امتياز در رده دهم جدول 10 تيمي گروه چهارم ليگ دسته دوم جا خوش كند.
الوند همدان كه در 3 بازي قبلي خود برابر سپيدرود رشت، شاهين شهرداري بوشهر و صنعت ساري قافيه را باخته بود ديروز با كسب نتيجه 2 بر 2 برابر خلخال‌دشت، نخستين امتياز فصل خود را به جيب زد، تك امتيازي كه دردي از دردهاي الوند دوا نكرد تا شاگردان منوچهر بيگم‌جاني همانند پاس در قعر جدول روزگار بگذرانند.
الوند همدان هفته آينده بايد در اروميه برابر تيم شهرداري اين شهر صف‌آرايي كند، تيمي كه درست در ميانه جدول حضور دارد و براي رسيدن به صف مدعيان گروه به هيچ عنوان در بازي‌هاي خانگي باج نخواهد داد.
در گروه چهارم ليگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌هاي ايران، سپيدرود رشت با 10 امتياز صدرنشين است، شاهين شهرداري بوشهر با 9 امتياز در تعقيب صدرنشين است و پيام وحدت 8 امتنيازي روياهاي خود را در ديدارهاي آتي جست‌وجو خواهد كرد.
در قعر جدول الوند همدان با يك امتياز و تفاضل گل منفي 3 به رده آخر چسبيده و چشم به ديدارهاي بعدي دوخته است. توسعه كيش و رهپويان رضوانشهر با 2 و 4 امتياز رده‌هاي نهم و هشتم را مال خود كرده‌اند.
الوند همدان مانند پاس به قعر جدول چسبيده و اين وسط دوستداران فوتبال همدان روزهاي سخت و تاري را تجربه مي‌كنند. فوتبال همدان بي ترديد يكي از بدترين ايام خود را تجربه مي‌كند و جايگاهي كه نمايندگان همدان در ليگ‌هاي دسته اول و دوم براي خود دست و پا كرده‌اند به هيچ وجه زيبنده استان نيست.
اميدواريم اگر بنا به تغييرات فني در الوند است هرچه زودتر اين اتفاق رخ دهد تا بلكه مربيان باتجربه‌تر فوتبال استان كشتي الوند را با اتكا بر داشته‌هاي فني خود به ساحل آرامش برسانند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com