روزهای خوب شهرداری در لیگ دسته دوم همدان پیام
 
 
يكشنبه - 25 آذر 1397 - شماره 3362
 
امروز : دوشنبه ، 26 آذر 1397

Today : Mon, December 17, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


نمایشگاه چاپ تهران اذر97
آگهی جذب نیرویشرکتی
آگهی مزایده عمومی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83156 تاریخ انتشار:  1396-08-20 - 05:45 تعداد بازدید:  211
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

6 امتیاز نجات‌بخش برای تیم گل‌محمدی
روزهای خوب شهرداری در لیگ دسته دوم

ورزشی

 تیم فوتبال شهرداری همدان این روزها در ساحل آرامش سیر میکند، دو پیروزی متوالی در لیگ دسته دوم فوتبال نماینده همدان را از بحران خارج کرده است.
تیم فوتبال شهرداری همدان که سال گذشته تا یک قدمی صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور پیش رفته بود، امسال لیگ دو را متفاوت آغاز کرد و تا همین دو هفته پیش روزهای تیره‌وتاری را تجربه می‌کرد.
شهرداری تا دو هفته پیش و با انجام هشت بازی فقط هفت امتیاز در اندوخته داشت و این عملکرد، کسب کمتر از یک امتیاز در هر بازی را برای تیم بی‌حاشیه همدان روایت می‌کرد. پیروزی در دو بازی هفته‌های نهم و دهم اما به یکباره تیم هادی گل‌محمدی را به ساحل آرامش رساند تا حالا سرمربی شهرداری هم از حاشیه و اخراج خود را نجات داده باشد.
در روزهایی که شهرداری در تیررس حواشی بود و آبستن حرف‌وحدیث‌های فراوان شده بود، مدیریت شهرداری دندان روی جگر گذاشت و انگشت روی تغییر سرمربی نگذاشت تا مزد صبر خود را خیلی زود گرفته و از دو هفته متوالی و دو جدال دشوار، تیمشان 6 امتیاز کامل به حساب واریز کند. شهرداری اگرچه با روزهای ایده‌آلی که هواداران تصورش را داشتند، فاصله دارد و هنوز تیمی نیست که خیلی از اهالی فوتبال همدان منتظرش بودند، اما کسب دو پیروزی متوالی در لیگ دسته دوم نشان داد که هیات مدیره و اعضای کادرفنی شهرداری به خوبی بحران گریبان‌گیر تیمشان را مدیریت و آینده روشنی را پیش‌روی تیم خود ترسیم کرده‌اند.
شهرداری همدان حالا تنها تیم جدول گروه سوم است که 10 بازی خود را انجام داده و در هفته پایانی نیم‌فصل نخست لیگ دسته دوم استراحت خواهد داشت. آنها این هفته دست به کار بزرگی زده و با نتیجه دو بر یک برابر تیم مدعی پالایش آبادان در خانه حریف به برتری دست یافتند.
گل‌های تیم شهرداری همدان در این مسابقه را رضا کوهی در دقیقه 21 و حسن ذوالفقاری در دقیقه 85 هر دو از نقطه پنالتی به ثمر رساندند.
داوود اژدری، رضاحاتمی، مجید شعبانی، پیمان حشتمی، رضاکوهی، کاظم صالحی، هادی بلوری، حسن ذوالفقاری، آرمین طلایی‌منش، سید محمدمهری و حسن مرادی ترکیب اصلی تیم شهرداری همدان در این بازی را تشکیل دادند. همچنین در این مسابقه رضا بهرام‌پور، امیرحسین پورقاسمی و علی صابری‌زاده به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شدند.
پالایش آبادان با این نتیجه، نخستین باخت خانگی و دومین شکست این فصل خود را کسب کرد. شهرداری همدان هم با این پیروزی 13 امتیازی شد و در جمع مدعیان صعود قرار گرفت.
شهرداری همدان اکنون با تیم صدر جدول این گروه هفت امتیاز اختلاف دارد. اگرچه حالا دیگر تنها هدف شهرداری‌چی‌ها قرار گرفتن در جمع چهار تیم نخست گروه و صعود از دور نخست مسابقات است اما تداوم روند فعلی حتی می‌تواند مثل سال گذشته آنها را به عنوان تیم صدرنشین راهی دور بعدی رقابت‌ها کند.
 ماموریت دشواری که اگرچه سخت اما شدنی است.
گفتنی است؛ در گروه سوم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور 11 تیم پاس همدان، شهرداری همدان، گیتی‌پسند اصفهان، شهرداری بم، شهرداری فومن، خیبر خرم‌آباد، نفت امیدیه، پالایش آبادان، خوشه‌طلایی ساوه، کیمیا فرایند قم و بعثت کرمانشاه حضور دارند.
در حال حاضر و در جدول این گروه تیم فوتبال شهرداری فومن با 20 امتیاز صدرنشین است، خیبر خرم‌آباد با 17 امتیاز در رده دوم قرار گرفته و نفت امیدیه نیز با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. همچنین تیم فوتبال پاس دیگر نماینده همدان در لیگ دسته دوم با 14 امتیاز پس از پالایش آبادان در رده پنجم گروه جا خوش کرده است.
پاس همدان در هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور میزبان شهرداری بم است و شهرداری همدان هم استراحت دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com