1402-11-281402-12-08bool(false) سرانه فضای ورزشی به ازای هر همدانی ۷۰ سانتی‌متر است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 8 اسفند 1402

Today : Tue, February 27, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126560 تاریخ انتشار:  1401-06-23 - 17:24 تعداد بازدید:  183
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل ورزش همدان:
سرانه فضای ورزشی به ازای هر همدانی ۷۰ سانتی‌متر است

ورزشی


مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: سرانه فضای ورزشی به ازای هر نفر از جمعیت این استان ۷۰ سانتی متر است که با تکمیل طرح‌های ورزشی شاهد افزایش خوبی در این بخش خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، «علی حقیقی» روز چهارشنبه در شورای تربیت بدنی و ورزش استان همدان اظهار داشت: ۵۰ هیات ورزشی در سطح استان و ۳۰۰ هیات در سطح شهرستان‌های همدان فعالیت دارند ضمن اینکه ۳۰۰ فضای ورزشی زیر نظر این اداره کل خدمات ورزشی ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه همدان جزو استان‌های فعال در ورزش همگانی کشور است، بیان کرد: هیات همگانی توانسته است با اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی در جایگاه برترین‌ها قرار گیرد.

حقیقی با انتقاد از حضور کارشناسان ادارات عضو شورای تربیت بدنی استان به جای مدیران اجرایی گفت: در این شورا تصمیم گیری‌های کلان صورت می‌گیرد و توقع داریم مدیران حضور داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خواستار در اختیار قرار گرفتن فضای ورزشی سایر ادارات به ورزش صبحگاهی شد و افزود: ۲۰۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی در سطح استان همدان فعال است که با توجه به اینکه نیمه دوم سال با فصل سرما مواجه هستیم، امکان فعالیت‌ها در فضای روباز سخت خواهد شد و بهتر است سالن‌های ورزشی دستگاه‌های اجرایی به این مهم اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: انتظار داریم ساعات ابتدایی صبح در راستای توسعه ورزش صبحگاهی، سالن‌های ورزشی ادارات رایگان در اختیار عموم مردم قرار بگیرد و هیات همگانی استان نیز مربی کارآزموده را برای انجام فعالیت ورزشی آن‌ها معرفی کند.

حقیقی توسعه ورزش کارمندی را مهم دانست و گفت: فعالیت کارمندان در ورزش نه تنها ارتقا سلامت آن‌ها را به دنبال دارد، بلکه منجر به روحیه نشاط در محیط کار می‌شود.

رییس هیات جانبازان و معلولان استان همدان نیز در این نشست خواستار توجه ویژه دستگاه‌های اجرایی استان به این قشر ورزشکار شد و افزود: ورزش در بین جانبازان و معلولان استان توسعه بسیار خوبی داشته است و توانستیم فعالیت گسترده در این حوزه داشته باشیم.

«پروین قربانیان» با قدردانی از آموزش و پرورش در استعدادیابی حوزه معلولان گفت: استعدادهای خوبی را شناسایی کرده‌ایم و در راستای فعالیت آن‌ها در حوزه قهرمانی برنامه ریزی داریم.

شورای تربیت بدنی و ورزش برای نخستین بار طی سال جاری در سطح استان همدان برگزار شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com