پیروزی عقاب، ذوب‌فلزات و ستاره‌سرخ در گام نخست همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 14 آذر 1402

Today : Mon, December 4, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126196 تاریخ انتشار:  1401-06-07 - 13:12 تعداد بازدید:  179
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

لیگ برتر فوتبال استان آغاز شد
پیروزی عقاب، ذوب‌فلزات و ستاره‌سرخ در گام نخست

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی

 
زنگ رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قهرمانی باشگاه‌های استان همدان به صدا درآمد و در نخستین هفته تیم‌های عقاب اسدآباد، ذوب فلزات بهار و ستاره سرخ تویسرکان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و یک بازی نیز مساوی شد ضمن آنکه یک دیدار نیز به تعویق افتاد.
با تلاش کمیته مسابقات هیأت فوتبال استان و باشگاه‌های حاضر در این رقابت‌ها هفته نخست مسابقات لیگ برتر استان آغاز شد. در این هفته تیم‌های عقاب اسدآباد، ستاره سرخ تویسرکان و ذوب فلزات بهار موفق شدند مقابل حریفان خود به برتری برسند و یک دیدار نیز مساوی شد.
در ورزشگاه شهید هرمزی تویسرکان تیم فوتبال عقاب اسدآباد میزبان تیم مهر همدان بود. اسدآبادی‌ها که به دلیل زیر کشت رفتن تنها ورزشگاه خود مجبور هستند تا در شهرهای دیگر استان پذیرای حریفان باشند، در گام نخست ورزشگاه هرمزی تویسرکان را برای پذیرایی از مهر همدان انتخاب کردند. این بازی با قضاوت رحمان راستین، احمد احمدوند و محمد فرهمند آغاز شد و دو تیم، فوتبال کم افت و خیزی را به نمایش گذاشتند. در این دیدار عقاب در دقیقه 14 موفق به گلزنی شد و افشین طاهرآبادی از اشتباه مدافعان مهر نهایت سود را برد و موفق شد نخستین گل لیگ برتر استان را به نام خود ثبت کند. پس از این گل تلاش بازیکنان دو تیم راه به جایی نبرد و در نهایت عقاب با همان تک گل طاهرآبادی به پیروزی رسید و 3 امتیاز شیرین را ذخیره کرد.
در این بازی برای تیم عقاب امیرمحمد سلیمانی، حامد نوری، جمشید فریدونی، سهراب ذوالفقاری، حسین رضایی، حمید مومیوند، افشین طاهرآبادی، شهاب خروشان، حامد مولوی، فرامرز انصاری و میلاد حسینی به میدان رفتند و حامد مولوی از عقاب و اسماعیل یارم‌طاقلو از مهر نیز در این بازی اخطار گرفتند نماینده و ناظر هیأت فوتبال استان در این بازی محمد جعفر فرهمند از پیشکسوتان داوری استان بود.
در ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بهار تیم فوتبال ذوب فلزات میزبان الوند نوین همدان بود. در این بازی شاگردان مهدی مظاهری در ذوب فلزات فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتند و موفق شدند در برابر شاگردان سجاد جعفری با دو گل به برتری برسند. این بازی تا دقایق پایانی بدون حادثه دنبال شد و تلاش دو تیم برای رسیدن به گل راه به جایی نبرد اما شاگردان مظاهری در دقایق پایانی دوبار از غفلت بازیکنان الوند نوین نهایت سود را بردند تا دو بر صفر تیم پیروزمیدان باشند. ابتدا در دقیقه 85 امین رحیمی برای ذوب فلزات گلزنی کرد و سپس در وقت‌های تلف شده میلاد بهزادی گل دوم را به ثمر رساند تا ذوب 3 امتیاز بازی را کسب نمایند.
این دیدار را حجت قپانوری به همراه رسول صالحی و مسعود امیری از نهاوند قضاوت کردند و ابراهیم فرزامی نیز نماینده و ناظر هیأت فوتبال استان بود.
برای تیم ذوب فلزات ایوب مینایی، امین وفائی، امیرحسین یادگاری، سیدهانی اصغری، علی چراغی، مبین سوری، هومن کامرانی، تیمور شکری، میلاد بهزادی، رضا قیاسی وامین رحیمی به میدان رفتند.
در ورزشگاه علمیرادیان نهاوند نیز تیم پاسارگاد نوین این شهر میزبان ستاره سرخ تویسرکان بود. دو تیم در نیمه نخست فوتبال کم جان و سردی را به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم فوتبال روان‌تری را ارائه دادند. ابتدا این شاگردان احسان کولیوند بودند که گلزنی کردند و امید ظفری در دقیقه 54 بازی قفل دروازه ستاره سرخ را گشود.
پس از این گل تیم تویسرکانی فوتبال روان‌تری را به نمایش گذاشت و در دقیقه 61 توسط رضا حسینی به گل تساوی دست یافت.
پس از این گل بازی کمی افت کرد و در حالی که دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت داشتند در دقیقه 89 رضا حسینی دبل کرد و با فرار از سد مدافعان گل برتری را به ثمر رساند تا تیم میهمان با دست پر نهاوند را ترک کند.
در این دیدار برای ستاره سرخ، حسین عسگری، منصور جامه‌بزرگ، مسعود جامه‌بزرگ، حمید جلیلوند، امین حسین بابایی و علیرضا چراغعلی به میدان رفتند. این بازی را علی نیکو به همراه میثم ترک جوکار و احمدرضایتی قضاوت کردند و نماینده هیأت نیز باقر عارفی از شهرستان ملایر بود.
دو تیم شهرداری مریانج و گرین کشاورز نهاوند نیز در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به مصاف هم رفتند که پس از 90 دقیقه دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. در این بازی تیم مریانج روز پراخطاری را سپری کرد و 6 بازیکن و مربی از این تیم با کارت زرد داور روبرو شدند که با جریمه‌ای از سوی کمیته انضباطی هیأت مواجه خواهد بود. این دیدار را امید جمشیدی داور لیگ برتری استان به همراه مرتضی فاطمی صدر و سامان سحاب‌منش قضاوت کردند و علی سعادتی نیز ناظر هیأت فوتبال بود.
دو تیم یاران داریوش و شهدای جورقان نیز قرار بود که در بهار به مصاف هم بروند که به دلیل آماده نبودن کارت بازی تیم یاران داریوش از سوی هیأت فوتبال این بازی لغو و به زمان دیگری موکول شد و به احتمال فراوان پرونده این بازی به کمیته انضباطی هیأت ارجاع خواهد شد.
با انجام رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر استان تیم‌های ذوب فلزات بهار، ستاره سرخ تویسرکان و عقاب اسدآباد گام نخست را محکم برداشتند و 3 امتیاز بازی را به نام خود ذخیره کردند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com