1399-04-041399-04-14bool(false) جمشدیان از هدایت پاس کنار کشید همدان پیام
 
 
شنبه - 14 تير 1399 - شماره 3792
 
امروز : شنبه ، 14 تير 1399

Today : Sat, July 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  96319 تاریخ انتشار:  1398-04-25 - 10:27 تعداد بازدید:  70
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

24 ساعت پس از انتخاب
جمشدیان از هدایت پاس کنار کشید

ورزشی

احمد جمشیدیان سرمربی فصل گذشته پاس از هدایت سبزپوشان همدانی کنار کشید.
روز گذشته در خبرها داشتیم که رئیس هیأت فوتبال استان خبر از هدایت پاس و شهرداری توسط احمد جمشیدیان و هادی گل‌محمدی در فصل جاری داد و هواداران خوشحال شدند بالأخره این دو تیم همدانی از بلاتکلیفی خارج شوند.
عباس صوفی که عملاً سکان‌دار دو تیم همدانی در لیگ دسته دوم است از عملکرد مربیان فصل گذشته پاس و شهرداری ابراز رضایت نموده و خواهان ابقای آنان شده است.
هنوز هوداران فوتبال در شوک این خبر بوند که احمد جمشیدیان نسبت به این انتخاب عکس‌العمل نشان داد و رسماً اعلام کرد که قصد هدایت پاس را ندارد و با توجه به مشکلات و کاستی نمی‌تواند در رأس کادر فنی پاس در فصل جاری  قرار بگیرد.
کانال باشگاه پاس این خبر را در خروجی خود گذاشت.
احمد جمشیدیان گفت: به احترام هواداران پاس و دینی که به گردنم بود 3 ماه صبر کردم و به تیمی نرفتم و نخواهم رفت اما فوتبال چه در زمین و چه در خارج از زمین نیازمند توان گروهی است اتفاق یک بار رخ می‌دهد ولی کیفیت ماندگار است.
سرمربی فصل قبل پاس ادامه داد: خودم از سال 93 از باشگاه طلب دارم و فصل قبل نیز حدود پنجاه درصد از قراردادم پرداخت نشده است چطور دوباره با وعده خالی با من صحبت می‌شود.
وی افزود: در سه ماه گذشته شرایط بهتر که نشد هیچ بدتر هم شده است و حتی یک قدم عملیاتی چه ساختار باشگاه و چه تأمین منابع مالی مشخصی ندیدیم.
جمشیدیان با اشاره به فرصت‌سوزی مسئولین تصریح کرد: یک ماه پیش در مورد فرصت‌سوزی هشدار دادم که متأسفانه گوش شنوایی نبود کسی که خواب باشد را می‌شود بیدار کرد ولی کسی که تظاهر به خوابیدن می‌کند را نه.
وی افزود: برخی از تیم‌ها سه فصل پیاپی برنامه‌ریزی و هزینه کردند ولی همچنان در لیگ دو در جا می‌زنند اما ما بدون برنامه و هزینه مناسب دنبال کوتاه‌ترین مسیر هستیم.
سرمربی موفق فصل قبل پاس ادامه داد: خواهان مدیرعامل، هیأت مدیره، خوابگاه و تغذیه، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و تنظیم و اختصاص بودجه فصل جاری از مسئولین بودم که اینها هیچ خواسته شخصی نیست و تنها برای نام بزرگ پاس است.
وی افزود: توقع هواداران پاس صعود مقتدرانه است که با پتانسیل موجود باشگاه امکان‌پذیر نیست و از توان بنده خارج است امیدوارم فردی شایسته و توانمند هدایت پاس را به عهده بگیرد.
وی در پایان با تشکر از حمایت‌های استاندار، نماینده مجلس، رئیس هیأت فوتبال، مدیر کل ورزش و جوانان و تنها حامی مالی فصل قبل پاس رسماً اعلام کرد که شرایط برای همکاری مجدد میسر نیست و از ادامه همکاری با باشگاه پاس معذورم.
جمشیدیان که دل پری از مسئولین استان دارد و از وعده و وعیدهای آنها خسته شده است عطای ماندن را به لقایش بخشید و با کناره‌گیری خود زنگ خطر را برای این تیم مردمی به صدا درآورد.
امیدواریم که مسئولین برای یک بار هم که شده صادقانه با هواداران برخورد کنند و بیش از این با احساسات آنها که در گرما و سرما به عشق پاس حنجره پاره می‌کنند بازی نکنند متأسفانه پاس بدجوری درگیر حواشی شده است.
روز گذشته علیرضا رضایی انتقاد تندی از مسئولین کرد و امروز نیز احمد جمشیدیان با کناره‌گیری خود مسئولین را به چالش کشید.
پاس مشکلات فراوانی دارد این تیم مدیرعامل ندارد و سرپرست مدیرعامل در دیار فرنگ بود و تازه برگشته است از داشتن یک هیأت مدیر منسجم و کاردان رنج می‌برد، اسپانسر و متولی خاصی ندارد. بازیکنانش یکی پس از دیگری به تیم‌های دیگر می‌روند. خوابگاه ندارد و حتی یک دفتر کوچک برای امور اداری ندارد و از پاس بزرگ و قهرمان آسیا تنها یک اسم خالی باقی مانده است این تیم شباهت زیادی به یک مرده متحرک دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com