كشتي ملاير مي‌تواند به روزهاي اوج بازگردد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  63394 تاریخ انتشار:  1394-06-31 - 05:45 تعداد بازدید:  1542
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

چراغ سبز مصطفي‌جوكار براي بازگشت به خانه
كشتي ملاير مي‌تواند به روزهاي اوج بازگردد

نویسنده : رويا روستايي

ورزشی

كشتي ملاير چند سالي است كه شاهد ظهور قهرماناني چون صادق گودرزي، مسعود و ميثم مصطفي‌جوكار و ... نبوده است و جاي خالي نا‌م‌هايي جديد به چشم مي‌خورد.
با اين اوصاف قهرمان كشتي اين شهرستان و دارنده مدال نقره المپيك 2004 آتن از پا پيش گذاشتن قهرمانان كشتي اين شهرستان براي آموزش نوجوانان و جوانان شهر و از اينكه كشتي ملاير مي‌تواند به روزهاي اوج خود بازگردد سخن به ميان آورده است.
مسعود مصطفي‌جوكار در اين خصوص به خبرنگار همدان‌ پيام گفت: قرار بر اين شده كه براي آموزش و مربي‌گري در شهرستان پا پيش بگذاريم، سال گذشته هم جلو آمديم ولي كار انجام نشد اين بار قول‌هايي داده شده است كه اگر عملي شود ما نيز موفق می شویم  و كار جلو مي‌رود.
مربي تيم ملي آزاد جوانان افزود: رئيس هيات كشتي فعلي شهرستان ملاير انساني خوب و باشخصيت، مدير و مدبر هستند اما ما گفته‌ايم اگر او در كنار ما باشد ما نيز پاي كار هستيم. يعني اگر صفاري بيايد و هفته‌اي چند روز در كنار ما باشد ما نيز هستيم.
وي تصريح كرد: به دنبال اين هستيم كه اگر براي بچه‌هاي شهرستان كاري و خدمتي از دست‌مان برمي‌آيد انجام دهيم و عمرمان را پاي آموزش بچه‌ها گذاشته‌ايم. رئيس هيات كشتي شهرستان انسان بسيار خوبي است اما آنقدر مشغله دارد كه به هيات كشتي خيلي نمي‌تواند سر بزند. كار هم كه واگذار شود و بالاي سر كار نباشي بسياري از آنها روي زمين مي‌ماند. بنابراين ما اعلام كرديم اگر او مي‌تواند هفته‌اي سه جلسه بالاي سر تيم باشد ما هستيم اگر نه ما هم نيستيم.
مصطفي‌جوكار خاطرنشان كرد: پاي كار بودن صفاري بسيار مهم است، قرار شده در صورتي كه كار را شروع كرديم يك تيم نونهال و نوجوان و يك تيم نوجوانان و بزرگسال داشته باشيم كه در صورت انجام اين كار قول مي‌دهيم تا دو سال با اين كار و تمرينات بچه‌هاي ما به قهرمان كشوري برسند.
وي تاكيد كرد: پاي كار بايد بود و بايد كسي كه مي‌‌خواهد كشتي را اداره كند شبانه‌روز دنبال برنامه‌ها باشد، رئيس هيات بايد صبح و بعدازظهر باشد و يك كميته حمايت نيز در شهرستان ايجاد شود و از خانواده‌ها و مردم خير ملاير استفاده شود تا كشتي شهرستان به روزهاي اوج خود بازگردد. اينكه درخت برگ ريخته‌اي كه باري نداشت تحويل شده است را قبول داريم ولي مي‌توان آن را ساخت.
عضو سابق تيم ملي افزود: برنامه ما برنامه‌اي يكپارچه با حضور بزرگان و مربيان جوان كشتي شهرستان است و ما نهايت تا پايان اين هفته براي شروع كار فرصت داده‌ايم.
 استعفا دادم قبول نشد
رئيس هيات كشتي ملاير نيز در خصوص استعفايش گفت: استعفاد داده‌ام ولي مورد قبول واقع نشده است.
داريوش صفاري افزود: بايد اصلاحاتي در شهرستان انجام شود زيرا ابلاغيه‌اي از سوي فدراسيون كشتي زده شده مبني بر اينكه مربيان بالاي 60 سال و فاقد كارت مربي‌گري حق مربي‌گري ندارند ولي مربيان شهرستان كه هم بالاي 60 سال هستند و هم كارت ندارند در برابر جا‌به‌جايي‌ها مقاومت می کنند تا ما نتوانيم از مربيان جوانتري چون مسعود مصطفي‌جوكار، جلال لطيفي و ... استفاده كنيم.
وي تاكيد كرد: ما در ملاير تنها يك سالن با 6 ساعت تمرين در اختيار داريم و بايد مربيان را در همين يك سالن متمركز كنيم و چند سالن تمريني نداريم كه بتوانيم از تمام مربيان شهرستان استفاده كنيم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com