1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) 1400-07-261400-08-06bool(false) کُشتی زیر چتر حمایتی شورای شهر همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آبان 1400 - شماره 4161
 
امروز : پنجشنبه ، 6 آبان 1400

Today : Thu, October 28, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119550 تاریخ انتشار:  1400-06-16 - 10:09 تعداد بازدید:  92
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کُشتی زیر چتر حمایتی شورای شهر

ورزشی

 اعضای شورای اسلامی شهر همدان در نشست با مسئولان هیأت کشتی این استان بر ضرورت حمایت همه‌جانبه از این رشته ورزشی تأکید کردند.
شورای شهر همدان در ادوار گذشته حمایت همه‌جانبه‌ای از ورزش کشتی استان داشتند و در سال 1394در شورای پنجم برای نخستین‌بار شاهد برگزاری لیگ کشتی محلات همدان بودیم و چکیده این مسابقات با درخشش در مسابقات کشوری، حتی به تیم‌های ملی نیز راه یافتند.
اکنون با روی کارآمدن شورای ششم، همچنان حمایت از کشتی به عنوان پرافتخارترین ورزش استان همدان موردتأکید است و اعضا خواستار توجه جدی به رونق و توسعه این رشته هستند.
رئیس هیأت کشتی استان در دیدار با اعضای شورای شهر به ۲ مطالبه مهم جامعه کشتی تأکید کرد و خواستار تحقق این خواسته شد.
حمیدرضا یاری در این‌باره گفت: از اعضای شورا درخواست می‌کنیم تا زمینه حمایت از تیم منتخب همدان برای حضور در لیگ برتر کشور را مهیا سازند، همچنین شایسته است اعضای شورا طرحی را مصوب کنند که مدال‌آوران جهانی و آسیایی بتوانند در حوزه شهرداری استخدام شوند و تقدیر از قهرمانان جهانی و آسیایی حداقل اقدامی است که می‌توان از این مدال‌آوران داشت.
وی با اشاره به اینکه در مسیر رشد و افتخارآفرینی قرار گرفته‌ایم، افزود: کشتی استان در المپیک ۲۰۲۴ می‌تواند بازهم شاهد سهمیه باشد. حمایت همه‌جانبه اعضای شورای شهر همدان نشانگر رویکرد مثبت شورای ششم در پرداختن به دغدغه‌های کشتی و کمک به توسعه این ورزش است.
رحیمی‌فر که سابقه ریاست در هیأت کشتی استان را در کارنامه خود دارد در این‌باره گفت: شورا به کشتی بدهکار است و پیش از این قول‌هایی به دست‌اندرکاران این ورزش داده شد که به سرانجام نرسید و امیدوارم اعضای شورای ششم خواسته‌های هیأت کشتی را موردحمایت قرار دهند.
علی‌اکبر نظری نیز با اشاره به اینکه کشتی این استان تاریخ پرافتخار همراه با منش پهلوانی دارد، افزود: حمایت از ورزش‌های مدال‌آور در اولویت کار شورا است.
سعید نظری نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز ورزش را زمینه‌ساز نشاط و سلامتی اجتماعی برشمرد و گفت: کشتی ورزش سازنده روح و روان است و حمایت از این ورزش پرافتخار را جزو سیاست‌های اصلی شورا می‌دانیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر همدان نیز با اشاره به اینکه ورزش استان نیاز به برنامه هدفمند در مسیر حمایتی دارد، افزود: ورزش‌های مدال‌آور نظیر کشتی شایسته هرگونه حمایت است.
حجت‌الاسلام ناصر صفری‌افلاکی با تأکید بر اینکه شورای ششم توجه جدی به مقوله ورزش دارد، گفت: ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی موردحمایت قرار می‌گیرد.
دیگر عضو شورای شهر همدان حمایت از کشتی را اولویت شورای شهر دانست و گفت: اگر این ورزش را حمایت کنیم آوازه همدان در سطوح بین‌المللی را خواهیم شنید.
سعید حاجی‌بابایی نیز با اشاره به اینکه ورزش کشتی متشکل از قشر متوسط جامعه است، افزود: اغلب کشتی‌گیران توان مالی لازم را ندارند و نیازمند حمایت هستند.
اکبر کاووسی‌امید از شهرداری همدان خواست تا ورزشکاران مستعد کشتی را موردتوجه قرار دهد و انگیزه لازم را برای رشد و پیشرفت آنان فراهم کند.
وی خواستار تعیین‌تکلیف ساختار اجرایی و اداری باشگاه شهرداری همدان شد و بیان کرد: شورا به تصویب بودجه مناسب در حوزه فرهنگ‌ و ورزش برای سال آینده توجه جدی داشته باشد.
مهدی حیدری دیگر عضو شورای همدان حمایت از کشتی را اولویت شورا در حوزه ورزش دانست و گفت: کشتی پرافتخارترین ورزش همدان است و پیشرفت این رشته موجب رشد و اعتلای ورزش استان می‌شود.
حمید بادامی‌نجات نیز خواستار تصویب طرحی در حمایت از ورزش کشتی در صحن شورا شد و افزود: کشتی باید به جایگاه اصلی خود بازگردد و بازهم شاهد درخشش در میادین مهم بین‌المللی بخصوص المپیک باشیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com