لطیفی رئیس هیأت نجات غریق و غواصی استان شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 13 خرداد 1402

Today : Sat, June 3, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130715 تاریخ انتشار:  1401-12-11 - 14:18 تعداد بازدید:  257
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

لطیفی رئیس هیأت نجات غریق و غواصی استان شد

نویسنده : محمد حسین نوری

ورزشی


 مجمع انتخاباتی هیأت نجات غریق و غواصی استان همدان برای انتخاب رئیس جدید این هیأت برگزارشد و جمال لطیفی با حداکثر آرا رئیس هیأت نجات غریق استان شد.

مجمع انتخاباتی هیأت نجات غریق استان همدان که به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت با حضور حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی، علی حقیقی مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان و اعضای مجمع برگزار شد جمال لطیفی و محمد ابراهیم صدری به عنوان دو کاندید به ارائه برنامه های خود پرداختند که در نهایت جمال لطیفی با کسب ۱۵ رای از ۱۶ رای ماخوذه به مدت چهار سال رئیس هیأت نجات غریق و غواصی شد و صدری دیگر کاندید این مجمع تنها یک رأی کسب کرد.

در پایان این مجمع جهت انتخاب هيأت رئیسه مجمع نیز رای گیری صورت گرفت و نیکو رضایی زاده به عنوان عضو هیأت رئیسه و سمیه امیرگان به عنوان نائب رئیس و سمیه شبرندی به عنوان خزانه دار انتخاب شدند و دو نفر دیگر نتواستند رای مجمع را جهت هيأت رئیسه کسب کنند و مقرر شد جمال لطیفی رئیس جدید هيأت تا چهار ماه آینده نسبت به معرفی و انتخاب این دو عضو هیأت رئیسه اقدام کند.

رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی در این مجمع گفت: قرار است ۳۳ هزار معلم ورزش در کشور آموزش‌های لازم را ببینند تا بتوانند  از غرق شدن دانش‌آموزان خود در آب جلوگیری کنند.

مهدی حیدری با اشاره به اینکه بیش از ۱۴ میلیون دانش‌آموز در کشور داریم، گفت: بر اساس تفاهمی که با آموزش و پرورش داریم قرار است ۳۳ هزار معلم ورزش در کشور آموزش‌های لازم را ببینند تا دانش‌آموزان بتوانند از غرق شدن خود در آب جلوگیری کنند.

وی راجع به برنامه‌های فدراسیون نجات غریق و غواصی در بخش غواصی گفت: یکسان‌سازی یا تحت پوشش قرار دادن تمام سیستم غواصی را در برنامه فدراسیون داریم. آیین‌نامه و دستورالعملی را تدوین کردیم تا از طریق وزارت ورزش سیستم‌های مختلف غواصی زیرمجموعه فدراسیون قرار بگیرد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود گفت : به‌دنبال پیگیری های فدراسیون نجات غریق ‌و غواصی و ابلاغ رسمی وزارت ورزش و جوانان، انعقاد قرارداد ‌با ناجیان غریق و بیمه آنها توسط باشگاه‌ها، اماکن آبی و ‌استخرهای شنا براساس قانون تامین اجتماعی و ماده ۱۴۸ الزامی شد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com