شهرداری هر روز بدتر از دیروز همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 17 آذر 1401 - شماره 4477
 
امروز : شنبه ، 19 آذر 1401

Today : Fri, December 9, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  122674 تاریخ انتشار:  1400-12-17 - 10:25 تعداد بازدید:  195
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کادر فنی تیم شهرداری باید پاسخگوی نتایج باشد
شهرداری هر روز بدتر از دیروز

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی

نتایج نه چندان مطلوب تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ یک رضایت‌بخش نیست و امیدواریم که کادر فنی پاسخگوی نتایج این تیم باشد.
معاون ورزشی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری همدان در نشست با ورزشی‌نویسان استان با اعلام این مطلب گفت: نتایج ضعیف و 2 شکست متوالی تیم شهرداری رضایت‌بخش نیست و باید کادرفنی مقابل کمیته فنی باشگاه پاسخگو باشد. در نظر داریم کمیته فنی باشگاه را اورژانسی تشکیل بدهیم و نتایج تیم شهرداری را در این کمیته آنالیز کنیم.
علیرضا شریفی که به تازگی سکان معاون ورزشی را در دست گرفته است در این نشست افزود: در نظر داریم کمیته انضباطی و کمیته فنی را تشکیل بدهیم و عملکرد تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری را زیرنظر داشته باشیم. مشکلات زیادی را پیش‌رو داریم که امیدوارم با کمک رسانه‌ها و حمایت مسئولان شهرداری، آنها را مرتفع کنیم.
وی به حجم بالای بدهی‌ها اشاره کرد و گفت: تنها استخر شهدا منبع درآمدی باشگاه است که متأسفانه در 2سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا بسته بود و عملاً درآمدی نداشتیم که همین امر موجب به وجود آمدن مشکلات مالی و انباشته شدن بدهی‌ها شد که در تلاش هستیم با رایزنی این مشکلات را کاهش دهیم.
شریفی با اشاره به تعامل با رسانه‌ها تصریح کرد: رسانه‌ها پل ارتباطی مسئولان با مردم هستند و نقش تأثیرگذاری در جامعه دارند و یکی از سیاست‌های ما در باشگاه شهرداری ارتباط و تعامل با مطبوعات و رسانه‌ها است.
وی به ورزش شهروندی اشاره کرد و گفت: علی‌رغم شیوع کرونا در 2 سال گذشته ورزش شهروندی شهرداری با تلاش سعید پناه‌آبادی و مرتضی کوکبی رئیس و دبیر ورزش شهروندی همچنان فعال بود و مسابقات متعددی را در محلات و در رشته‌های مختلف برگزار کردند.
معاون ورزش سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری، ورزش را عامل سلامتی کارکنان شهرداری عنوان کرد و افزود: برای ایجاد نشاط و سلامتی در مجموعه شهرداری به دنبال این هستیم تا بتوانیم المپیاد و مسابقات مختلف را در سطح کارکنان شهرداری برگزار کنیم، زیرا در گذشته به ورزش کارکنان شهرداری کمتر پرداخته شده است.‌ وی با اشاره به تقویت آکادمی فوتبال گفت: در سال پیش‌رو تقویت آکادمی فوتبال شهرداری را در دستور کار داریم شهرداری همواره در فوتبال پایه در استان حرف نخست را می‌زند و برای تقویت تیم بزرگسالان خود قصد داریم توجه بیشتری به آکادمی داشته باشیم تا با خروجی آن بتوانیم بخشی از مشکلات خود را برطرف کنیم.
شریفی با توجه به دیدگاه مثبت شورای شهر به ورزش افزود: اعضای شورای شهر و شهردار همدان کاملاً حامی ورزش هستند و با حمایت آنها قصد داریم در سال 1401 به دنبال ارتقای سطح کیفی در تمامی رشته‌های ورزشی باشیم و امیدوارم که با حمایت شما دوستان رسانه‌ای بتوانیم قدم‌های مثبت و بزرگی در ارتباط با توسعه ورزش در سطح شهر همدان برداریم.
وی با اشاره به ساخت چمن ورزشگاه اختصاصی شهرداری گفت: مراحل زیرساخت را به انجام رساندیم و تلاش داریم با برگزاری جلساتی با پیمانکاران و مجریان طرح مشکل چمن ورزشگاه را نیز حل کنیم تا در آینده صاحب یک زمین تمرینی اختصاصی باشیم تا تیم‌های رده‌های پایین به راحتی بتوانند تمرینات آماده‌سازی خود را انجام بدهند.
علیرضا شریفی، تیم فوتبال شهرداری و حضور در لیگ یک را یک برند ورزشی و ویترین سازمان فرهنگی و ورزشی تلقی کرد و گفت: سیاست ما حفظ و تقویت تیم شهرداری است تا بتواند در لیگ یک جایگاه خوبی کسب کند و هرچه توان داریم در راه اعتلای این تیم به کار خواهیم بست و در برنامه امسال بقا و رتبه خود را در برنامه‌های خود داریم. به‌طور جدی به دنبال حل مشکلات مالی این تیم هستیم و تلاش خواهیم کرد تا قبل از پایان سال بخشی از قراردادهای بازیکنان را پرداخت کنیم.
در این نشست خبرنگاران انتقاد تندی از عملکرد سرمربی شهرداری داشتند و نتایج این تیم را رضایت‌بخش ندانستند که شریفی در پاسخ گفت: نباید یک طرفه به قاضی رفت انتقادات شما به‌حق، اما باید این انتقادات در روبه‌روی رضا طلائی‌منش مطرح شود تا وی نیز با دفاع از خود پاسخگوی پرسش‌های شما باشد.
این نشست در حالی برگزار شد که در چند سال گذشته و در زمان مدیریت پیام حیدری و علی پناهی چنین نشست‌هایی با اصحاب رسانه انجام نشده بود.
علی شریفی از چهره‌های ورزشی باشگاه شهرداریاست که چندی پیش جانشین علی پناهی‌زاده در پست معاونت باشگاه شد. وی از خانواده ورزشی است و امید می‌رود با توجه به علاقه وی و حمایت مجموعه شهرداری این باشگاه بتواند قدم‌های بزرگی بردارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com