جادوگری و فساد در فوتبال! همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 خرداد 1397 - شماره 3199
 
امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

Today : Mon, May 21, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84183 تاریخ انتشار:  1397-02-01 - 05:45 تعداد بازدید:  70
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

جادوگری و فساد در فوتبال!

ورزشی

پیشکسوت فوتبال ایران در صحبت‌هایی تکان‌دهنده از اتفاقات عجیب فوتبال ایران به ویژه در لیگ یک و فوتبال پایه گفت.
به گزارش ورزش 3، بهروز رهبری فر مدافع قدیمی پرسپولیس و استیل آذین صحبت های جالبی پیرامون حاشیه های فوتبال و دلیل دوری خود از مربی گری را مطرح کرد. او که در برنامه مدال صحبت می کرد درباره خرید بازیکن حریف در بخش ابتدایی صحبت های خود گفت: بسیاری از دوستان من بابت مطرح کردن این صحبت ها انتقاد می کنند اما من می گویم باید گفته شود تا این مسائل از فوتبال پاک شود.
وي گفت: داور و بازیکن حریف را می خریدند. دروازه بان شموشک ما به هر سمتی می زدیم به سمت دیگر می رفت. ما فکر می کردیم او مشکل دارد و شاید یک ماهیگیر درون دروازه است. برابر تراکتورسازی دقیقه 10 بازیکن حریف زیر پای بازیکن ما زد تا اخراج شود. اگر ما این ها را بگوییم، کمک کردن است. من چون به چشم دیدم اینها را می گویم.
وی در ادامه درباره مباحث مربوط به جادوگری خاطر نشان کرد: به تدارکات خودمان می گفتند که در چهار طرف زمین چه چیزی را چال کنند یا درون دروازه حریف چه کاری انجام دهد. من شب‌ها می ترسم جن به سراغم بیاید وقتی با این مسائل رو به رو شدم.
رهبری فر که مدتی مسئول تیم امیدهای پرسپولیس بود درباره فساد در تیم های پایه اضافه کرد: می گفتند بچه پولدار را در تیم پایه ها بردار و بازیکن بی پول را کاری نداشته باش اما این ها برای من مهم است. باید افراد دلسوز بر سر کار بیایند. بازیکنی بود مانند جواد نکونام با توانایی بالا اما کفش او باز بود و نهار تنها یک سیب زمینی داشت اما آقای طاهری یک بازیکن سفارشی به ما معرفی کردند که حتی کفش فوتبال را تشخیص نمی داد و با کفش کشتی به محل تمرین می آمد اما من او را رد کردم سپس از باشگاه زنگ زدند و گفتند که ایشان را آقای طاهری معرفی کرده و چرا او را رد کردید.
صحبت های پایانی رهبری فر درباره داوری ها بود: بعضی داورها افتخار می کنند که علیه استقلال و پرسپولیس سوت بزنند. البته اشتباه داوری هست اما داورهای ما شریف هستند. بروید و فوتبال پایه را ببینید تا فکر نکنید من دروغ می‌گویم.
بازیکن سابق استیل آذین در پایان صحبت های خود درباره داوری، گفت: ما در استیل آذین داور را می خریدیم. داور از ما 100 میلیون در هتل استقلال پول به دلار گرفت که ما بازنده نشویم اما ما باختیم. بعد که به او اعتراض کردیم او به ما گفت شما که زمین نخوردید من پنالتی بگیریم و زمانیکه فیلم مسابقه را دیدیم، متوجه شدیم حق با اوست.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com