کلیولند میزبان آل‌استار NBA در سال ۲۰۲۲ شد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 30 دي 1397 - شماره 3392
 
امروز : دوشنبه ، 1 بهمن 1397

Today : Sun, January 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  86242 تاریخ انتشار:  1397-08-14 - 06:00 تعداد بازدید:  34
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کلیولند میزبان آل‌استار NBA در سال ۲۰۲۲ شد

ورزشی
 
 
به گزارش ایسنا، این رویداد در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ در سالن کوئیکن لون آرنا برگزار خواهد شد. این سومین میزبانی کلیولند از مراسم آل استار بعد از سال های ۱۹۸۱ و ۱۹۹۷ است. البته با توجه به سرمایه گذاری عظیم در شهرستان کایاهوگا و شهر کلیولند جهت افزایش ظرفیت، تجهیز و مدرن سازی ورزشگاه کوئیکن لون آرنا و سازه های اطراف آن، گرفتن میزبانی توسط شهر کلیولند دور از انتظار نبود. پیش بینی می‌شود که برگزاری مراسم آل استار در سال ۲۰۲۲، صد میلیون دلار بهره‌برداری و اثر مستقیم بر اقتصاد شهرستان کایاهوگا و کیفیت زندگی ساکنان آن نواحی بر جای خواهد گذاشت.
NBA تا سال ۲۰۲۲ میزبان دیدارهای آل‌استار را معرفی کرده و پیش‌بینی می‌شود که میزبان سال ۲۰۲۳ نیز اعلام شود. ساکرامنتو برای گرفتن میزبانی این سال تلاش زیادی انجام داده‌است. شارلوت میزبان آل‌استار فصل جاری در سال ۲۰۱۹ است، شیکاگو میزبانی سال ۲۰۲۰ را گرفته و ایندیانا نیز سال ۲۰۲۱ میزبان خواهد بود.
 تیم‌ها برای به دست آوردن میزبانی و برگزاری مراسم آل استار در شهر هایشان، به NBA درخواست می دهند. این درخواست باید چند سال زودتر به اتحادیه ارائه گردد و شهر های درخواست کننده باید در نظر بگیرند که برای برگزاری این رویداد عظیم به امکانات بسیار پیشرفته و مدرن به همراه هتل‌های مجهز و سالن های کنفرانس برای اجتماع بزرگ رسانه‌های داخلی و خارجی، نیاز دارند.
 آخر هفته آل استار شامل رویدادهای استاندارد مختلفی مانند چالش های مهارتی، پرتاب های سه امتیازی، مسابقه اسلم دانک، مسابقه اصلی آل استار است. 
هم چنین رویدادهای مختلف دیگری مثل جلسات تمرین بازیکنان، مسابقه آل استار سلبریتی ها و غیره،  به طرفداران ارائه می شود و نشان دهنده آن است که، درخواست میزبانی تیم ها برای برگزاری این مراسم فقط محدود به سالن برگزاری مسابقه نمی شود بلکه نیازمند امکانات بیشتری است.
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com