یک مدیر بومی، سکاندار ورزش مریانج شد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 25 مهر 1400 - شماره 4152
 
امروز : يكشنبه ، 25 مهر 1400

Today : Sun, October 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119551 تاریخ انتشار:  1400-06-16 - 07:00 تعداد بازدید:  84
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار ورزشی استان:
یک مدیر بومی، سکاندار ورزش مریانج شد

ورزشی

 اکبر تجری، با حکم مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان، به عنوان رئیس جدید اداره ورزش‌وجوانان مریانج منصوب شد.
مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید اداره ورزش‌وجوانان مریانج برگزار شد و از زحمات 4 ماهه احسان هنری تقدیر و در حکمی از سوی مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان، تجری به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.
وی دارای مدرک کارشناسی تربیت‌بدنی است که سابقه کارمندی و کارشناسی اداره ورزش‌وجوانان مریانج را در کارنامه شغلی خود دارد.
از سوابق ورزشی تجری می‌توان به دروازه‌بان اسبق تیم‌های فوتبال مریانج، مربی رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مربی و استعدادیاب باشگاه شهرداری مریانج، دبیر هیأت‌پزشکی ورزشی مریانج، مدیر مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی، مسئول کمیته‌های مختلف هیأت فوتبال مریانج و... اشاره کرد. وی دارای مدرک کارشناسی تربیت‌بدنی است که سابقه کارمندی و کارشناسی اداره ورزش‌وجوانان مریانج را در کارنامه شغلی خود دارد. در این مراسم معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان بیان کرد: تغییرات مدیریتی در رأس هر دستگاهی به منزله بهره‌وری بیشتر در آن مجموعه است.
محرم روزبه گفت: در همدان تاکنون تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان‌ها و نمایندگی‎ها، به منظور شتاب در توسعه ورزش‌وجوانان استان بوده و در راستای بهره‎گیری از همه ظرفیت‌ها در رسیدن به هدف مشخص و توسعه ورزش و توجه بیشتر به حوزه جوانان بوده است.
وی بیان کرد: شهر مریانج با توجه به وجود مجموعه ورزشی بزرگ شهید حاجی‎بابایی از اهمیت خاصی برخوردار است و می‎طلبد که رئیس جدید این اداره با استفاده از همه ظرفیت‎ها، در راستای توسعه ورزش مریانج و نگهداری مطلوب از این مجموعه گام بردارد. در ادامه این مراسم رئیس جدید اداره ورزش‌وجوانان مریانج با اشاره به ظرفیت‌‌های ورزش منطقه گفت: خوشبختانه شهر مریانج از ظرفیت‌های‌ بالایی برخوردار است و ورزشکاران این منطقه توان رسیدن به مدارج بالاتر در ابعاد ملی و بین‎المللی را دارا هستند.
تجری بیان کرد: وجود ورزشگاه مجهز و مدرن شهیدحاجی‌بابایی در این شهر، یکی از امتیازات مثبت ورزش مریانج است و همین امتیاز می‌تواند ما را در اجرای برنامه‌های خود برای ورزش این منطقه یاری کند.

خانه کاراته همدان نونوار می‌شود
 رئیس جدید هیأت کاراته استان از تجهیز و نونوار شدن خانه کاراته همدان خبر داد.
رئیس جدید هیأت کاراته استان در دیدار با مدیرکل ورزش‌وجوانان استان که با حضور تنی چند از مربیان و پیشکسوتان این رشته برگزار شد ضمن قدردانی از سرپرست این هیأت در چند ماه اخیر، گفت: یکی از اهداف اصلی ما برای ورود به هیأت کاراته ایجاد ساختاری قانونمند و همچنین ارتقای جایگاه کاراته استان در سطح کشور است.
سید مهدی وفایی افزایش تعداد فعالان این رشته در استان با استفاده از ظرفیت تمامی مربیان را دیگر اولویت هیأت عنوان کرد و افزود: خوشبختانه روز گذشته با حضور 30 مربی درجه یک و 2 نخستین جلسه مربیان برگزار شد و مقرر شد که مسئول کمیته مربیان در یک هفته آینده به‌صورت رسمی به هیأت معرفی شوند.
وی با تأکید بر اینکه گوش شنوای همه‌جامعه ورزش کاراته خواهم بود، گفت: متأسفانه امروز شرایط خانه‌کاراته همدان مساعد و در شأن ورزش استان نیست، بنابراین تقاضا می‌شود با همراهی و همکاری مشترک نسبت به تعمیر و بازسازی فضای خانه‌کارانه، سایت اداری و.. اقدامات لازم را انجام دهیم تا در پایان 4 سال خدمت به جامعه بزرگ کاراته استان همدان با اقدامات مثبت انجام شده بتوانیم در برابر پروردگار و ورزشکاران استان روسفید باشیم.
مدیرکل ورزش‌وجوانان استان نیز افزود: هدف اصلی ما در ورزش استفاده از همه ظرفیت‌ها و با توانمندی‌های مختلف برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی و همچنین ارتقای جایگاه ورزش استان است.
حمید سیفی با تأکید بر ضرورت بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های کاراته استان گفت: سفره فعالیت در ورزش گسترده است، بنابراین باید با برنامه‌ریزی و به کارگیری صحیح افراد در جاهای مناسب از توان عملی و دانش آنها استفاده کرد.
وی کسب جایگاه در فدراسیون را دیگر مأموریت هیأت کاراته استان با توجه‌ به وجود ظرفیت‌ها عنوان کرد و افزود: جایگاه‌های ملی و فراملی در فدراسیون‌ها می‌توانند موجب توسعه و رونق همه‌جانبه ورزش در حوزه زیرساخت و نیروی انسانی شود، بنابراین باید موردتوجه باشد.
سیفی گفت: در حال‌حاضر با استفاده از ظرفیت‌های موجود، بخشی از تجهیزات موردنیاز را تأمین می‌کنیم و در آینده نزدیک نیز نسبت به تعمیر و بهسازی خانه‌کاراته همدان اقدام می‌کنیم.


2 همدانی در اردوی تیم ملی کشتی
 دومین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی نروژ از روز گذشته در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده آغاز شد.
در این اردو 3 کشتی‌گیر همدانی نیز حضور دارند. در 86 کیلوگرم: هادی وفایی‌پور، در 92 کیلوگرم: مهدی حاجیلوئیان و در 97 کیلوگرم: دانیال شریعتی‌نیا از سوی مربیان تیم ملی به این اردو دعوت شده‌اند.
 اسامی ملی‌پوشان در این اردو
57کیلوگرم: علیرضا سرلک(لرستان)، علی قلی‌زادگان (تهران)، امیرحسین شامی(البرز)
61 کیلوگرم: رحمان عموزاد(مازندران)، مجید داستان(تهران)، محمد نامجومطلق(گیلان) محمد رمضان‌پور(مازندران)
65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی(مازندران)، خیراله قهرمانی(کرمانشاه)
70 کیلوگرم: عرفان الهی(مازندران)، فرهاد نوری(تهران)
74 کیلوگرم: یونس امامی(تهران)، محمدصادق فیروزپور(مازندران)، سبحان یاری(کرمانشاه)
79 کیلوگرم: محمد نخودی(مازندران)، مهدی اسماعیل‌زاده(تهران)، امیرحسین کاووسی(مازندران)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی(مازندران)، سجاد غلامی(البرز)، هادی وفایی‌پور(همدان)
92 کیلوگرم: کامران قاسم‌پور(مازندران)، مهدی حاجیلوئیان(همدان)
97 کیلوگرم: مجتبی گلیج(مازندران)، محمدحسین محمدیان(مازندران)، دانیال شریعتی‌نیا(همدان)، سجاد‌عزیزی(تهران)
125کیلوگرم: امیرحسین زارع(مازندران)، مصطفی طغانی(خراسان‌رضوی) عرفان جعفری(مازندران)  سالارحبیبی(تهران)
سرمربی: پژمان درستکار
مربیان: مصطفی میرعمادیان - احسان امینی
مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی: محسن کاوه
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان روزهای 10 تا 13مهرماه در شهر اسلوو نروژ برگزار می‌شود.

درویشی سرپرست ورزش رزن شد
 حمیدرضا درویشی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش‌وجوانان شهرستان رزن معرفی و منصوب شد.
جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش‌وجوانان شهرستان رزن با حضور سیدرضا سلامتی فرماندار این شهرستان و محرم روزبه معاون ورزش استان در محل اداره ورزش برگزار شد.
در این مراسم روزبه با بیان اهمیت نقش ورزش و همچنین جایگاه این اداره در موضوعات اجتماعی و ورزشی گفت: شهرستان رزن دارای استعدادهای مختلف در عرصه ورزشی است و اداره‌کل نیز به اندازه خود حامی ورزشکاران است. سپس فرماندار رزن خواستار بهبود عملکرد و نتایج ورزشی شهرستان با استمرار نظارت مدیریتی و حفظ رابطه نزدیک رئیس جدید با جامعه ورزشی شهرستان شد و در پایان با قدردانی از تلاش‌های مهدی‌کرمانی رئیس سابق، حمیدرضا درویشی به عنوان رئیس جدید این اداره ورزش‌وجوانان شهرستان رزن معرفی شد.
لازم به توضیح است که حمیدرضا درویشی به مدت ۱۰سال در اداره ورزش این شهرستان سابقه خدمت داشته است.

آزمون ارتقای کمربند در کبودراهنگ
 یک دوره آزمون ارتقای کمربند کیک‌بوکسینگ واکو در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد. آزمون ارتقای کمربند در روستای داق‌داق‌آباد شهرستان کبودراهنگ با حضور نظری نایب‌رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی و زیوری نایب‌رئیس سبک کیک‌بوکسینگ واکو برگزار شد.
هیأت انجمن‌های ورزشی شهرستان کبودراهنگ در راستای گسترش رشته ورزشی کیک‌بوکسینگ واکو شهرستان اقدام به برگزاری یک دوره آزمون ارتقای کمربند کرد که 50 نفر از کیک بوکسینگ‌کاران روستای داق‌داق آباد در این دوره حضور داشتند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com